• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na sprzedaż Szczecin

Znalezionych ofert: 911

15863954 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27259028 15863954 Kawalerka w centrum na al.Piastów przy Wydziale Budownictwa i Architektury.Na 25,00 metrów powierzchni użytkowej składa się salon , aneks kuchenny ,łazienka z prysznicem i toaletą .Świetna oferta zarówno jako inwestycja jak i pierwsze mieszkanie ....

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

299 000 PLN (11 960 zł/m2)

1
-
25 m2
1930
15841786 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 26798139 15841786 Doskonała Inwestycja ! Śródmieście , 4 pokoje, 98,7m2, duży balkon, nowa elewacja. ...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

629 000 PLN (6 373 zł/m2)

4
1
98.7 m2
1910
15862042 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27221724 15862042 Na sprzedaż kawalerka z klimatem i niedużą antresolą przy ulicy Krzywoustego ,przy Turzynie.Mieszkanie o powierzchni użytkowej 36,33 m2 ( pow. całkowita 45,22 m2)- pokój 25,70 m2-łazienka -4,17 m2 -korytarz z aneksem kuchennym - 4,17 m2Mieszkanie kli...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

452 200 PLN (10 000 zł/m2)

1
-
45.22 m2
1920
15322740 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 15756205 15322740 Mieszkanie w centrum, w wyremontowanej kamienicy (klatka schodowa, nowa elewacja).Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie z klimatyzacją przy ulicy Jagiellońskiej. Adaptacja poddasza:- pokój dzienny połączony z aneksem kuchennym 20,70 m2- pokój - 13,58 m2-...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

379 500 PLN (10 000 zł/m2)

2
-
37.95 m2
1920
15861029 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27195283 15861029 OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJINa sprzedaż nowoczesny apartament o powierzchni 48 m², położony na osiedlu Nowa Przystań na Kępie Parnickiej, w bezpośrednim sąsiedztwie Odry.Mieszkanie wykończone pod klucz w wysokim standardzie, z dbałością o d...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

759 000 PLN (15 813 zł/m2)

2
-
48 m2
2025
15402139 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 17738918 15402139 Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 59 m2. Lokal zlokalizowany na parterze niskiej kamienicy. Mieszkanie z ogromnym potencjałem! Na powierzchnie lokalu 59m2 składa się:Łączący wszystkie pomieszczenia przedpokójOddzielna widna kuchnia ze s...

Szczecin (Pogodno) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

480 000 PLN (8 136 zł/m2)

2
-
59 m2
1937
15841800 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26798136 15841800 Do sprzedania mieszkanie od strony północno-zachodniej w budynku SKY GARDEN przy ul. Niedziałkowskiego 24. Widok na stronę Piotra Skargi, Felczaka.Na powierzchnie 46,98 m2 składa się salon z aneksem kuchennym, sypialnia oraz łazienka (4,17m2).Ogrzewa...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

1 035 000 PLN (22 031 zł/m2)

2
1
46.98 m2
2023
15502849 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 19984745 15502849 Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni ok. 50m2 oraz dodatkowa powierzchnia to duży balkon z wyjściem z salonu oraz sypialni!Mieszkanie jest położone na 6 piętrze w nowowybudowanym budynku przy ul. Bronowickiej w Szczecinie.Doskonała lokaliz...

Szczecin (Gumieńce) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

769 000 PLN (15 694 zł/m2)

2
-
49 m2
2022
15829791 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26639611 15829791 Przytulne 2-pokojowe mieszkanie w centrum – al. Wojska Polskiego Plac Zgody komfortowe, w pełni wyposażone 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 40 m², położone w doskonałej lokalizacji – al. Wojska Polskiego, tuż przy Placu Zgody. Galeria Kaskada – t...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

449 900 PLN (11 248 zł/m2)

2
1
40 m2
1945
15757682 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25304913 15757682 Nie przegap tej wyjątkowej okazji! Skontaktuj się z nami, aby umówić się na oglądanie i przekonać się, że to mieszkanie spełnia wszystkie Twoje oczekiwania. Zapraszamy do kontaktu!Lokalizacja nieruchomości jest jednym z jej największych atutów. Miesz...

Szczecin (Niebuszewo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

664 000 PLN (10 061 zł/m2)

3
2
66 m2
1986
15849463 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 26968085 15849463 Mieszkanie położone w prestiżowej lokalizacji Warszewo... W okolicy lasu i pięknie zagospodarowanych terenów rekreacyjnychSalon z aneksem kuchennym z wyjściem na duży ogródek. Mieszkanie do zamieszkania w pełni umeblowane i wyposażone. Gustownie i no...

Szczecin (Warszewo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

428 000 PLN (14 861 zł/m2)

1
1
28.8 m2
2019
15150486 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 11027293 15150486 Oferujemy do sprzedaży przestronne dwupokojowe mieszkanie w ścisłym Centrum u zbiegu ulic Krzywoustego i Wojska Polskiego. Mieszkanie usytuowane jest na wygodnym pierwszym piętrze w odnowionej secesyjnej kamienicy. W skład mieszkania wchodzą : dwa d...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

540 000 PLN (7 102 zł/m2)

2
-
76.04 m2
1900