• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na sprzedaż Rumia

Znalezionych ofert: 152

15676211 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Nowa Przystań etap II 23766400 15676211 .OFERTA DOSTĘPNA W PEPPER HOUSE!II etap inwestycji „Nowa Przystań” w Rumi - lokale już w sprzedaży. ATUTY:- atrakcyjna lokalizacja,- nowe budownictwo,- funkcjonalny układ,- winda w bloku,- hala garażowa,- komórki lokatorskie,- słoneczny ogródekCHARAK...

Rumia (Pomorskie, gm. Rumia)

659 000 PLN (10 803 zł/m2)

3
-
61 m2
2026
15676217 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Nowa Przystań etap II 23766397 15676217 .OFERTA DOSTĘPNA W PEPPER HOUSE!II etap inwestycji „Nowa Przystań” w Rumi - lokale już w sprzedaży. ATUTY:- atrakcyjna lokalizacja,- nowe budownictwo,- funkcjonalny układ,- winda w bloku,- hala garażowa,- komórki lokatorskie,- słoneczny ogródekCHARAK...

Rumia (Pomorskie, gm. Rumia)

749 000 PLN (12 279 zł/m2)

3
-
61 m2
2026
15808411 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Nowa inwestycja w Rumi 26390764 15808411 W Home Asset Sp. z o.o. znajdziesz atrakcyjne oferty bezpośrednio od deweloperów.Jako przedstawiciel deweloperów świadczymy profesjonalną i kompleksową obsługę sprzedaży ich nieruchomości. Posiadamy w ofercie wszystkie nieruchomości dewelopera, skont...

Rumia (Pomorskie, gm. Rumia)

675 000 PLN (11 066 zł/m2)

3
1
61 m2
2026
15823655 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Wysoki standard budynków,hala garażowa 26651310 15823655 Gotowe do odbioru !Ogródek, 3 pokoje. Zakup bez podatku PCC. Funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe na kameralnym osiedlu w Rumi.Do mieszkania przynależy ponad 20 metrowy ogródek od strony zachodniej.Możliwość dokupienia miejsca w hali garażowej w budynk...

Rumia (Pomorskie, gm. Rumia)

530 747 PLN (10 014 zł/m2)

3
1
53 m2
2025
15787273 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
2 pokoje - zieleń,SKM,szybki dojazd do Gdyni 25924043 15787273 Na sprzedaż nowe mieszkanie w stanie deweloperskim, położone na granicy Rumi i Gdyni - idealne połączenie spokoju i miejskiego tempa życia.Mieszkanie znajduje się w dynamicznie rozwijającej się okolicy, która łączy w sobie spokój, wygodę codziennego ...

Rumia (Janowo) (Pomorskie, gm. Rumia)

598 528 PLN (11 293 zł/m2)

3
1
53 m2
2026
15764696 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Wysoki standard budynków,hala garażowo 25453376 15764696 Gotowe do odbioru !Ogródek, 3 pokoje. Funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe na kameralnym osiedlu w Rumi.Do mieszkania przynależy ponad 20 metrowy ogródek od strony zachodniej.Możliwość dokupienia miejsca w hali garażowej w budynku obok w cenie 40 000 z...

Rumia (Pomorskie, gm. Rumia)

523 900 PLN (9 885 zł/m2)

3
1
53 m2
2025
15778625 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25754439 15778625 OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJISprzedam mieszkanie 2 poiomowe o powierzchni 96 m², plus piwnica - razem 113 m2. Mieszkanie na pierwszym piętrze domu. Posiada balkon, piwnicę i ogród, co zwiększa komfort codziennego życia.Mieszkanie jest umeblo...

Rumia (Pomorskie, gm. Rumia)

516 071 PLN (4 567 zł/m2)

3
-
113 m2
-
15795022 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe z balkonem 26087723 15795022 Mieszkanie 2 pokojowe o pow. 46,79m2 na I piętrze, balkon 8m2ODBIÓR PLANOWANY NA KONIEC 2026 r.LOKALIZACJALokalizacja projektu w samym sercu dynamicznie rozwijającej się i dobrze skomunikowanej Rumi, w sąsiedztwie Port Rumia, Auchan, obiekty kultury,...

Rumia (Pomorskie, gm. Rumia)

499 000 PLN (10 848 zł/m2)

2
1
46 m2
2026
15820531 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Gotowe do odbioru - centrum Rumi 26607613 15820531 OFERTA DOSTĘPNA WYŁĄCZNIE W BIURZE PEPPER HOUSE !!Mieszkanie w opcji - gotowe do odbioru - kup dziś i odbierz jutro kluczeKlient Kupujący nie płaci prowizji (podatku PCC).OPIS LOKALU:Na sprzedaż z rynku pierwotnego nowoczesne mieszkanie o powierzchni...

Rumia (Pomorskie, gm. Rumia)

475 000 PLN (8 962 zł/m2)

3
1
53 m2
2026
15761907 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
2przestronne zadbane pokoje z ogródkiem 25395761 15761907 OFERTA DOSTĘPNA TYLKO PEPPER HOUSE!!ATUTY:-niezależne wejście do mieszkania-lokalizacja-stan do wejścia-ogródek-osiedle zamknięte strzeżone i monitorowaneNa sprzedaż mieszkanie dwupokojowe o powierzchni  44,3 m2 położone  na zamkniętym osiedlu dwupię...

Rumia (Pomorskie, gm. Rumia)

470 000 PLN (10 682 zł/m2)

2
1
44 m2
2008
15780602 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Nowe mieszkanie 2 pokojowe 36m2 z komórką 25806831 15780602 GOTOWE MIESZKANIE PO ODBIORACH w cenie komórka lokatorskaLOKALIZACJANieruchomość położona jest w Rumi przy ul. Owsianej, świetnie skomunikowanej, blisko centrum handlowe oraz szkoły. INWESTYCJAInwestycja z 2025r. „Nowa Przystań” jest to realizacja tr...

Rumia (Pomorskie, gm. Rumia)

399 000 PLN (11 083 zł/m2)

2
1
36 m2
2025
15817873 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
bezczynszowe mieszkanie z dużym ogródkiem 26597932 15817873 OFERTA DOSTĘPNA TYLKO I WYŁĄCZNIE W BIURZE NIERUCHOMOŚCI PEPPER HOUSE!Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie narożne o powierzchni  51,94m2 w Rumi przy ul. Jachtowej z przestronnym i słonecznym ogródkiem!ATUTY NIERUCHOMOŚCI:• przestronny, zadbany ogród - ...

Rumia (Pomorskie, gm. Rumia)

609 999 PLN (11 961 zł/m2)

3
-
51 m2
2017