• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na sprzedaż Stargard

Znalezionych ofert: 76

15833697 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26833181 15833697 Na sprzedaż wyjątkowe, 3-pokojowe mieszkanie położone na osiedlu Pyrzyckim w Stargard idealne dla osób, które szukają światła, prywatności i codziennego komfortu.Mieszkanie jest dwustronne i niezwykle słoneczne poranki zaczynasz w naturalnym świetl...

Stargard (Zachodniopomorskie, gm. Stargard)

420 000 PLN (7 000 zł/m2)

3
1
60 m2
1990
15833699 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26846673 15833699 Na sprzedaż zadbane, w pełni wyposażone mieszkanie położone w ścisłym centrum Stargardu gotowe do zamieszkania od zaraz, bez stresu, bez remontów i bez dodatkowych kosztów.Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w zadbanym budynku z lat 90.Już od wejśc...

Stargard (Zachodniopomorskie, gm. Stargard)

429 000 PLN (8 580 zł/m2)

2
1
50 m2
1992
15883212 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27673673 15883212 GRIFFIN HOUSE to nowoczesne osiedle mieszkaniowe położone w spokojnej i malowniczej części Stargardu, zaledwie kilka minut od centrum.Inwestycja łączy w sobie komfort życia blisko miasta z dostępem do natury i pełnej infrastruktury – szkół, sklepów,...

Stargard (Zachodniopomorskie, gm. Stargard)

323 752 PLN (8 800 zł/m2)

2
-
36.79 m2
2025
15882611 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27671259 15882611 Mieszkanie o powierzchni 48,14 m², zlokalizowane w ocieplonym budynku na os. Tysiąclecia, w bardzo dobrym stanie technicznym, częściowo umeblowane i nie wymaga nakładów finansowych....

Stargard (Zachodniopomorskie, gm. Stargard)

369 000 PLN (7 665 zł/m2)

2
-
48.14 m2
1960
15885897 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27743631 15885897 Oferta bezpośrednia - bez podatku PCC!Na sprzedaż komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 60,95 m², położone na 1. piętrze nowoczesnego budynku na zamkniętym osiedlu w Stargardzie. Do mieszkania przynależy taras 12,53 m² oraz miejsce postojow...

Stargard (Zachodniopomorskie, gm. Stargard)

450 000 PLN (7 383 zł/m2)

2
1
60.95 m2
2024
15830137 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26664038 15830137 To dwupokojowe mieszkanie znajdujące się na Os. Hallera łączy w sobie praktyczność, estetykę i jakość codziennego życia. Jeśli szukasz nieruchomości, do której można się wprowadzić od razu i cieszyć się jej pełnym potencjałem — ta oferta zasługuje na...

Stargard (Zachodniopomorskie, gm. Stargard)

279 000 PLN (7 476 zł/m2)

2
1
37.32 m2
1980
15748141 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25105559 15748141 Pracujesz w Parku Przemysłowym, albo po prostu chcesz mieszkać w spokojnym miejscu?A może masz już dosyć stania w korkach? TAM ICH NIE MA!!!To duże 54 metrowe mieszkanie położone jest na II piętrze w niskim bloku w cichej, zielonej dzielnicy Stargard...

Stargard (Zachodniopomorskie, gm. Stargard)

374 000 PLN (6 900 zł/m2)

2
-
54.2 m2
1970
15883189 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27673627 15883189 Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 58,6 m², położone na 1. piętrze w niskim, 2-piętrowym budynku z cegły. Nieruchomość znajduje się tuż przy zjeździe z trasy S10 – to świetna propozycja dla osób dojeżdżających do pracy S10-tką oraz rodzi...

Stargard (Giżynek) (Zachodniopomorskie, gm. Stargard)

350 000 PLN (6 162 zł/m2)

3
1
56.8 m2
1950
15883036 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27673567 15883036 Na sprzedaż komfortowe 4-pokojowe mieszkanie na osiedlu Lotnisko w Stargardzie. Przestronne, słoneczne mieszkanie o łącznej powierzchni 119m² (mieszkanie 84,5m² + piwnica 34,5 m²), położone na parterze nowoczesnego budynku z 2008 roku. Wnętrze jest ...

Stargard (Zachodniopomorskie, gm. Stargard)

829 000 PLN (6 966 zł/m2)

4
1
119 m2
2008
15883424 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27675124 15883424 Na sprzedaż 2 -pok. mieszkanie Stargard, Osiedle Lotnisko I 31,88 m² I 2 piętroPrzytulne 2-pokojowe mieszkanie na poddaszu — idealne na start lub pod inwestycję! Jeśli marzysz o własnej, funkcjonalnej przestrzeni, w której od razu poczujesz się jak...

Stargard (Os. lotnisko) (Zachodniopomorskie, gm. Stargard)

275 000 PLN (8 626 zł/m2)

2
1
31.88 m2
1920
15882741 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27673249 15882741 Zapraszam do oferty mieszkania znajdującego się na osiedlu Pyrzyckim w Stargardzie...Mieszkanie rozkładowe , dwustronne o powierzchni 70 mkw.>>DO REMONTU<<.wolne od zaraz!..ROZKŁAD POMIESZCZEŃ: podwójn...

Stargard (Zachodniopomorskie, gm. Stargard)

385 000 PLN (5 500 zł/m2)

4
1
70 m2
1992
15883834 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27680102 15883834 Własnościowe mieszkanie położone na Os. Zachód w Stargardzie na 1 piętrze. Lokal składa się z trzech pokoi, kuchni, łazienki, toalety i przedpokoju - łącznie 53 m kw. . Mieszkanie ma niewielki balkon oraz piwnicę. Czynsz za lokal to 634 zł zawierając...

Stargard (Zachodniopomorskie, gm. Stargard)

310 000 PLN (5 849 zł/m2)

3
1
53 m2
-