• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na sprzedaż Stargard

Znalezionych ofert: 76

15635520 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 22943936 15635520 Luksusowy apartament w otulinie dwóch parków w samym centrum Stargardu. Wyjątkowa oferta sprzedaży mieszkania o powierzchni 122m2 usytuowanego na drugim piętrze budynku trzypiętrowego z windą. Mieszkanie skład się z przestronnego salonu z aneksem kuc...

Stargard (Zachodniopomorskie, gm. Stargard)

1 200 000 PLN (9 836 zł/m2)

4
1
122 m2
2010
15841785 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 26798131 15841785 Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży 4-pokojowego, słonecznego mieszkania, położonego na 4 piętrze na Osiedlu Letnim w Stargardzie.Na powierzchnię użytkową 73,90m2 składają się:- salon z wyjściem na balkon (ok.6m2 )- 3 sypialnie- kuchnia...

Stargard (Zachodniopomorskie, gm. Stargard)

520 000 PLN (7 027 zł/m2)

4
-
74 m2
1986
15796825 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26132243 15796825 Mieszkanie 2 pokojowe położone na 3 piętrze przy skrzyżowaniu ul. Wojska Polskiego i Sienkiewicza. Lokal mieszkalny o powierzchni 57,08 m kw. składający się z salonu, osobnej kuchni, łazienki połączonej z WC oraz sypialni. Do mieszkania przynależy p...

Stargard (Zachodniopomorskie, gm. Stargard)

350 000 PLN (6 132 zł/m2)

2
1
57.08 m2
-
15706750 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 24307887 15706750 Planujesz skredytować tę nieruchomość – zadzwoń.Na sprzedaż przestronne, 3 pokojowe mieszkanie w bardzo dobrej lokalizacji przy al. Żołnierza w Stargardzie.Jest to wyjątkowa i nietuzinkowa propozycja ze względu na ciekawy rozkład mieszkania, lokaliza...

Stargard, Aleja Żołnierza

599 000 PLN (8 796 zł/m2)

3
1
68.1 m2
1990
15753580 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 25199374 15753580 Mam przyjemność zaprezentować Państwu na sprzedaż słoneczne 1 pokojowe mieszkanie na 2-gim piętrze w niskim bloku na dzielnicy Stargard Kluczewo o powierzchni użytkowej 27,55 m2.LOKALIZACJANieruchomość znajduje się w Stargardzie na ulicy Czesława Wit...

Stargard (Zachodniopomorskie, gm. Stargard)

185 000 PLN (6 715 zł/m2)

1
1
27.55 m2
1960
15757382 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25299534 15757382 Mieszkanie na sprzedaż - Stargard, Przedmieście BarnimowskieCena: 400 000 PLNPowierzchnia: 41,2 m²Liczba pokoi: 2 plus balkon, komórka lokatorska oraz miejsce postojowe za dodatkową opłatą Piętro: 23Stan mieszkania: Bardzo dobryKuchnia: Aneks kuchenn...

Stargard (Przedmieście Barnimowskie), Gdyńska

400 000 PLN (9 709 zł/m2)

2
1
41.2 m2
2021
15815412 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26588655 15815412 Sprzedam mieszkanie – Żabów, 39 m², pierwsze piętroNa sprzedaż mieszkanie o powierzchni 39 m², położone w miejscowości Żabów, w 2-piętrowym bloku. Lokal znajduje się na pierwszym piętrze. Pełna własność.Układ pomieszczeń:-2 ustawne pokoje-Kuchnia-Prz...

Stargard (Zachodniopomorskie, gm. Stargard)

139 000 PLN (3 564 zł/m2)

2
-
39 m2
-
15635532 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 22944221 15635532 Luksusowy apartament w otulinie dwóch parków w samym centrum Stargardu. Wyjątkowa oferta sprzedaży mieszkania o powierzchni 122m2 usytuowanego na drugim piętrze budynku trzypiętrowego z windą. Mieszkanie skład się z przestronnego salonu z aneksem kuc...

Stargard, Hetmana Stefana Czarnieckiego

1 200 000 PLN (9 836 zł/m2)

4
1
122 m2
2010
15742749 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 24998150 15742749 Świetna oferta ! Na sprzedaż piękne mieszkania na nowym osiedlu w Stargardzie, zaledwie 3 km od Starego Miasta.Oferta dotyczy 3 pokojowego mieszkania z ogródkiem o powierzchni 44 m2, usytuowanego na parterze niskiego bloku z windą. Na powierzchnię 4...

Stargard (Zachodniopomorskie, gm. Stargard)

352 000 PLN (8 000 zł/m2)

3
1
44 m2
2026
15742778 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24998151 15742778 Świetna oferta ! Na sprzedaż piękne mieszkania na nowym osiedlu w Stargardzie, zaledwie 3 km od Starego Miasta.Oferta dotyczy 2 pokojowego mieszkania o powierzchni 44, 20 m2, usytuowanego na pierwszym piętrze niskiego bloku z windą. Na powierzchnię ...

Stargard (Zachodniopomorskie, gm. Stargard)

331 500 PLN (7 500 zł/m2)

2
1
44.2 m2
2027
15774872 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25659768 15774872 Na sprzedaż przytulne mieszkanie o powierzchni 43 m² położone na II piętrze w zadbanym budynku w samym sercu Stargardu. Nieruchomość idealna dla osób szukających mieszkania do odświeżenia lub niewielkiego remontu – daje duże możliwości aranżacyjne.Uk...

Stargard (Zachodniopomorskie, gm. Stargard)

295 000 PLN (6 860 zł/m2)

2
1
43 m2
1971
15746872 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25089254 15746872 Na sprzedaż: przestronne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 73,87 m² - Osiedle Pyrzyckie.Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży przestronnego mieszkania o powierzchni 73,87 m², położonego na pierwszym piętrze w zadbanym budynku na ...

Stargard, Jana Lechonia

499 000 PLN (6 755 zł/m2)

3
1
73.87 m2
1990