• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na sprzedaż Szczecin

Znalezionych ofert: 911

15870661 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27435256 15870661 Na sprzedaż oferuję jasne i przytulne mieszkanie o powierzchni 35,6 m², położone na 2. piętrze w budynku z windą przy ul. Łuczniczej w Szczecinie. Lokal do delikatnego odświeżenia – idealny zarówno dla singla, pary, jak i jako inwestycja pod wynajem...

Szczecin (Niebuszewo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

355 000 PLN (9 972 zł/m2)

2
1
35.6 m2
1970
15841797 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26798135 15841797 Na sprzedaż słoneczne mieszkanie 3 pokoje na Warszewskich wzgórzach.Zlokalizowane przy ul. Duńskiej, jednak odsunięte od ulicy.Balkon ukierunkowany na cichy dziedziniec.Powierzchnia mieszkania to 70m2, na nią składają się dwie sypialnie, salon z balk...

Szczecin (Warszewo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

795 000 PLN (11 557 zł/m2)

3
1
68.79 m2
2006
15877725 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27577796 15877725 Z ogromną przyjemnością prezentujemy Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży mieszkania o powierzchni 43,4 m², położonego na czwartym piętrze w zadbanym budynku na prestiżowym osiedlu Reda. To idealna propozycja dla osób ceniących doskonałe doświetlenie w...

Szczecin (Gumienice) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

389 000 PLN (8 963 zł/m2)

1
1
43.4 m2
1980
15713766 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24446565 15713766 Przedstawiam Państwu ofertę mieszkania dwupokojowego znajdującego się tuż przy Parku Kasprowicza. Znajduje się na pierwszym piętrze w oficyniePokoje przejściowe o powierzchniach 15 i 12 m2. Kuchnia o powierzchni ok 7 m2 z oknem Ogrzewanie oraz ciepła...

Szczecin (Niebuszewo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

349 000 PLN (8 512 zł/m2)

2
1
41 m2
1930
15863721 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27256633 15863721 Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie na Pomorzanach w czteropiętrowym ocieplonym bloku z lat 70 przy ul. Dunikowskiego. Świetna lokalizacja, blisko komunikacji miejskiej a jednocześnie cicho i spokojnie. Mieszkanie znajduje się na 4 ostatnim piętrze.Lok...

Szczecin (Pomorzany) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

430 000 PLN (9 263 zł/m2)

3
1
46.42 m2
1972
15876582 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27541407 15876582 Sprzedam mieszkanie 80 mkw , 3 pokoje , kuchnia, łazienka, toaleta, korytarz.Mieszkał tu słynny kompozytor Léon Jessler (w latach1886-1888). Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze. Wejscie od strony ul.Bogusława, w tej części kamienicy znajdują sie tyl...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

600 000 PLN (7 500 zł/m2)

3
-
80 m2
1885
15861579 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27208160 15861579 Z ogromną przyjemnością prezentujemy Państwu nieruchomość, która łączy w sobie historyczny prestiż z nowoczesnym potencjałem aranżacyjnym. To wyjątkowe, 2-pokojowe mieszkanie położone na pierwszym piętrze o powierzchni 36,68 m² zlokalizowane jest w s...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

289 000 PLN (7 879 zł/m2)

2
1
36.68 m2
1935
15851800 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27020669 15851800 3-pokojowe mieszkanie z dużym garażem – Szczecin, ul. Hoża Na sprzedaż przestronne mieszkanie 3-pokojowe w Szczecinie przy ul. Hożej. Idealne dla rodziny lub jako inwestycja pod wynajem. Najważniejsze atuty nieruchomości: ✔ 3 ustawne i jasne pokoje ✔...

Szczecin (Żelechowa) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

670 000 PLN (10 585 zł/m2)

3
1
63.3 m2
1993
15753222 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 25193616 15753222 Na sprzedaż przestronne mieszkanie do kapitalnego remontu.*********************************************************INWESTOR NIERUCHOMOŚCI — Agenci PRONie znalazłeś oferty, która Cię interesuje? Znajdziemy dla Ciebie najlepszą.ZADZWOŃ, w naszej oferci...

Szczecin (Stołczyn) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

395 000 PLN (4 121 zł/m2)

4
1
95.86 m2
1900
15716684 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 24517965 15716684 Przestronne mieszkanie 3-pokojowe w kamienicy – ul. Wojska PolskiegoNa sprzedaż wyjątkowe mieszkanie 3-pokojowe usytuowane na drugim piętrze 4-piętrowej kamienicy. Nieruchomość charakteryzuje się wysokimi sufitami (3,3 m), co zapewnia poczucie przest...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

670 000 PLN (7 300 zł/m2)

3
1
91.78 m2
1930
15870020 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27416530 15870020 Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 48,45 m², położone na 1. piętrze w 3-piętrowej, ocieplonej kamienicy w samym centrum Szczecina. Układ pomieszczeń: 2 ustawne pokoje widna, oddzielna kuchnia łazienka duży balkon o powierzchni ...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

435 500 PLN (8 989 zł/m2)

2
1
48.45 m2
1958
15765293 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25468681 15765293 Wyjątkowe mieszkanie na Poddaszu z Widokiem na Park Kasprowicza.Niepowtarzalne poddasze położone w samym sercu tętniącego życiem, a jednocześnie wyjątkowo spokojnego Niebuszewa. Prezentujemy Państwu przestronne, trzypokojowe mieszkanie, które w sposó...

Szczecin (Niebuszewo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

519 500 PLN (8 403 zł/m2)

3
1
61.82 m2
1930