• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na sprzedaż Szczecin

Znalezionych ofert: 911

15773113 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25627927 15773113 Starannie wykończone mieszkanie trzypokojowe o łącznej powierzchni 73,22 m2 z balkonem od strony zachodniej i piwnicą przy ul. Kasprzaka.Oferta na Wyłączność.Forma własności: spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu mieszkalnego. Ogrzewanie miejskie...

Szczecin (Świerczewo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

680 000 PLN (9 287 zł/m2)

3
1
73.22 m2
1994
15881268 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27626482 15881268 Prestiżowy apartament z widokiem na zieleń.Z wielką przyjemnością prezentujemy Państwu wyjątkową nieruchomość, która łączy w sobie ponadprzeciętną funkcjonalność z kojącym sąsiedztwem natury. To mieszkanie to prawdziwa enklawa spokoju w jednej z najb...

Szczecin (Płonia) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

629 000 PLN (9 896 zł/m2)

3
1
63.56 m2
1980
15881198 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27625306 15881198 Oferuję na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 56,76 m², zlokalizowane na wysokim parterze w kameralnym, dwupiętrowym budynku, w cichej i spokojnej okolicy. Lokal składa się z: trzech przestronnych pokoi, oddzielnej kuchni...

Szczecin (Skolwin) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

349 000 PLN (6 149 zł/m2)

3
1
56.76 m2
1922
15751833 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 25147615 15751833 a sprzedaż atrakcyjne, jednopokojowe mieszkanie z dużą loggią, położone w prestiżowym apartamentowcu HANZA TOWER w centrum Szczecina! Mieszkanie o powierzchni 29,5 m² składa się z: • przestronnego salonu z aneksem kuchennym i wyjściem na loggię, • no...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

520 000 PLN (17 627 zł/m2)

1
-
29.5 m2
2022
15833945 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26873372 15833945 ! UWAGA - NOWA CENA !obniżka o 44 000 zł !!Zapraszam do zapoznania się z ofertą wyjątkowego, wykończonego w wyższym standardzie 3 pokojowego mieszkania położonego na 1 piętrze w prestiżowym i bezpiecznym osiedlu przy ul. Szybowcowej w Szczecinie (Dąb...

Szczecin (Dąbie) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

735 000 PLN (9 949 zł/m2)

3
1
73.88 m2
2009
15870765 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27438643 15870765 Na sprzedaż atrakcyjne, przestronne mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 63,4 m², usytuowane na trzecim piętrze w czteropiętrowym, niskim bloku z 1992 roku.Lokalizacja Nieruchomość położona jest na osiedlu Bukowym przy ulicy Czerwonej – w wyjątkowo ...

Szczecin (Bukowe-klęskowo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

589 000 PLN (9 290 zł/m2)

3
1
63.4 m2
1992
15838980 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26737426 15838980 Na sprzedaż: dochodowe, 2-pokojowe mieszkanie Szczecina – ul. Gabriela Narutowicza, Nowe Miasto.Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wyremontowanego, w pełni wyposażonego mieszkania o powierzchni 46,15 m². Mieszkanie położone jest na pierwszym pięt...

Szczecin (Nowe miasto) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

412 000 PLN (8 927 zł/m2)

2
1
46.15 m2
1950
15554504 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 21080467 15554504 Na sprzedaż luksusowy apartament z widokiem na Odrę – Niepowtarzalna okazja inwestycyjna. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowego mieszkania zlokalizowanego w prestiżowym kompleksie mieszkaniowym na Łasztowni w Szczecinie. To dosk...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

682 374 PLN (15 400 zł/m2)

1
1
44.31 m2
2024
15868752 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27390183 15868752 Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania przy os. Sowińskiego, ul. Potulicka.MIESZKANIENa powierzchnię 23,05 m2 składa się :-przedpokój z szafą typu komandor z lustrzanymi drzwiami-duży i jasny salon z nową sofą z funkcją spania, kom...

Szczecin (Nowe miasto) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

330 000 PLN (14 043 zł/m2)

1
1
23.5 m2
1970
15553981 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 21063301 15553981 Trzypokojowy luksusowy apartament z widokiem na Odrę – Niepowtarzalna okazja inwestycyjna. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowego mieszkania zlokalizowanego w prestiżowym kompleksie mieszkaniowym na Łasztowni w Szczecinie. To dos...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

965 640 PLN (13 000 zł/m2)

3
1
74.28 m2
2024
15553935 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 21062414 15553935 Dwupokojowy luksusowy apartament z widokiem na Odrę – Niepowtarzalna okazja inwestycyjna.Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowego mieszkania zlokalizowanego w prestiżowym kompleksie mieszkaniowym na Łasztowni w Szczecinie. To dosko...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

653 376 PLN (12 450 zł/m2)

2
1
52.48 m2
2024
15538694 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 20787011 15538694 Przedstawione zdjęcia przedstawiają przykładową aranżację mieszkania. Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania do generalnego remontu położonego na czwartym piętrze kamienicy na poddaszu bez skosów. Mieszkanie ma duży potencjał ze wz...

Szczecin (Łękno) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

99 000 PLN (6 188 zł/m2)

1
1
16 m2
1935