• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na sprzedaż Kraków Prądnik Biały

Znalezionych ofert: 890

15891967 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27897981 15891967 Nowoczesne mieszkania w sercu Krakowa Prowizja 0% O siedle na Prądniku Białym to nowoczesna inwestycja mieszkaniowa, która powstaje w prestiżowej lokalizacji w Krakowie. Jest to jednoetapowy projekt, w ramach którego...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

879 384 PLN (13 324 zł/m2)

3
-
66 m2
2025
15891966 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27897972 15891966 Nowoczesne mieszkania w sercu Krakowa Prowizja 0% O siedle na Prądniku Białym to nowoczesna inwestycja mieszkaniowa, która powstaje w prestiżowej lokalizacji w Krakowie. Jest to jednoetapowy projekt, w ramach którego...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

687 138 PLN (14 315 zł/m2)

2
-
48 m2
2025
15891965 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27897965 15891965 Nowoczesne mieszkania w sercu Krakowa Prowizja 0% O siedle na Prądniku Białym to nowoczesna inwestycja mieszkaniowa, która powstaje w prestiżowej lokalizacji w Krakowie. Jest to jednoetapowy projekt, w ramach którego...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

846 498 PLN (13 023 zł/m2)

3
-
65 m2
2025
15891963 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27897953 15891963 Nowoczesne mieszkania w sercu Krakowa Prowizja 0% O siedle na Prądniku Białym to nowoczesna inwestycja mieszkaniowa, która powstaje w prestiżowej lokalizacji w Krakowie. Jest to jednoetapowy projekt, w ramach którego...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

649 992 PLN (17 105 zł/m2)

2
-
38 m2
2025
15891680 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27897935 15891680 Nowoczesne mieszkania w sercu Krakowa Prowizja 0% O siedle na Prądniku Białym to nowoczesna inwestycja mieszkaniowa, która powstaje w prestiżowej lokalizacji w Krakowie. Jest to jednoetapowy projekt, w ramach którego...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

690 000 PLN (15 000 zł/m2)

2
-
46 m2
2025
15891773 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27897929 15891773 Nowoczesne mieszkania w sercu Krakowa Prowizja 0% O siedle na Prądniku Białym to nowoczesna inwestycja mieszkaniowa, która powstaje w prestiżowej lokalizacji w Krakowie. Jest to jednoetapowy projekt, w ramach którego...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

793 251 PLN (16 189 zł/m2)

3
-
49 m2
2025
15891959 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27897926 15891959 GÓRKA NARODOWA - NOWOCZESNE OSIEDLE MIESZKANIOWE, SPOKOJNA OKOLICA - VII ETAP. Prezentowana oferta zlokalizowana jest w północnym rejonie Krakowa, w zielonej i przestrzennej dzielnicy Prądnik Biały. Inwestycja składa ...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

942 796 PLN (14 285 zł/m2)

3
-
66 m2
2022
15891466 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27897765 15891466 Nowoczesne mieszkania w sercu Krakowa Prowizja 0% O siedle na Prądniku Białym to nowoczesna inwestycja mieszkaniowa, która powstaje w prestiżowej lokalizacji w Krakowie. Jest to jednoetapowy projekt, w ramach którego...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 068 760 PLN (14 063 zł/m2)

4
-
76 m2
2025
15891930 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27897763 15891930 Nowoczesne mieszkania w sercu Krakowa Prowizja 0% O siedle na Prądniku Białym to nowoczesna inwestycja mieszkaniowa, która powstaje w prestiżowej lokalizacji w Krakowie. Jest to jednoetapowy projekt, w ramach którego...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

707 078 PLN (14 731 zł/m2)

2
-
48 m2
2025
15891837 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27897761 15891837 Nowoczesne mieszkania w sercu Krakowa Prowizja 0% O siedle na Prądniku Białym to nowoczesna inwestycja mieszkaniowa, która powstaje w prestiżowej lokalizacji w Krakowie. Jest to jednoetapowy projekt, w ramach którego...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

879 384 PLN (13 324 zł/m2)

3
-
66 m2
2025
15891465 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27897759 15891465 Nowoczesne mieszkania w sercu Krakowa Prowizja 0% O siedle na Prądniku Białym to nowoczesna inwestycja mieszkaniowa, która powstaje w prestiżowej lokalizacji w Krakowie. Jest to jednoetapowy projekt, w ramach którego...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

756 324 PLN (19 903 zł/m2)

2
-
38 m2
2025
15892021 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27897757 15892021 Nowoczesne mieszkania w sercu Krakowa Prowizja 0% O siedle na Prądniku Białym to nowoczesna inwestycja mieszkaniowa, która powstaje w prestiżowej lokalizacji w Krakowie. Jest to jednoetapowy projekt, w ramach którego...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

741 096 PLN (14 822 zł/m2)

2
-
50 m2
2025