• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na sprzedaż Kołobrzeg

Znalezionych ofert: 475

14764868 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 32587 14764868 Kołobrzeg strefa uzdrowiskowa na sprzedaż 1 pokojowy apartament o pow. 30,43 m2 położony w Hotelu Diva Spa - ok. 200 m od morza.Apartament, położony w czterogwiazdkowym hotelu DIVA SPA.Lokal umeblowany i wyposażony - wszystko wliczone w cenę nierucho...

Kołobrzeg (Nadmorska) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

430 000 PLN (14 333 zł/m2)

1
-
30 m2
2009
15756608 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25256820 15756608 Perełka - urokliwy apartament z południowym balkonem.Komfortowy, bardzo jasny, apartament w sercu Kołobrzegu w bliskiej odległości od urokliwej kołobrzeskiej starówki w pobliżu bulwaru wzdłuż rzeki Parsęty. W sąsiedztwie znajdują się liczne sklepy, t...

Kołobrzeg (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

899 000 PLN (19 543 zł/m2)

2
1
46 m2
2022
15730278 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 24777146 15730278 Na sprzedaż atrakcyjnie zlokalizowane 3 pokojowe mieszkanie o pow. 62,80 m2 znajdujące się w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej. Mieszkanie usytuowane jest na 3 piętrze w budynku bez windy. Budynek z cegły, wybudowany w 2004 roku. Budynek położony jest w...

Kołobrzeg (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

730 000 PLN (11 774 zł/m2)

3
1
62 m2
2004
15664697 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 23556645 15664697 Przedstawiamy Państwu wyjątkową ofertę dwupokojowego apartamentu położonego na ogrodzonym i monitorowanym osiedlu OLYMPIC PARK, w odległości zaledwie 200 m od morza i pięknej piaszczystej plaży. Apartament o powierzchni 48,46 m znajduje się na piątym...

Kołobrzeg (Nadmorska) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

780 000 PLN (16 250 zł/m2)

2
1
48 m2
2010
15644073 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 23147283 15644073 Na sprzedaż mieszkanie w jednej z najbardziej prestiżowych lokalizacji w Kołobrzegu tylko 100 m od kanału portowego i ok.200 m do MORZA - przy ul. TOWAROWEJ.Przedmiotem sprzedażny jest 2 pokojowe mieszkanie o pow. 52 m2 (po podłodze ok. 60 m2) na IV ...

Kołobrzeg (Portowa) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

699 000 PLN (13 442 zł/m2)

2
1
52 m2
1998
15596212 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 22091865 15596212 Mieszkanie 3 pokojowe z garażem w cenie !Kołobrzeg na sprzedaż w centrum miasta mieszkanie 3 pokojowe o pow. 55,10 m2 z balkonem od strony wschodniej, położone na I piętrze w IV piętrowym budynku z cegły z lat 60 tych Mieszkanie wymaga kapitalnego re...

Kołobrzeg (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

520 000 PLN (9 455 zł/m2)

3
1
55 m2
1960
15562823 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 21384773 15562823 Świetnie zlokalizowane, w samym centrum Kołobrzegu mieszkanie 2- pokojowe o pow. 39,30 m2 położone na drugim piętrze budynku 3 piętrowym bez windy.Budynek stara kamienica, odnowiona i odrestaurowana, po kapitalnym remoncie wraz z wymianą wszelkich in...

Kołobrzeg (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

399 000 PLN (10 231 zł/m2)

2
1
39 m2
-
15372960 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 17064076 15372960 Kołobrzeg ul. Helsińska na osiedlu europejskim - na sprzedaż 2 pokojowego mieszkania z dużym balkonem, garażem i komórką.Mieszkanie usytuowana jest na wysokim parterze IV piętrowego budynku wybudowanego w 2004 roku bez windy. Teren posesji wokół budy...

Kołobrzeg (Europejskie) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

695 000 PLN (12 193 zł/m2)

2
-
57 m2
2004
15329766 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 15979777 15329766 OSIEDLE POLANKI Polecam na sprzedaż atrakcyjny Apartament 1 pokojowy o pow. 33 m2 z dużym balkonem , Apartament położony na wysokim parterze w budynku z 2012 roku z windąApartament wykończony w wysokim standardzie usytuowany na prestiżowym, strzeżony...

Kołobrzeg (Zachodnia) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

550 000 PLN (16 667 zł/m2)

1
-
33 m2
2012
15295779 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 15063949 15295779 Kołobrzeg na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o pow. 49,09 m2, usytuowane na osiedlu Zielone Tarasy z wyjątkową lokalizacją tuż przy parku nadmorskim, zaledwie 700 m od morza i ok. 1.500 m od centrum miasta. Budynek wybudowany w 2010 roku z szybką wind...

Kołobrzeg (Nadmorska) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

780 000 PLN (15 918 zł/m2)

2
-
49 m2
2010
14765832 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 182673 14765832 Atrakcyjny apartament ok. 500 m od morza w nowo wybudowanej inwestycji PERŁOWA PRZYSTAŃ z 2024 roku.Gotowy produkt inwestycyjny z możliwością odliczenia podatku VAT w wysokości 136.317,07 złKołobrzeg ul. KołłątajaFredry - na sprzedaż umeblowany i wyp...

Kołobrzeg (Nadmorska) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

729 000 PLN (21 441 zł/m2)

2
-
34 m2
2024
15778779 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25757267 15778779 Na sprzedaż: 2-poziomowe mieszkanie o pow. 87,93 m położone w Kołobrzegu przy ul. Narutowicza.Lokal został funkcjonalnie przebudowany na dwa niezależne mieszkania idealne rozwiązanie inwestycyjne lub dla rodziny wielopokoleniowej.Znakomicie zlokalizo...

Kołobrzeg (Starówka) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

650 000 PLN (7 471 zł/m2)

3
-
87 m2
1993