• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na sprzedaż Kołobrzeg

Znalezionych ofert: 475

15760004 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 25348788 15760004 Na sprzedaż wyjątkowy apartament położony w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji Kołobrzegu w prestiżowym kompleksie Seaside Park Hotel 4 przy ul. Wschodniej, w pierwszej linii brzegowej, zaledwie ok. 50 metrów od plaży i promenady.To propozyc...

Kołobrzeg (Nadmorska) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

850 000 PLN (28 333 zł/m2)

1
1
30 m2
2019
15746814 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25087510 15746814 Kołobrzeg os. Millenium ul. Zapleczna na sprzedaż mieszkanie II poziomowe składające się z 3 pokoi o pow. 71,30 m2 położone na IV piętrze w budynku w niskiej zabudowie bez windy, wybudowanym w 2000 roku.Bardzo ładne, ciepłe i jasne mieszkanie położon...

Kołobrzeg (Millennium) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

680 000 PLN (9 577 zł/m2)

3
-
71 m2
2000
15738172 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24903884 15738172 Apartament w strefie uzdrowiskowej 150 m od morza Przedstawiamy komfortowy apartament w nowo powstałej inwestycji WHITEblue, w uzdrowiskowej części miasta, w samym środku kołobrzeskiego parku nadmorskiego, gdzie bliskość natury łączy się z komfortowy...

Kołobrzeg (Nadmorska) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

1 027 000 PLN (26 333 zł/m2)

2
1
39 m2
2022
15703461 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 24252057 15703461 Na sprzedaż Apartament 1 pokojowy z aneksem kuchennym o powierzchni 33,57 m2 , Jest zlokalizowany w czterogwiazdkowym hotelu DIVA SPA, w Kołobrzegu. Lokal jest kompletnie umeblowany i wyposażony (wszystko pozostaje i jest wliczone w cenę nieruchomośc...

Kołobrzeg (Nadmorska) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

490 000 PLN (14 848 zł/m2)

1
-
33 m2
2008
15699851 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 24176054 15699851 Kołobrzeg na sprzedaż gotowy do zamieszkania lub do wynajmu, dochodowy apartament z możliwością odliczenia podatku 8 % VAT oraz zaoszczędzenia 2 % na opłatach notarialnych z powodu braku podatku PCC. W tym budynku apartamentowym mamy kilka lokali do ...

Kołobrzeg (Starówka) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

993 976 PLN (16 295 zł/m2)

3
1
61 m2
2024
15660080 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 23456663 15660080 Kołobrzeg ul. Mazowiecka , na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 54 m2 , położone na II piętrze w III piętrowym budynku z cegły z lat 70-tych. Budynek - elewacja i klatka schodowa kilka lat temu po remoncie, ocieplony, Posesja zamknięta , z...

Kołobrzeg (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

499 000 PLN (9 241 zł/m2)

2
1
54 m2
1975
15597798 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 22124099 15597798 Bardzo ładne 2 pokojowe mieszkanie o pow. 52,41 m2, z dużym balkonem położone na VI piętrze w budynku z windą z 2001 rMieszkanie bardzo jasne doświetlone z dużymi panoramicznymi oknami, nowocześnie umeblowane i wyposażone. Mieszkanie mieści się w cic...

Kołobrzeg (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

630 000 PLN (12 115 zł/m2)

2
1
52 m2
2001
15519594 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 20365537 15519594 Oferujemy Państwu na sprzedaż 2 pokojowy apartament o pow. 34,59 m2, usytuowany na IV piętrze w 4-piętrowym budynku apartamentowym Baltic Marina Residence przy ul. Bałtyckiej z windą 2022 r Baltic Marina Residence znajduje się w zachodniej części Koł...

Kołobrzeg (Zachodnia) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

650 000 PLN (19 118 zł/m2)

2
-
34 m2
2022
15430363 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 18379950 15430363 Komfortowy apartament w doskonałej lokalizacji, odległość od morza zaledwie 400 m! Gustownie urządzony 2 pokojowy apartament o pow. 37,8 m2 z tarasem usytuowany na I piętrze w budynku z cichobieżną windą 2017 r. Lokal położony jest na zamkniętym i ch...

Kołobrzeg (Nadmorska) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

660 000 PLN (17 838 zł/m2)

2
-
37 m2
2017
15363800 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 16869236 15363800 Kołobrzeg ul. Tarnopolska na sprzedaż na I piętrze mieszkanie 2 pokojowe o pow. 43,65 m2.Nowo wybudowane mieszkanie od dewelopera z pozwoleniem na użytkowanie budynku.W budynku zamontowano cichobieżne windy, które docierają na wszystkie kondygnacje ł...

Kołobrzeg (Podczele) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

611 100 PLN (14 212 zł/m2)

2
-
43 m2
2024
14996718 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 6361459 14996718 Wyjątkowa lokalizacja to duży atut tej nieruchomości. Mieszkanie zlokalizowane w ścisłym centrum miasta na Kołobrzeskiej Starówce, z pięknym widokiem na Katedrę.Przedmiotem sprzedaży jest dwupoziomowe 3 pokojowe mieszkanie o pow. 69,80 m2 usytuowane ...

Kołobrzeg (Starówka) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

695 000 PLN (10 072 zł/m2)

3
-
69 m2
1999
14502041 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 32578 14502041 Apartament 1 pokojowy o pow. 36 m2 położony w w czterogwiazdkowym Hotelu Diva Spa zaledwie 300 m od morza !!Ze względu na swoją powierzchnię i funkcjonalność apartament można przerobić na 2 pokojowy.Lokal jest kompletnie umeblowany i wyposażony a to ...

Kołobrzeg (Nadmorska) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

510 000 PLN (14 167 zł/m2)

1
-
36 m2
2009