• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na sprzedaż Rumia

Znalezionych ofert: 152

14858831 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
3-pok.mieszkanie na os.VELA PARK w Rumi 3517620 14858831 Odbiór wrzesień 2026r.Nowoczesna i stylowa inwestycja z 2026r. w Rumi z windą.Mieszkanie o pow.całkowitej 56,17m² składa się z : salonu z aneksem kuchennym (25,33m²), dwóch pokoi ( 9.07m², 6,89m²), łazienki (5,01m²), garderoby (2,92m² ) i przedpokoju...

Rumia (Pomorskie, gm. Rumia)

471 828 PLN (8 426 zł/m2)

3
1
56 m2
2025
14858828 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
3-pok.mieszkanie na os.VELA PARK w Rumi 3517619 14858828 Odbiór wrzesień 2026r.Nowoczesna i stylowa inwestycja z 2026r. w Rumi z windą.Mieszkanie o pow.całkowitej 56,17m² składa się z : salonu z aneksem kuchennym (25,33m²), dwóch pokoi ( 9.07m², 6,89m²), łazienki (5,01m²), garderoby (2,92m² ) i przedpokoju...

Rumia (Pomorskie, gm. Rumia)

571 828 PLN (10 211 zł/m2)

3
1
56 m2
2025
14675294 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
2-pok.mieszkanie na os.VELA PARK w Rumi 160252 14675294 Nowoczesna i stylowa inwestycja z 2025r. w Rumi z windą.Mieszkanie o pow.całkowitej 45,66m² składa się z : salonu z aneksem kuchennym (23,5m²), pokoju (9.2m²), łazienki (5,67m²), garderoby (2,1m²) i przedpokoju ( 4,82m²).Z salonu  wyjście na balkon (...

Rumia (Pomorskie, gm. Rumia)

424 638 PLN (9 436 zł/m2)

2
1
45 m2
2025
15465076 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Przestronne mieszkanie z tarasem! 19155563 15465076 Oferta dostępna w Pepper House!Atuty nieruchomości:- cicha i spokojna okolica- ślepa uliczka- funkcjonalny układ- możliwość dokupienia działki z domkiem gospodarczym-tarasLokalizacja:Dom zlokalizowany w lubianej przez mieszkańców Rumi dzielnicy - Lot...

Rumia (Pomorskie, gm. Rumia)

549 000 PLN (5 382 zł/m2)

3
-
102 m2
1978
15840117 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26766635 15840117 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerMieszkanie jest w trakcie remontu.ZDJĘCIA Z POPRZEDNIEJ INWESTYCJINa etapie początkowym możesz jeszcze wybrać:Panele, kafelki, drzwi , fronty w kuchni, kolor ścian oraz oświetlenie.Od Właściciela bez prowi...

Rumia (Pomorskie, gm. Rumia)

459 000 PLN (13 114 zł/m2)

2
-
35 m2
1970
15846143 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Nietuzinkowe mieszkanie Rumia Janowo! 26877058 15846143 Millennium Nieruchomości prezentuje:Na sprzedaż funkcjonalne i bardzo dobrze utrzymane mieszkanie położone w Rumia przy ul. Dębogórskiej, na terenie zamkniętego i kameralnego osiedla.Nieruchomość znajduje się w cichej i spokojnej okolicy z pełną infr...

Rumia (Pomorskie, gm. Rumia)

829 000 PLN (10 908 zł/m2)

4
1
76 m2
2012
15676219 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Nowa Przystań etap II 23766396 15676219 .OFERTA DOSTĘPNA W PEPPER HOUSE!II etap inwestycji „Nowa Przystań” w Rumi - lokale już w sprzedaży. ATUTY:- atrakcyjna lokalizacja,- nowe budownictwo,- funkcjonalny układ,- winda w bloku,- hala garażowa,- komórki lokatorskie,- słoneczny ogródekCHARAK...

Rumia (Pomorskie, gm. Rumia)

499 000 PLN (10 848 zł/m2)

2
-
46 m2
2026
15676212 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Nowa Przystań etap II 23766402 15676212 .OFERTA DOSTĘPNA W PEPPER HOUSE!II etap inwestycji „Nowa Przystań” w Rumi - lokale już w sprzedaży.ATUTY:- atrakcyjna lokalizacja,- nowe budownictwo,- funkcjonalny układ,- winda w bloku,- hala garażowa,- komórki lokatorskie,- słoneczny ogródekCHARAKT...

Rumia (Pomorskie, gm. Rumia)

515 000 PLN (11 196 zł/m2)

2
-
46 m2
2026
15676210 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Nowa Przystań etap II 23766393 15676210 .OFERTA DOSTĘPNA W PEPPER HOUSE!II etap inwestycji „Nowa Przystań” w Rumi - lokale już w sprzedaży. ATUTY:- atrakcyjna lokalizacja,- nowe budownictwo,- funkcjonalny układ,- winda w bloku,- hala garażowa,- komórki lokatorskie,- słoneczny ogródekCHARAK...

Rumia (Pomorskie, gm. Rumia)

499 000 PLN (10 848 zł/m2)

2
-
46 m2
2025
15676218 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Nowa Przystań etap II 23766404 15676218 .OFERTA DOSTĘPNA W PEPPER HOUSE!II etap inwestycji „Nowa Przystań” w Rumi - lokale już w sprzedaży. ATUTY:- atrakcyjna lokalizacja,- nowe budownictwo,- funkcjonalny układ,- winda w bloku,- hala garażowa,- komórki lokatorskie,- słoneczny ogródekCHARAK...

Rumia (Pomorskie, gm. Rumia)

675 000 PLN (11 066 zł/m2)

3
-
61 m2
2026
15676208 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Nowa Przystań etap II 23766392 15676208 .OFERTA DOSTĘPNA W PEPPER HOUSE!II etap inwestycji „Nowa Przystań” w Rumi - lokale już w sprzedaży. ATUTY:- atrakcyjna lokalizacja,- nowe budownictwo,- funkcjonalny układ,- winda w bloku,- hala garażowa,- komórki lokatorskie,- słoneczny ogródekCHARAK...

Rumia (Pomorskie, gm. Rumia)

499 000 PLN (10 848 zł/m2)

2
-
46 m2
2026
15676216 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Nowa Przystań etap II 23766403 15676216 .OFERTA DOSTĘPNA W PEPPER HOUSE!II etap inwestycji „Nowa Przystań” w Rumi - lokale już w sprzedaży.ATUTY:- atrakcyjna lokalizacja,- nowe budownictwo,- funkcjonalny układ,- winda w bloku,- hala garażowa,- komórki lokatorskie,- słoneczny ogródekCHARAKT...

Rumia (Pomorskie, gm. Rumia)

559 000 PLN (12 152 zł/m2)

2
-
46 m2
2026