• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na sprzedaż Szczecin

Znalezionych ofert: 911

15857147 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27115053 15857147 Stylowe mieszkanie w kamienicy - po generalnym remoncie, gotowe do wprowadzenia.Na sprzedaż wyjątkowe, w pełni odnowione mieszkanie 3-pokojowe o funkcjonalnym układzie pomieszczeń.Lokal został wykończony z dbałością o detale, przy użyciu materiałów w...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

549 000 PLN (11 676 zł/m2)

3
1
47.02 m2
1930
15870242 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27424076 15870242 2-pokojowe mieszkanie powstałe w wyniku adaptacji poddasza - w samym sercu miasta.Nieruchomość znajduje się na 4 piętrze 4-piętrowej, zabytkowej kamienicy. Na wyciągnięcie ręki cała niezbędna infrastruktura, restauracje, sklepy, szkoły i komunikacja ...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

475 200 PLN (12 000 zł/m2)

2
1
39.6 m2
1870
15845826 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26870164 15845826 Na sprzedaż – 2-pokojowe mieszkanie, 48 m² – Szczecin, ul. 9 Maja Na sprzedaż mieszkanie własnościowe o powierzchni 48 m², położone w Szczecin przy ul. 9 Maja. Lokal znajduje się na 4. piętrze w 4-piętrowym budynku. Układ pomieszczeń: 2 ustawne pok...

Szczecin (Pomorzany) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

420 000 PLN (8 750 zł/m2)

2
1
48 m2
1980
15761261 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 5 pokojowe 25375655 15761261 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerPrzestronne mieszkanie 147 m² w centrum Szczecina Generała Józefa Piłsudskiego 16 – idealne do własnej aranżacji!Na sprzedaż duże, klimatyczne mieszkanie o powierzchni 147 m², położone w reprezentacyjnej k...

Szczecin (Stare miasto) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

949 000 PLN (6 456 zł/m2)

5
-
147 m2
-
15506852 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 20090310 15506852 Na sprzedaż pięknie urządzony apartament z duszą o pow. 55,8 m2 (powierzchnia całkowita ok. 63 m2) położony na czwartym piętrze czteropiętrowej kamienicy w Centrum Szczecina. Adaptacja z 2012 r. - użytkowane od 2015 r - wszystkie instalacja praktycz...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

540 000 PLN (9 677 zł/m2)

1
1
55.8 m2
1930
15506952 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 20090352 15506952 Oferuję Państwu nieruchomość do remontu o powierzchni 60 metrów kwadratowych. To przestronne mieszkanie składające się z dwóch pokoi, które zapewni przyszłym właścicielom mnóstwo przestrzeni do aranżacji według własnych preferencji.Jasność i przestrz...

Szczecin (Pogodno) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

470 000 PLN (7 966 zł/m2)

2
-
59 m2
1945
15862024 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27221057 15862024 Na sprzedaż klimatyczna kawalerka w centrum Szczecina blisko CH Turzyn.Mieszkanie o powierzchni użytkowej 36,58 m2 ( pow. użytkowa 31,61 m2)- pokój z aneksem kuchennym 21,93 m2-łazienka -3,24 m2 -przedpokój -6,44 m2.Mieszkanie klimatyczne , z wieży...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

402 380 PLN (11 000 zł/m2)

1
-
36.58 m2
1920
15268142 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 14292269 15268142 Do sprzedaży mieszkanie 3-pokojowe położone w centrum przy ul. Bolesława Śmiałego w kamienicy na czwartym piętrze. Mieszkanie o powierzchni całkowitej 58,00 m2 składa się z:Na metraż 58 m2 składa się :- salon z aneksem kuchennym oraz jadalnią 15,55 ...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

459 000 PLN (7 914 zł/m2)

3
-
58 m2
1920
15551194 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 20981300 15551194 Gotowa , wykończona, klimatyczna kawalerka w samym centrum Szczecina przy al. Piastów.Adaptacja poddasza:- pokój dzienny połączony z aneksem kuchennym 24,23 m2- łazienka 4,00 m2,- korytarz 2,47 m2. Powierzchnia całkowita 31,72 m2 (powierzchnia użytk...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

349 000 PLN (11 003 zł/m2)

1
-
31.72 m2
1920
15123803 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 10383454 15123803 Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie w samym centrum Szczecina blisko CH Kaskada przy al. Jana Pawła II.Adaptacja poddasza:- pokój dzienny połączony z aneksem kuchennym 25,16 m2,- sypialnia 11,54 m2,- łazienka 6,42 m2,- korytarz 3,67 m2. Powierzchnia...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

499 000 PLN (10 063 zł/m2)

2
-
49.59 m2
1920
15646364 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 23218447 15646364 Możliwość zapłaty w dwóch transzach. Połowa przy sprzedaży, a druga połowa rozłożona na dogodne raty.Do sprzedaży mieszkanie 3 pokojowe położone przy ul. Kr. Jadwigi (odcinek pomiędzy Krzywoustego a Małkowskiego).Adaptacja poddasza:- pokój dzienny z ...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

449 000 PLN (8 643 zł/m2)

1
-
51.95 m2
1920
15646017 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 23213341 15646017 Gotowa ,klimatyczna kawalerka w samym centrum Szczecina przy kr. Jadwigi.Adaptacja poddasza:- pokój dzienny połączony z aneksem kuchennym 20,00 m2.- łazienka 3,60 m2,- korytarz 3,40 m2.Powierzchnia całkowita 27,10 m2.Mieszkanie w stanie developerski...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

297 000 PLN (10 959 zł/m2)

1
-
27.1 m2
1920