• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na sprzedaż Bytom

Znalezionych ofert: 130

15750032 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 25114758 15750032 lokal mieszkalny nr 14 o powierzchni 26,56 m2, zlokalizowany na II piętrze w budynku mieszkalnym położonym w Bytomiu przy ul. Racławickiej 16 wraz z udziałem wynoszącym 22210 000 w częściach wspólnych budynku oraz takim samym udziałem wpraw...

Bytom (Śląskie, gm. Bytom)

38 000 PLN (1 462 zł/m2)

1
-
26 m2
-
15726189 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24694919 15726189 lokal mieszkalny nr 5 o powierzchni 69,10 m2, zlokalizowany na I piętrze w budynku mieszkalnym położonym w Bytomiu przy ul. Stanisława Witczaka 100 wraz z udziałem wynoszącym 82510 000 w częściach wspólnych budynku oraz takim samym udziałem...

Bytom (Śląskie, gm. Bytom)

130 000 PLN (1 884 zł/m2)

2
-
69 m2
-
15726055 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24691621 15726055 Lokal mieszkalny nr 19 o powierzchni 58,42 m2, zlokalizowany na poddaszu w budynku mieszkalnym położonym w Bytomiu przy ul. Gwareckiej 1 wraz z udziałem wynoszącym 34110 000 w częściach wspólnych budynku oraz takim samym udziałem w prawie w...

Bytom (Śląskie, gm. Bytom)

95 000 PLN (1 638 zł/m2)

2
-
58 m2
-
15726054 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 24691618 15726054 Lokal mieszkalny nr 9 o powierzchni 38,54 m2, zlokalizowany na II piętrze w budynku mieszkalnym położonym w Bytomiu przy ul. Armii Krajowej 2 wraz z udziałem wynoszącym 38010 000 w częściach wspólnych budynku oraz takim samym udziałem w pra...

Bytom (Śląskie, gm. Bytom)

50 000 PLN (1 316 zł/m2)

1
-
38 m2
-
15756340 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25251292 15756340 nr ogłoszenia: AZMDM189202509-25 lokal mieszkalny nr 6 o powierzchni 38,19 m2, zlokalizowany na II piętrze w budynku mieszkalnym położonym w Bytomiu przy ul. Hugona Kołłątaja 16 wraz z udziałem wynosząc...

Bytom (Śląskie, gm. Bytom)

71 000 PLN (1 868 zł/m2)

2
-
38 m2
-
15756339 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25251291 15756339 lokal mieszkalny nr 4 o powierzchni 53,97 m2, zlokalizowany na parterze w budynku mieszkalnym położonym w Bytomiu przy ul. Stalmacha 1 wraz z udziałem wynoszącym 25710000 w częściach wspólnych budynku oraz takim samym udz...

Bytom (Śląskie, gm. Bytom)

101 000 PLN (1 906 zł/m2)

2
-
53 m2
-
15753968 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25221029 15753968 lokal mieszkalny nr 6 o powierzchni 56,11 m2, zlokalizowany na II piętrze w budynku mieszkalnym położonym w Bytomiu przy ul. Konstytucji 46 wraz z udziałem wynoszącym 62110 000 w częściach wspólnych budynku oraz takim sam...

Bytom (Śląskie, gm. Bytom)

82 000 PLN (1 464 zł/m2)

2
-
56 m2
-
15753155 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 25191214 15753155 Lokal mieszkalny nr 11 o powierzchni 113,96 m2, zlokalizowany na poddaszu w budynku mieszkalnym położonym w Bytomiu przy ul. Zabrzańskiej 163 wraz z udziałem wynoszącym 98610 000 w częściach wspólnych budynku oraz takim s...

Bytom (Szombierki) (Śląskie, gm. Bytom)

150 000 PLN (1 327 zł/m2)

4
-
113 m2
-
15752690 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 25173040 15752690 Lokal mieszkalny nr 9 o powierzchni 20,31 m2, zlokalizowany na I piętrze w budynku mieszkalnym położonym w Bytomiu przy ul. Zabrzańskiej 135 wraz z udziałem wynoszącym 7210 000 w częściach wspólnych budynku oraz takim samym udziałem wprawie...

Bytom (Szombierki) (Śląskie, gm. Bytom)

36 000 PLN (1 800 zł/m2)

1
-
20 m2
-
15752545 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25168769 15752545 lokal mieszkalny nr 5 o powierzchni 33,85 m2, zlokalizowany na I piętrze w budynku mieszkalnym położonym w Bytomiu przy ul. Zabrzańskiej 124 wraz z udziałem wynoszącym 12010 000 w częściach wspólnych budynku oraz takim s...

Bytom (Śląskie, gm. Bytom)

49 000 PLN (1 485 zł/m2)

3
-
33 m2
-
15750344 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 25121504 15750344 lokal mieszkalny nr 5 o powierzchni 35,11 m2, zlokalizowany na I piętrze w budynku mieszkalnym położonym w Bytomiu przy ul. Wytrwałych 7 wraz z udziałem wynoszącym 16710 000 w częściach wspólnych budynku oraz takim samym ...

Bytom (Śląskie, gm. Bytom)

39 000 PLN (1 114 zł/m2)

1
-
35 m2
-
15747509 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25094493 15747509 lokal mieszkalny nr 8 o powierzchni 36,72 m2, zlokalizowany na I piętrze w budynku mieszkalnym położonym w Bytomiu przy ul. Plac na Bobrku 2 wraz z udziałem wynoszącym 11010 000 w częściach wspólnych budynku oraz takim sa...

Bytom (Śląskie, gm. Bytom)

35 000 PLN (972 zł/m2)

2
-
36 m2
-