• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na sprzedaż Rumia

Znalezionych ofert: 152

15846878 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Po remoncie, z ładnym widokiem, dwustronne. 26898023 15846878 Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie po remoncie Rumia, ul. Gdańska 63,41 m² Oferuję na sprzedaż jasne, dwustronne mieszkanie zlokalizowane w spokojnej części Rumi, przy ul. Gdańskiej. Lokal znajduje się na 4. piętrze w czteropiętrowym budynku.Mieszka...

Rumia (Pomorskie, gm. Rumia)

639 000 PLN (10 143 zł/m2)

3
-
63 m2
1980
15863631 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
NOWOŚĆ!!! 3 POKOJOWE MIESZKANIE Z OGRÓDKIEM 27253852 15863631 OFERTA DOSTEPNA TYLKO W PEPPER HOUSE!!!ATUTY TEJ WYJATKOWEJ NIERUCHOMOŚCI:- Doskonała lokalizacja, świetne połączenie komunikacyjne z bliskością stacji SKM.- Pełna infrastruktura handlowo-usługowa tuż pod nosem, zapewniająca wygodę codziennego       ...

Rumia (Janowo) (Pomorskie, gm. Rumia)

759 000 PLN (13 800 zł/m2)

3
-
55 m2
2020
15858678 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kameralna inwestycja w Rumi oddana do użytku. 27153207 15858678 W Home Asset Sp. z o.o. znajdziesz atrakcyjne oferty bezpośrednio od deweloperów.Jako przedstawiciel deweloperów świadczymy profesjonalną i kompleksową obsługę sprzedaży ich nieruchomości. Posiadamy w ofercie wszystkie nieruchomości dewelopera, skont...

Rumia (Pomorskie, gm. Rumia)

479 000 PLN (9 580 zł/m2)

2
1
50 m2
2024
15506716 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kameralna inwestycja w Rumi oddana do użytku. 20088043 15506716 W Home Asset Sp. z o.o. znajdziesz atrakcyjne oferty bezpośrednio od deweloperów.Jako przedstawiciel deweloperów świadczymy profesjonalną i kompleksową obsługę sprzedaży ich nieruchomości. Posiadamy w ofercie wszystkie nieruchomości dewelopera, skont...

Rumia (Pomorskie, gm. Rumia)

539 000 PLN (9 800 zł/m2)

2
1
55 m2
2024
15882216 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Duży ogród, strych do aranżacji | Rumia | 1 piętro 27658354 15882216 Na sprzedaż mieszkanie położone na 1. piętrze o powierzchni 56,77 m2  w  odświeżonej kamienicy w Rumi. Budynek przeszedł remont elewacji oraz dachu, co znacząco podnosi komfort użytkowania i estetykę nieruchomości.Lokal składa się z:-dwóch pokoi-bard...

Rumia (Pomorskie, gm. Rumia)

539 000 PLN (6 341 zł/m2)

2
1
85 m2
1960
15881755 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Nowe wnętrze, 2 pokoje, parter z balkonem! 27647012 15881755 Nowoczesne i funkcjonalne mieszkanie w Rumi  - idealne dla singla, pary lub pod wynajem! Zdjęcia w ogłoszeniu pochodzą z poprzedniej inwestycji i prezentują standard wykończenia.Mieszkanie  w trakcie remontu- na etapie początkowym można jeszcze wybra...

Rumia (Pomorskie, gm. Rumia)

459 000 PLN (13 114 zł/m2)

2
1
35 m2
1970
15760793 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Rumia - 3 pokoje z ogrodem 25368647 15760793 Oferta dostępna tylko w Pepper House!Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 51,93 m2, znajdujące się na kameralnym i spokojnym osiedlu w Rumi przy ulicy Jachtowej. To idealna propozycja dla osób ceniących ciszę, bliskość natury oraz komforto...

Rumia (Pomorskie, gm. Rumia)

570 000 PLN (11 176 zł/m2)

3
-
51 m2
2017
15676221 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Nowa Przystań etap II 23766399 15676221 .OFERTA DOSTĘPNA W PEPPER HOUSE!II etap inwestycji „Nowa Przystań” w Rumi - lokale już w sprzedaży. ATUTY:- atrakcyjna lokalizacja,- nowe budownictwo,- funkcjonalny układ,- winda w bloku,- hala garażowa,- komórki lokatorskie,- słoneczny ogródekCHARAK...

Rumia (Pomorskie, gm. Rumia)

725 000 PLN (12 288 zł/m2)

3
-
59 m2
2026
15849595 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
NOWOŚĆ! Mieszkanie z 4 pokojami w Rumi 26975544 15849595 OFERTA DOSTEPNA TYLKO W PEPPER HOUSE!!!Na sprzedaż wyjątkowe, przestronne mieszkanie o powierzchni 72,72 m², położone na parterze kameralnego budynku przy ul. Żeglarzy w Rumi (Janowo). Wyjątkowa nieruchomość dla osób, które poszukują czegoś więcej ni...

Rumia (Janowo) (Pomorskie, gm. Rumia)

819 000 PLN (11 375 zł/m2)

4
-
72 m2
2001
15840502 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie w Rumi - 3 pokoje 26777130 15840502 NOWA OFERTA DOSTĘPNA WYŁĄCZNIE W PEPPER HOUSE!Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 68,60 m², położone w Rumi przy ul. Towarowej. To doskonała propozycja zarówno dla osób poszukujących komfortowego, dobrze skomunikowanego miejsca do życia...

Rumia (Pomorskie, gm. Rumia)

749 000 PLN (11 015 zł/m2)

3
-
68 m2
2015
15868335 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
2 pokoje w nowoczesnej inwestycji - Rumia 27380147 15868335 NOWA OFERTA DOSTĘPNA WYŁĄCZNIE W PEPPER HOUSE!ATUTY NIERUCHOMOŚCI:Nowoczesna inwestycja Valor, rok budowy 2023Mieszkanie nigdy niezamieszkane, wysoki standard wykończenia1 piętroFunkcjonalny układ pomieszczeń na 37,3 m²Komórka lokatorska(4,22m2) w ce...

Rumia (Pomorskie, gm. Rumia)

549 000 PLN (14 838 zł/m2)

2
-
37 m2
2023
15798390 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie z ogrodem. 26167272 15798390 Oferta, którą oglądasz jest dostępna TYLKO W NASZYM BIURZE i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym.Na sprzedaż, wyjątkowe mieszkanie z dużym ogrodem, komórka lokatorska, naziemne miejsce parkingowe.Powierzchnia mieszkania: 47 m²P...

Rumia (Pomorskie, gm. Rumia)

490 000 PLN (10 426 zł/m2)

2
1
47 m2
2022