• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na sprzedaż Kraków Prądnik Biały

Znalezionych ofert: 890

15892805 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27899336 15892805 Z ogromną przyjemnością przedstawiamy Państwu ofertę mieszkania na sprzedaż w malowniczym rejonie Doliny Prądnika, na północy Krakowa, blisko granicy z gminą Zielonki. Nowoczesne osiedle otoczone jest rozległymi terenami zielonymi, co um...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

484 648 PLN (17 950 zł/m2)

1
-
27 m2
2024
15892587 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27899295 15892587 Z ogromną przyjemnością przedstawiamy Państwu ofertę mieszkania na sprzedaż w malowniczym rejonie Doliny Prądnika, na północy Krakowa, blisko granicy z gminą Zielonki. Nowoczesne osiedle otoczone jest rozległymi terenami zielonymi, co um...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

617 730 PLN (16 256 zł/m2)

2
-
38 m2
2024
15892735 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27899287 15892735 Z ogromną przyjemnością przedstawiamy Państwu ofertę mieszkania na sprzedaż w malowniczym rejonie Doliny Prądnika, na północy Krakowa, blisko granicy z gminą Zielonki. Nowoczesne osiedle otoczone jest rozległymi terenami zielonymi, co um...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

628 611 PLN (16 118 zł/m2)

2
-
39 m2
2024
15892522 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27899284 15892522 Z ogromną przyjemnością przedstawiamy Państwu ofertę mieszkania na sprzedaż w malowniczym rejonie Doliny Prądnika, na północy Krakowa, blisko granicy z gminą Zielonki. Nowoczesne osiedle otoczone jest rozległymi terenami zielonymi, co um...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

877 398 PLN (14 384 zł/m2)

4
-
61 m2
2024
15892646 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27899281 15892646 Z ogromną przyjemnością przedstawiamy Państwu ofertę mieszkania na sprzedaż w malowniczym rejonie Doliny Prądnika, na północy Krakowa, blisko granicy z gminą Zielonki. Nowoczesne osiedle otoczone jest rozległymi terenami zielonymi, co um...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

890 769 PLN (14 367 zł/m2)

4
-
62 m2
2024
15892584 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27899280 15892584 Z ogromną przyjemnością przedstawiamy Państwu ofertę mieszkania na sprzedaż w malowniczym rejonie Doliny Prądnika, na północy Krakowa, blisko granicy z gminą Zielonki. Nowoczesne osiedle otoczone jest rozległymi terenami zielonymi, co um...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

766 480 PLN (14 462 zł/m2)

4
-
53 m2
2024
15892521 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27899279 15892521 Z ogromną przyjemnością przedstawiamy Państwu ofertę mieszkania na sprzedaż w malowniczym rejonie Doliny Prądnika, na północy Krakowa, blisko granicy z gminą Zielonki. Nowoczesne osiedle otoczone jest rozległymi terenami zielonymi, co um...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

780 472 PLN (14 453 zł/m2)

3
-
54 m2
2024
15892583 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27899275 15892583 Z ogromną przyjemnością przedstawiamy Państwu ofertę mieszkania na sprzedaż w malowniczym rejonie Doliny Prądnika, na północy Krakowa, blisko granicy z gminą Zielonki. Nowoczesne osiedle otoczone jest rozległymi terenami zielonymi, co um...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

624 711 PLN (16 018 zł/m2)

2
-
39 m2
2024
15892644 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27899271 15892644 Z ogromną przyjemnością przedstawiamy Państwu ofertę mieszkania na sprzedaż w malowniczym rejonie Doliny Prądnika, na północy Krakowa, blisko granicy z gminą Zielonki. Nowoczesne osiedle otoczone jest rozległymi terenami zielonymi, co um...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

781 184 PLN (14 203 zł/m2)

3
-
55 m2
2024
15892519 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27899269 15892519 Z ogromną przyjemnością przedstawiamy Państwu ofertę mieszkania na sprzedaż w malowniczym rejonie Doliny Prądnika, na północy Krakowa, blisko granicy z gminą Zielonki. Nowoczesne osiedle otoczone jest rozległymi terenami zielonymi, co um...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

770 836 PLN (14 275 zł/m2)

3
-
54 m2
2024
15892788 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27899244 15892788 NOWE MIESZKANIA - PRĄDNIK BIAŁY, GÓRKA NARODOWA. W ramach kolejnego etapu inwestycji powstanie łącznie 236 mieszkań, ulokowanych w czterech budynkach o sześciu kondygnacjach naziemnych. Wszystkie z mieszkań 1-, 2-, 3- i 4-pokojow...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

646 457 PLN (17 012 zł/m2)

2
-
38 m2
2023
15892726 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27899241 15892726 NOWE MIESZKANIA - PRĄDNIK BIAŁY, GÓRKA NARODOWA. W ramach kolejnego etapu inwestycji powstanie łącznie 236 mieszkań, ulokowanych w czterech budynkach o sześciu kondygnacjach naziemnych. Wszystkie z mieszkań 1-, 2-, 3- i 4-pokojow...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

646 141 PLN (17 463 zł/m2)

2
-
37 m2
2023