• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na sprzedaż Kołobrzeg

Znalezionych ofert: 472

15671890 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 23679559 15671890 Oferuje na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie przy ul. Kasprowicza w Kołobrzegu!Główne atuty nieruchomości:- ŚWIETNA LOKALIZACJA - 5 MINUT SPACEREM OD MORZA- W PEŁNI WYPOSAŻONE- DUŻY TARAS- DO WZIĘCIA OD RĘKI!- CICHE I SPOKOJNE OSIEDLE - OCENA NA BOOKING...

Kołobrzeg (Uzdrowiska) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

699 000 PLN (18 395 zł/m2)

2
1
38 m2
2018
15791219 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25986806 15791219 Na sprzedaż 2 pokojowy apartament na nowoczesnym osiedlu Fale Bałtyku w Kołobrzegu.Nieruchomość zlokalizowana na parterze w niskim budynku z 2025 roku z monitoringiem oraz windami. Nieruchomość idealna na inwestycje ze względu na lokaliz...

Kołobrzeg (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

469 000 PLN (12 860 zł/m2)

2
1
36.47 m2
2025
15820802 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26633137 15820802 Mieszkanie 2-pokojowe w Podczelu, zielonej i spokojnej dzielnicy KołobrzeguNa sprzedaż funkcjonalne mieszkanie położone na pierwszym piętrze nowoczesnego, zamkniętego i strzeżonego osiedla mieszkaniowego w Podczelu, zielonej i spokojnej dzielnicy Koł...

Kołobrzeg (Podczele) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

555 000 PLN (15 857 zł/m2)

2
1
35 m2
2018
15889632 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27856559 15889632 Na sprzedaż, mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 48,5 m2 zlokalizowane w centrum Kołobrzegu, przy ulicy Giełdowej. Te słoneczne mieszkanie znajduje się na 6. piętrze w bloku z wielkiej płyty z windą, który liczy sobie 11 pięter.Główne atuty nierucho...

Kołobrzeg (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

449 000 PLN (9 354 zł/m2)

2
1
48 m2
1975
15767284 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25522014 15767284 Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie w Kołobrzegu na osiedlu Perłowa Przystań przy ulicy Sienkiewicza Główne atuty nieruchomości:CICHA I SPOKOJNA LOKALIZACJA12 MINUT OD SZEROKIEJ, PIĘKNEJ PLAŻYZAMKNIĘTY TERENOSIEDLE CHRONIONEBASEN ODKRYTY NA TERENIE OSI...

Kołobrzeg (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

495 000 PLN (13 026 zł/m2)

2
1
38 m2
2021
15878379 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27594894 15878379 Oferuję na sprzedaż przestronne i elegancko wykończone mieszkanie o powierzchni 74,10 m², usytuowane na zamkniętym, nowoczesnym osiedlu w Kołobrzegu.GŁÓWNE ATUTY NIERUCHOMOŚCI- NOWE BUDOWNICTWO 2024 wysoki standard, gotowe do zamieszkania- DUŻY BALK...

Kołobrzeg (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

999 000 PLN (13 500 zł/m2)

3
1
74 m2
2024
15873992 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27517892 15873992 Oferuję na sprzedaż funkcjonalne i bardzo przytulne mieszkanie o powierzchni 41 m², położone w Kołobrzegu przy ul. Wylotowej jednej z najbardziej poszukiwanych lokalizacji nad morzem. GŁÓWNE ATUTY NIERUCHOMOŚCI- tylko ok. 500-700 m do morza i plaży ...

Kołobrzeg (Zachodnia) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

610 000 PLN (15 250 zł/m2)

2
1
40 m2
2015
15870747 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27438460 15870747 Oferuję na sprzedaż funkcjonalne i w pełni wykończone mieszkanie o powierzchni 54 m², położone w niskiej zabudowie, w spokojnej i dobrze skomunikowanej części miasta.GŁÓWNE ATUTY NIERUCHOMOŚCI- funkcjonalny układ 3 pokoi- mieszkanie po remoncie goto...

Kołobrzeg (Słowiańska) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

580 000 PLN (10 741 zł/m2)

3
1
54 m2
1970
15869107 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27401306 15869107 Oferuję na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 58,07 m2 w KołobrzeguGłówne atuty nieruchomości:- ROZKŁADOWE 3 POKOJE- OSOBNA KUCHNIA Z OKNEM- JASNE I DOBRZE DOŚWIETLONE WNĘTRZA- GOTOWE DO WPROWADZENIA- SPOKOJNA OKOLICA Z PEŁNĄ I...

Kołobrzeg (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

510 000 PLN (8 793 zł/m2)

3
1
58 m2
1910
15868327 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27379224 15868327 Oferuję na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie przy ul. Żółkiewskiego w KołobrzeguGłówne atuty nieruchomości:- ŚWIETNA LOKALIZACJA OSIEDLE OGRODY- OK. 10 MINUT SPACEREM DO MORZA - MIESZKANIE PO REMONCIE GOTOWE DO WEJŚCIA- FUNKCJONALNY UKŁAD AŻ 4 POKOJE...

Kołobrzeg (Ogrody) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

799 999 PLN (10 667 zł/m2)

4
1
75 m2
1990
15851243 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27012726 15851243 Oferuję na sprzedaż przestronne mieszkanie 4-pokojowe w Kołobrzegu PodczeleGłówne atuty nieruchomości:- duża powierzchnia 81,61 m²- 4 ustawne pokoje funkcjonalny układ pomieszczeń- jasny salon z aneksem kuchennym i częścią jadalnianą- duże okna za...

Kołobrzeg (Podczele) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

750 000 PLN (9 259 zł/m2)

4
1
81 m2
1935
15878372 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27594888 15878372 Oferuję na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 69 m², zlokalizowane na zamkniętym osiedlu w nowoczesnej części Kołobrzegu, z szybkim dostępem do centrum i morza.GŁÓWNE ATUTY NIERUCHOMOŚCI- nowoczesne budownictwo- wysoki standard wykończenia- jasne, dob...

Kołobrzeg (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

899 999 PLN (13 043 zł/m2)

3
1
69 m2
2024