• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na sprzedaż Rumia

Znalezionych ofert: 152

15351298 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Nowe wykończone mieszkanie przy lesie 16555908 15351298 Nowe, wykończone mieszkanie, usytuowane na - I piętrze w kameralnym, dwupiętrowym budynku. Duża, komfortowa część dzienna ma powierzchnię 30 m2. Mieszkanie jest dobrze doświetlone, od strony salonu ma ekspozycję południowo-zachodnią, od strony sypial...

Rumia (Pomorskie, gm. Rumia)

449 000 PLN (8 980 zł/m2)

2
1
50 m2
2024
15402800 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Nowe mieszkanie - Rumia 17754662 15402800 Lokale są gotowe do użytku. Kupujący nie płaci prowizji!Mamy przyjemność zaprezentować Państwu nową inwestycję w Rumii. Atrakcyjna lokalizacja, w samym sercu dynamicznie rozwijającej się Rumii, w sąsiedztwie Port Rumia Auchan, obiektów kultury, sport...

Rumia (Pomorskie, gm. Rumia)

490 000 PLN (9 800 zł/m2)

2
1
50 m2
2024
15866216 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
RUMIA, 2 POKOJE, Z OGRÓDKIEM, PRZYSTAŃ RUMIA! 27316290 15866216 2 POKOJE, 56M2, Z OGRÓDKIEM, PRZYSTAŃ RUMIA!MIESZKANIE:Słoneczne i przytulne mieszkanie, przyjemne do zamieszkania. 2 pokoje z aneksem kuchennym i ogródkiem. Wysokość pomieszczeń to 270 cm. Zlokalizowane na parterze. Powierzchnia mieszkania wynosi 56...

Rumia (Pomorskie, gm. Rumia)

635 000 PLN (11 339 zł/m2)

2
1
56 m2
2017
15865106 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal z miejscem parkingowym na młodym osiedlu 27286309 15865106 Eastate ma przyjemność zaprezentować Państwu lokal, który od pierwszego wejścia przyciąga swoją atmosferą i dopracowanym wnętrzem. Stylowe meble oraz dodatki doskonale uzupełniają aranżację, tworząc przestrzeń komfortową i funkcjonalną do codziennego...

Rumia (Pomorskie, gm. Rumia)

569 000 PLN (12 106 zł/m2)

2
1
47 m2
2021
15872508 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
2pokoje, ogródek, miejsce w hali, box na rowery 27495841 15872508 TYLKO U NASSzukasz mieszkania, do którego możesz wprowadzić się od razu, bez remontów i dodatkowych kosztów? To oferta, która spełni Twoje oczekiwania.ATUTY - duży ogródek od spokojnej strony (nie na patio)- 2 pokoje i oddzielna kuchnia- miejsce w ha...

Rumia (Pomorskie, gm. Rumia)

549 000 PLN (11 935 zł/m2)

2
-
46 m2
2018
15721822 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Rodzinne mieszkanie w Rumi 24607031 15721822 Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym.Kupujesz bezpiecznie, w cenach dewelopera.Nowoczesna nieruchomość w Rumi - ul. TysiącleciaPrzedstawiamy wyjątkową nieruchomość zlokalizowaną w sercu Rumi, przy ul. Tysiąc...

Rumia (Pomorskie, gm. Rumia)

899 000 PLN (8 728 zł/m2)

3
-
103 m2
2025
15886986 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Nowoczesne mieszkanie! Rumia ul. Poznańska 27773295 15886986 HOT OFERTA!! DOSTĘPNA TYLKO U NAS!!ATUTY:- Funkcjonalny układ pomieszczeń- Po remoncie!- Cicha i spokojna okolica- Bliskość infrastruktury handlowo- usługowej- Bliskość komunikacji miejskiej  NIERUCHOMOŚĆ:Na sprzedaż mieszkanie o łącznej powierzchni ...

Rumia (Pomorskie, gm. Rumia)

624 900 PLN (9 919 zł/m2)

3
-
63 m2
1980
15829762 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
PRZESTRONNE, ZADBANE – do zamieszkania od zaraz 26636791 15829762 Kupując w Home Asset nie martw się o formalności, kredyt hipoteczny, w tym z opcją zwrotu zadatku, bezpieczeństwo zakupu. O wszystko zadbamy.Oferta przestronnego, 3-pokojowego mieszkania z osobną kuchnią i dużą piwnicą.Metraż i układ: Bardzo przestro...

Rumia (Pomorskie, gm. Rumia)

580 000 PLN (9 355 zł/m2)

3
1
62 m2
1992
15370721 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dwustronne 2 pokojowe w centrum Rumi 17020044 15370721 Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym.Na sprzedaż dwustronne, jasne i przytulne mieszkanie znajdujące się w centrum Rumi.W pobliżu liczne punkty handlowo-usługowe. Dworzec SKM w odległości ok.10 min pieszo, p...

Rumia (Pomorskie, gm. Rumia)

445 000 PLN (10 854 zł/m2)

2
-
41 m2
1970
15513033 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Wysoki standard! 4 pokoje! Niski czynsz 20185449 15513033 Mieszkanie oferujące najwyższy standard wykończenia, komfort oraz doskonałe połączenie komunikacyjne z sercem Trójmiasta!LOKALIZACJA:Mieszkanie znajduje się w szybko rozwijającej się i doskonale skomunikowanej Rumii. Najbliższy przystanek autobusowy ...

Rumia (Pomorskie, gm. Rumia)

829 000 PLN (13 817 zł/m2)

4
1
60 m2
2021
15884384 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27700171 15884384 Przestronne, funkcjonalne mieszkanie w kameralnym, czterokondygnacyjnym osiedlu usytuowanym bezpośrednio przy granicy Gdyni — jednego z najchętniej zamieszkiwanych miast Trójmiasta. Osiedle powstało z myślą o osobach ceniących ciszę i zieleń, bez rez...

Rumia (Pomorskie, gm. Rumia)

418 958 PLN (9 522 zł/m2)

2
-
44 m2
2025
15884380 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27700166 15884380 Usytuowane niewiele ponad 3 km od dynamicznej Gdyni, a jednocześnie zaledwie 10 km od spokojnych, piaszczystych plaż w Mechelinkach, Osiedle to idealna przestrzeń do życia dla osób ceniących ciszę i spokój, a także bliskość udogodnień dużego miasta. ...

Rumia (Pomorskie, gm. Rumia)

382 286 PLN (9 557 zł/m2)

2
-
40 m2
2025