• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na sprzedaż Stargard

Znalezionych ofert: 76

15798917 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26180447 15798917 Cena leci w dół. Nie zwlekaj i umów się na spotkanie już dziśNa sprzedaż komfortowy, gotowy do wprowadzenia 3 pokojowy apartament z tarasem, położony na Starym Mieście w Stargardzie. Apartament o powierzchni 100,45m2Nieruchomość znajduje się na parte...

Stargard (Zachodniopomorskie, gm. Stargard)

849 000 PLN (7 757 zł/m2)

3
2
109.45 m2
2020
15883713 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27675431 15883713 Na sprzedaż nowe mieszkanie 1-pokojowe w stanie deweloperskim o powierzchni 26,68 m² z ogródkiem 5,72 m² , idealne zarówno do zamieszkania, jak i jako inwestycja pod wynajem.Bez podatku PCC i prowizji! Rozkład mieszkania: Pokój z aneksem kuchennym...

Stargard, Heleny Żybułtowskiej

229 000 PLN (8 583 zł/m2)

1
1
26.68 m2
2025
15883687 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27675407 15883687 Przedmiotem oferty jest piękne, rozkładowe mieszkanie w centrum Stargardu, przy ul. Czarneckiego, o powierzchni 73,6 m², z dwoma balkonami. Lokal znajduje się na 2. piętrze nowoczesnego budynku z windą oraz miejscami parkingowymi w garażu podziemnym....

Stargard, Hetmana Stefana Czarnieckiego

599 000 PLN (8 140 zł/m2)

3
1
73.59 m2
2008
15470221 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 19278866 15470221 3 pokojeStargard CentrumZapraszam do zapoznania się z ofertą trzypokojowego mieszkania w centrum Stargardu.Lokal znajduje się na 4 piętrze czteropiętrowego budynku. Ekspozycja okien południowy-wschód. Powierzchnia mieszkania wynosi ponad 60 m2 i s...

Stargard, Dworcowa

395 000 PLN (6 133 zł/m2)

3
1
64.41 m2
1950
15883327 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27674877 15883327 Przedmiotem sprzedaży jest rozkładowe mieszkanie położone na 2 piętrze w niskim, 4-piętrowym budynku z 1976 roku. Nieruchomość znajduje się w spokojnej i dobrze skomunikowanej części Stargardu. Podstawowe informacje: Forma własności: pełna własnoś...

Stargard, Bułgarska

379 000 PLN (6 749 zł/m2)

3
1
56.16 m2
1976
15883320 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27674870 15883320 Na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 52 m², położone na 1. piętrze niskiego bloku na os. Zachód w Stargardzie. Lokal po generalnym remoncie zakończonym w marcu 2026 – wszystko wykonane od podstaw, gotowe do wprowadzenia bez dodatkowych ko...

Stargard, os. Zachód

499 000 PLN (9 596 zł/m2)

3
1
52 m2
1977
15882801 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27673391 15882801 Zapraszam do zakupu mieszkania 4 pokoje o powierzchni 87,81m2 na czwartym piętrze kamienicy w centrum miasta,co daje swobodę codziennego funkcjonowania. Lokalizacja:Marszałka Józefa PiłsudskiegoMieszkanie składa się :- 4 pokoje -kuchnia z jadalnią-ła...

Stargard (Zachodniopomorskie, gm. Stargard)

410 000 PLN (4 669 zł/m2)

4
1
87.81 m2
1960
15441678 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 18637229 15441678 Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży 4-pokojowego, słonecznego mieszkania, położonego na 4 piętrze na Osiedlu Letnim w Stargardzie.Na powierzchnię użytkową 73,90m2 składają się:- salon z wyjściem na balkon (ok.6m2 )- 3 sypialnie- kuchnia...

Stargard, Pogodna

520 000 PLN (7 027 zł/m2)

4
1
74 m2
1986
15877494 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27570773 15877494 Przedmiotem sprzedaży jest rozkładowe mieszkanie położone na 2 piętrze w niskim, 4-piętrowym budynku z 1976 roku. Nieruchomość znajduje się w spokojnej i dobrze skomunikowanej części Stargardu. Podstawowe informacje: Forma własności: pełna własnoś...

Stargard (Zachodniopomorskie, gm. Stargard)

379 000 PLN (6 749 zł/m2)

3
1
56.16 m2
1976
15856227 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27086829 15856227 Przedmiotem oferty jest piękne, rozkładowe mieszkanie w centrum Stargardu, przy ul. Czarneckiego, o powierzchni 73,6 m², z dwoma balkonami. Lokal znajduje się na 2. piętrze nowoczesnego budynku z windą oraz miejscami parkingowymi w garażu podziemnym....

Stargard (Zachodniopomorskie, gm. Stargard)

599 000 PLN (8 140 zł/m2)

3
-
73.59 m2
2008
15877461 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27570342 15877461 Przedmiotem oferty jest piękne, rozkładowe mieszkanie w centrum Stargardu, przy ul. Kasztelańskiej , o powierzchni 100,48 m² z tarasem!Lokal znajduje się na parterze nowoczesnego budynku z windą oraz miejscami parkingowymi w garażu podziemnym.Budynek...

Stargard (Zachodniopomorskie, gm. Stargard)

849 000 PLN (8 452 zł/m2)

3
2
100.45 m2
2020
15506891 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 20090415 15506891 3 pokojeStargard CentrumZapraszam do zapoznania się z ofertą trzypokojowego mieszkania w centrum Stargardu.Lokal znajduje się na 4 piętrze czteropiętrowego budynku. Ekspozycja okien południowy-wschód. Powierzchnia mieszkania wynosi ponad 60 m2 i s...

Stargard (Zachodniopomorskie, gm. Stargard)

395 000 PLN (6 133 zł/m2)

3
1
64.41 m2
1950