• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na sprzedaż Szczecin

Znalezionych ofert: 911

15719286 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24564606 15719286 Na sprzedaż: komfortowe 2-pokojowe mieszkanie na Pomorzanach, ul. 9 Maja – 479.000 złZ przyjemnością prezentujemy ofertę sprzedaży przestronnego, 2-pokojowego mieszkania o powierzchni 48 m², położonego na 3 piętrze w spokojnej i zielonej części Pomor...

Szczecin (Pomorzany) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

479 000 PLN (9 979 zł/m2)

2
1
48 m2
1980
15867476 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27347032 15867476 Z ogromną przyjemnością prezentujemy Państwu wyjątkową nieruchomość, która stanowi idealną synergię wielkomiejskiego prestiżu oraz kameralnego spokoju. To mieszkanie to propozycja dla najbardziej wymagających klientów, poszukujących wnętrz o ponadsta...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

650 000 PLN (9 474 zł/m2)

3
1
68.61 m2
1930
15846025 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26873940 15846025 Z ogromną przyjemnością prezentujemy Państwu unikatowy apartament, który jest definicją miejskiego szyku i ponadczasowej elegancji. Położona na czwartym piętrze starannie odrestaurowanej kamienicy, ta nieruchomość łączy w sobie historyczny anturaż z ...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

560 000 PLN (7 532 zł/m2)

3
1
74.35 m2
1930
15775910 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25689891 15775910 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 64 m² położone na 13. piętrze wyjątkowego, 18-piętrowego budynku „Widok” – jednego z najbardziej rozpoznawalnych w Szczecinie.To nie jest zwykłe mieszkanie.Z 13. piętra rozciąga się panorama całego Szczecina — mias...

Szczecin (Niebuszewo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

749 000 PLN (11 881 zł/m2)

3
1
63.04 m2
2009
15870168 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27422096 15870168 Przestrzeń, światło i emocje – apartament dla osób, które szukają czegoś więcej niż tylko mieszkania. To nie tylko przestrzeń, to jakość, styl i codzienny komfort na najwyższym poziomie.Hanza Tower – Ikona nowoczesnego miasta, to prestiżowy komple...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

1 638 900 PLN (27 134 zł/m2)

3
1
60.4 m2
2021
15870140 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27421440 15870140 SKY GARDEN – ikona nowoczesnej architektury w sercu SzczecinaSky Garden to synonim prestiżu, nowoczesności i świadomie wybranego stylu życia.Osiemnastopiętrowy apartamentowiec, którego szklane elewacje i panoramiczne przeszklenia otwierają przestrzeń...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

1 737 900 PLN (26 063 zł/m2)

3
1
66.68 m2
1980
15867050 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27334497 15867050 ! Oferta ograniczona czasowo ! - cena do końca kwietnia 2026.Nowoczesne 3 pokoje w sercu Szczecina – gotowe do wprowadzenia (ul. Odzieżowa)Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży słonecznego, 3-pokojowego mieszkania o powierzchni 54 m². Nieruc...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

495 000 PLN (9 145 zł/m2)

3
1
54.13 m2
1970
15851922 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27022896 15851922 Szukasz funkcjonalnego mieszkania z potencjałem, w otoczeniu zieleni? Ta oferta na szczecińskim Osiedlu Arkońskim łączy komfort 3 pokoi z najlepszą rekreacyjną lokalizacją w mieście.O MIESZKANIUMieszkanie o powierzchni 52 m² oferuje niezwykle przemyś...

Szczecin (Arkońskie-niemierzyn) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

539 000 PLN (10 371 zł/m2)

3
1
51.97 m2
1975
15828743 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26599701 15828743 Wyjątkowe mieszkanie z ogrodem w kameralnym domu – ul. Witosa, SzczecinNa sprzedaż przestronne i niezwykle klimatyczne mieszkanie spółdzielczo-własnościowe o powierzchni 71,14 m², usytuowane na wysokim parterze w jednopiętrowym domu dwurodzinnym. Nie...

Szczecin (Stołczyn) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

549 000 PLN (7 717 zł/m2)

3
1
71.14 m2
1930
15793587 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26042563 15793587 Na sprzedaż przestronne 2-pokojowe mieszkanie z garażem na Pomorzanach – świetna lokalizacja! Oferuję przytulne i funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe położone w jednej z najbardziej cenionych części Pomorzan. Mieszkanie czyste ,zadbane wymaga jednak o...

Szczecin (Pomorzany) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

455 000 PLN (9 783 zł/m2)

2
1
46.51 m2
1985
15763287 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 5 pokojowe 25420828 15763287 Na sprzedaż: wyjątkowe mieszkanie w zabytkowej kamienicy – ul. Jagiellońska, Szczecin (Centrum) ...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

770 000 PLN (6 169 zł/m2)

5
1
124.82 m2
1906
15830427 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26673363 15830427 Na sprzedaż wyjątkowo słoneczne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 46,6 m², położone w ocieplonym budynku na granicy Śródmieścia i Turzynu – zaledwie kilkadziesiąt metrów od urokliwego Ogródka Jordanowskiego z placem zabaw, fontanną i duż...

Szczecin (Turzyn) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

509 000 PLN (10 923 zł/m2)

3
1
46.6 m2
1930