• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na sprzedaż Słupsk

Znalezionych ofert: 97

15800880 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26223413 15800880 NA SPRZEDAŻ - PRZYTULNE 2-POKOJOWE MIESZKANIE W WYJĄTKOWEJ LOKALIZACJI Słupsk, ul. Nad Śluzami 36,71 m² Widok na rzekę 1. piętro kamienicy po remoncie Na sprzedaż zadbane i klimatyczne mieszkanie położone w jednej z najb...

Słupsk (Pomorskie, gm. Słupsk)

270 000 PLN (7 500 zł/m2)

2
-
36 m2
1924
15884759 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27710319 15884759 2-pokojowe mieszkanie z dużą loggią 33 m² Słupsk, ul. Andersa Osiedle Niepodległości Spółdzielczo-własnościowe prawo do lokalu Na sprzedaż funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchn...

Słupsk (Pomorskie, gm. Słupsk)

269 000 PLN (8 152 zł/m2)

2
-
33 m2
1984
15777263 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25733200 15777263 Przestronna i gotowa do zamieszkania nieruchomość 3-pokojowa o powierzchni 61,80 m2 z balkonem na Osiedlu Niepodległości przy ulicy Małcużyńskiego w Słupsku. Mieszkanie sprzedawane z wyposażeniem! ...

Słupsk (Pomorskie, gm. Słupsk)

449 000 PLN (7 361 zł/m2)

3
-
61 m2
1989
15548573 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 20915981 15548573 Biuro Nieruchomości DELTA oferuje do sprzedaży mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni użytkowej 75,25 m2 położone na 3 piętrze trzypiętrowej kamienicy, położonej w centrum Słupska przy ul. Anny Łajming (osiedle Stare Miasto). Mieszkanie w podstaw...

Słupsk (Śródmieście) (Pomorskie, gm. Słupsk)

330 000 PLN (4 400 zł/m2)

2
-
75 m2
-
15709790 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
BARDZO ATRAKCYJNE MIESZKANIE W CENTRUM SŁUPSKA 24364189 15709790 Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym.KLIMATYCZNE, DUŻE 4 POKOJOWE MIESZKANIE PO KAPITALNYM REMONCIE W ZADBANEJ KAMIENICY W CENTRUM SŁUPSKA DO SZYBKIEGO WYDANIA.ATUTYPrzestronne i ustawne pokoje, duża kuchnia...

Słupsk (Pomorskie, gm. Słupsk)

599 000 PLN (5 598 zł/m2)

4
1
107 m2
1930
15880977 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27620123 15880977 3-pokojowe mieszkanie z dużą loggią, windą, piwnicą i klimatyzacją 61,60 m² Słupsk, ul. Szczecińska Na sprzedaż funkcjonalne, dwustronne i rozkładowe mieszkanie o powierzchni 61,60 m², położone na 3 piętrze w b...

Słupsk (Pomorskie, gm. Słupsk)

450 000 PLN (7 377 zł/m2)

3
-
61 m2
1980
15878974 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27603128 15878974 4 pokoje z balkonem i piwnicą 57,39 m² Słupsk, ul. Królowej Jadwigi Spółdzielczo-własnościowe prawo do lokalu Na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie, położone na 8 piętrze. Lokal jest jasny,...

Słupsk (Pomorskie, gm. Słupsk)

439 000 PLN (7 702 zł/m2)

4
-
57 m2
1978
15843709 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26812107 15843709 PROPONUJEMY NA SPRZEDAŻ MIESZKANIE O POWIERZCHNI CAŁKOWITEJ 79,05 M², ZNAJDUJĄCE SIĘ NA 1 PIĘTRZE W KAMIENICY PRZY UL. MICKIEWICZA W SAMYM CENTRUM MIASTA SŁUPSKA! Oferujemy na sprzedaż bardzo ustawne, dwustronne mieszkanie...

Słupsk (Pomorskie, gm. Słupsk)

589 000 PLN (8 924 zł/m2)

3
-
66 m2
-
15879066 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27607717 15879066 Wyjątkowe mieszkanie z klimatem - po generalnym remoncie Arciszewskiego, Słupsk Na sprzedaż oferujemy przestronne mieszkanie o powierzchni 66,63 m², położone na pierwszym piętrze kameralnej willi przy ul. Arciszewskiego w...

Słupsk (Pomorskie, gm. Słupsk)

539 000 PLN (8 167 zł/m2)

3
-
66 m2
1936
15793995 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26060631 15793995 Biuro Nieruchomości DELTA w Słupsku oferuje na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe usytuowane na parterze, zlokalizowane przy ulicy Małachowskiego. Mieszkanie z jednostronną wystawą okien w dobrym stanie technicznym, po remoncie. Składa się z dw&oac...

Słupsk (Pomorskie, gm. Słupsk)

260 000 PLN (7 027 zł/m2)

2
-
37 m2
1912
15848423 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26936462 15848423 Dwupokojowe mieszkanie gotowe do zamieszkania o powierzchni 50,16 m2 w centrum Słupska - przy ulicy Wolności! Szukasz mieszkania w sercu miasta z widokiem na jego symbole i bliskością w...

Słupsk (Pomorskie, gm. Słupsk)

299 000 PLN (5 980 zł/m2)

2
-
50 m2
1915
15866716 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Atrakcyjne dwupoziomowe mieszkaie w centrum miasta 27326851 15866716 Oferta, którą oglądasz jest dostępna TYLKO W NASZYM BIURZE i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym.Na sprzedaż funkcjonalne, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 90,9 m², położone w samym centrum Słupska przy ul. Solskiego. To i...

Słupsk (Pomorskie, gm. Słupsk)

579 000 PLN (7 061 zł/m2)

3
2
82 m2
2017