• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na sprzedaż Kołobrzeg

Znalezionych ofert: 470

15851243 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27012726 15851243 Oferuję na sprzedaż przestronne mieszkanie 4-pokojowe w Kołobrzegu PodczeleGłówne atuty nieruchomości:- duża powierzchnia 81,61 m²- 4 ustawne pokoje funkcjonalny układ pomieszczeń- jasny salon z aneksem kuchennym i częścią jadalnianą- duże okna za...

Kołobrzeg (Podczele) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

750 000 PLN (9 259 zł/m2)

4
1
81 m2
1935
15878372 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27594888 15878372 Oferuję na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 69 m², zlokalizowane na zamkniętym osiedlu w nowoczesnej części Kołobrzegu, z szybkim dostępem do centrum i morza.GŁÓWNE ATUTY NIERUCHOMOŚCI- nowoczesne budownictwo- wysoki standard wykończenia- jasne, dob...

Kołobrzeg (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

899 999 PLN (13 043 zł/m2)

3
1
69 m2
2024
15889846 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie w stanie deweloperskim Kołobrzeg Centrum 27862465 15889846 Mieszkanie w stanie deweloperskim w centrum Kołobrzegu . Na sprzedaż przestronny apartament o komfortowym układzie pomieszczeń. Lokal usytuowany na 5 piętrze. Mieszkanie bardzo jasne, słoneczne z widokiem na park oraz stawek. Mieszkanie o powierzch...

Kołobrzeg (Centrum), ul. Bogusława X

1 250 000 PLN (13 299 zł/m2)

3
2
93.99 m2
2026
15889710 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie w stanie deweloperskim na sprzedaż - NOWA KOMFORTOWA INWESTYCJA KOŁOBRZEG CENTRUM 27859007 15889710 Mieszkanie w stanie deweloperskim w centrum Kołobrzegu . Na sprzedaż przestronny apartament o komfortowym układzie pomieszczeń. Lokal usytuowany na 5 piętrze. Mieszkanie bardzo jasne, słoneczne z widokiem na park oraz stawek.Mieszka...

Kołobrzeg (Centrum), ul. Bogusława X

1 200 000 PLN (14 916 zł/m2)

4
2
80.45 m2
2026
15231358 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 5 pokojowe o pow. 91,21 m2 w kamienicy, Kołobrzeg, 400 m do plaży ul. Jedności Narodowej 13376108 15231358 Mieszkanie w kamienicy położone Kołobrzegu - ul. Jedności Narodowej, w niedalekiej odleglości do plaży. Mieszkanie usytuowane na 1 piętrze, dwustronne, słoneczne. Składające się z 5 pokoi, widnej kuchni z balkonem, spiżarni, łazienki z wc, przedp...

Kołobrzeg, ul. Jedności Narodowej 29

650 000 PLN (7 126 zł/m2)

5
1
91.21 m2
1950
15200609 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 5 pokojowe o pow. 91,21 m2 w kamienicy, Kołobrzeg, 400 m do plaży 12442903 15200609 Mieszkanie w kamienicy położone Kołobrzegu, w niedalekiej odleglości do plaży. Mieszkanie usytuowane na 1 piętrze, dwustronne, słoneczne. Składające się z 5 pokoi, widnej kuchni z balkonem, spiżarni, łazienki z wc, przedpokoju oraz pomieszczeń pr...

Kołobrzeg, ul. Jedności Narodowej

650 000 PLN (7 126 zł/m2)

5
1
91.21 m2
1950
15854222 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pok. z balkonem, wieżowiec centrum Kołobrzeg 27071830 15854222 Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o pow. 60,38 m², zlokalizowane w centrum Kołobrzeg przy ul. Budowlanej, położone na 9 piętrze w bloku 10 piętrowym. LOKALIZACJA I OTOCZENIE Nieruchomość znajduje się w ścisłym centrum miasta, około 200 metrów od Ra...

Kołobrzeg (Centrum), ul. Budowlana 9

450 000 PLN (7 453 zł/m2)

3
1
60.38 m2
1980
15722405 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe na sprzedaż Kołobrzeg ul. Zapleczna - centrum 24617265 15722405 Na sprzedaż atrakcyjnie zlokalizowane 3 pokojowe mieszkanie o pow. 62,80 m2 znajdujące się w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej. Mieszkanie usytuowane jest na 3 piętrze w budynku bez windy. Budynek z cegły, wybudowany w 2004 roku. Budynek położony j...

Kołobrzeg (Centrum), Zapleczna

730 000 PLN (11 624 zł/m2)

3
1
62.8 m2
2004
15860916 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27189119 15860916 Oferuje na sprzedaż kawalerkę z osobna kuchnią w centrum miasta przy ul. Unii LubelskiejGłówne atuty nieruchomości: ŚWIETNA LOKALIZACJA - 5 MINUT OD STARÓWKI DO PLAŻY ZALEDWIE 1000 M BALKON POŁUDNIOWO-ZACHODNI MIESZKANIE ODŚWIEŻONE 2 LATA TEMUNieruch...

Kołobrzeg (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

299 000 PLN (10 679 zł/m2)

1
1
28 m2
1975
15858907 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27156487 15858907 Na sprzedaż wykończony w wysokim standardzie 2-pokojowy apartament o powierzchni 35,03 m2 składający się z pokoju z aneksem kuchennym i sypialni, znajdujący się w kompleksie apartamentów 'Perłowa Przystań', położony w sercu Kołobrzegu nad s...

Kołobrzeg (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

697 000 PLN (19 914 zł/m2)

2
1
35 m2
2024
15856783 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27106184 15856783 Apartament w Kołobrzegu, w kompleksie apartamentowym Polanki z basenem zewnętrznym, położony jedynie 300 metrów od plaży. Wyjątkowy, nowoczesny i zadbany 2-pokojowy lokal mieszkalny o powierzchni 42,37 m2, położony nad samym morzem w nowoczesnym, mon...

Kołobrzeg (Zachodnia) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

749 000 PLN (17 833 zł/m2)

2
1
42 m2
2010
15881064 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27622201 15881064 Na sprzedaż dwupokojowe piękne i zadbane mieszkanie na IV piętrze budynku w samym centrum dzielnicy Kołobrzegu - Podczele, położone w odległości jedynie 850 m od pięknej i szerokiej piaszczystej plaży!To ciekawe, przestronne i nowoczesne mieszkanie w...

Kołobrzeg (Podczele) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

530 000 PLN (10 192 zł/m2)

2
1
52 m2
1992