• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na sprzedaż Kraków Prądnik Biały

Znalezionych ofert: 890

15891742 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27897753 15891742 Nowoczesne mieszkania w sercu Krakowa Prowizja 0% O siedle na Prądniku Białym to nowoczesna inwestycja mieszkaniowa, która powstaje w prestiżowej lokalizacji w Krakowie. Jest to jednoetapowy projekt, w ramach którego...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

900 090 PLN (13 848 zł/m2)

3
-
65 m2
2025
15892020 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27897751 15892020 Nowoczesne mieszkania w sercu Krakowa Prowizja 0% O siedle na Prądniku Białym to nowoczesna inwestycja mieszkaniowa, która powstaje w prestiżowej lokalizacji w Krakowie. Jest to jednoetapowy projekt, w ramach którego...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

687 706 PLN (14 327 zł/m2)

2
-
48 m2
2025
15891741 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27897747 15891741 Nowoczesne mieszkania w sercu Krakowa Prowizja 0% O siedle na Prądniku Białym to nowoczesna inwestycja mieszkaniowa, która powstaje w prestiżowej lokalizacji w Krakowie. Jest to jednoetapowy projekt, w ramach którego...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

700 488 PLN (14 010 zł/m2)

2
-
50 m2
2025
15891927 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27897743 15891927 Nowoczesne mieszkania w sercu Krakowa Prowizja 0% O siedle na Prądniku Białym to nowoczesna inwestycja mieszkaniowa, która powstaje w prestiżowej lokalizacji w Krakowie. Jest to jednoetapowy projekt, w ramach którego...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

710 640 PLN (14 213 zł/m2)

2
-
50 m2
2025
15891674 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27897980 15891674 Nowoczesne mieszkania w sercu Krakowa Prowizja 0% O siedle na Prądniku Białym to nowoczesna inwestycja mieszkaniowa, która powstaje w prestiżowej lokalizacji w Krakowie. Jest to jednoetapowy projekt, w ramach którego...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

710 850 PLN (15 124 zł/m2)

2
-
47 m2
2025
15891686 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27897977 15891686 Nowoczesne mieszkania w sercu Krakowa Prowizja 0% O siedle na Prądniku Białym to nowoczesna inwestycja mieszkaniowa, która powstaje w prestiżowej lokalizacji w Krakowie. Jest to jednoetapowy projekt, w ramach którego...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

872 746 PLN (13 427 zł/m2)

3
-
65 m2
2025
15891685 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27897968 15891685 Nowoczesne mieszkania w sercu Krakowa Prowizja 0% O siedle na Prądniku Białym to nowoczesna inwestycja mieszkaniowa, która powstaje w prestiżowej lokalizacji w Krakowie. Jest to jednoetapowy projekt, w ramach którego...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

872 722 PLN (13 223 zł/m2)

3
-
66 m2
2025
15891499 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27897967 15891499 Nowoczesne mieszkania w sercu Krakowa Prowizja 0% O siedle na Prądniku Białym to nowoczesna inwestycja mieszkaniowa, która powstaje w prestiżowej lokalizacji w Krakowie. Jest to jednoetapowy projekt, w ramach którego...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

687 138 PLN (14 315 zł/m2)

2
-
48 m2
2025
15891871 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27897952 15891871 Nowoczesne mieszkania w sercu Krakowa Prowizja 0% O siedle na Prądniku Białym to nowoczesna inwestycja mieszkaniowa, która powstaje w prestiżowej lokalizacji w Krakowie. Jest to jednoetapowy projekt, w ramach którego...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

708 400 PLN (15 400 zł/m2)

2
-
46 m2
2025
15891961 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27897938 15891961 Nowoczesne mieszkania w sercu Krakowa Prowizja 0% O siedle na Prądniku Białym to nowoczesna inwestycja mieszkaniowa, która powstaje w prestiżowej lokalizacji w Krakowie. Jest to jednoetapowy projekt, w ramach którego...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

874 782 PLN (13 885 zł/m2)

3
-
63 m2
2025
15891960 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27897931 15891960 Nowoczesne mieszkania w sercu Krakowa Prowizja 0% O siedle na Prądniku Białym to nowoczesna inwestycja mieszkaniowa, która powstaje w prestiżowej lokalizacji w Krakowie. Jest to jednoetapowy projekt, w ramach którego...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

939 510 PLN (14 454 zł/m2)

3
-
65 m2
2025
15892022 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27897764 15892022 Nowoczesne mieszkania w sercu Krakowa Prowizja 0% O siedle na Prądniku Białym to nowoczesna inwestycja mieszkaniowa, która powstaje w prestiżowej lokalizacji w Krakowie. Jest to jednoetapowy projekt, w ramach którego...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

727 928 PLN (15 488 zł/m2)

2
-
47 m2
2025