• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na sprzedaż Szczecin

Znalezionych ofert: 911

15719274 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 24564605 15719274 Na sprzedaż przestronne mieszkanie 101,62 m² – centrum miasta, cicha i spokojna okolica Oferuję do sprzedaży wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 101,62 m², położone na 3. piętrze w odnowionej kamienicy (4-piętrowej), zlokalizowane w centrum miasta, je...

Szczecin (Drzetowo-grabowo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

795 000 PLN (7 823 zł/m2)

3
1
101.62 m2
1930
15688491 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 23989738 15688491 Szukasz przestrzeni, która łączy nowoczesność, wygodę i bliskość natury? Ta kawalerka wykończona pod klucz to coś więcej niż mieszkanie – to gotowa do zamieszkania, gustownie zaprojektowana przestrzeń, w której po prostu poczujesz się dobrze.Dlaczego...

Szczecin (Bukowo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

435 000 PLN (11 754 zł/m2)

1
1
37.01 m2
2024
15631105 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 22864747 15631105 Przedstawiam Państwu 2 pokojowe mieszkanie w samym sercu Szczecina przy Alei Fontann. Nieruchomość:- 49,59 m2- pełna własność- 2 pokoje- adaptacja poddasza- drzwi wejściowe ognioodporne i antywłamaniowe- mieszkanie bardzo jasne- klimatyzacja- możliwo...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

469 000 PLN (9 458 zł/m2)

2
1
49.59 m2
1950
15870845 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27441053 15870845 Na sprzedaż bardzo funkcjonalne i pełne charakteru 3-pokojowe mieszkanie w odrestaurowanej od zewnątrz przedwojennej kamienicy z 1920 roku w Żelechowej. Lokal znajduje się na pierwszym piętrze i wyróżnia się przemyślanymi rozwiązaniami, które realnie...

Szczecin (Żelechowa) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

450 000 PLN (10 342 zł/m2)

3
1
43.51 m2
1920
15740924 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 24961478 15740924 Na sprzedaż oferuję komfortowe 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 55,66 m², zlokalizowane w Szczecinie przy ul. Krasińskiego (róg Duńskiej)Lokal znajduje się na 2. piętrze budynku oddanego do użytku w 2002 roku i jest w pełni gotowy do wprowadzen...

Szczecin (Warszewo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

699 000 PLN (12 709 zł/m2)

3
1
55 m2
1998
15628801 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 22820243 15628801 Przedstawiam ofertę sprzedaży rozkładowego, trzypokojowego mieszkania o powierzchni 83,40m2 położonego na trzecim piętrze w odnowionej kamienicy w ścisłym centrum Szczecina. Nieruchomość znajduje sią blisko Placu Zamenhofa i Deptaku Bogusława. Taka l...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

649 000 PLN (7 782 zł/m2)

3
1
83.4 m2
1932
15548519 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 20914276 15548519 Na sprzedaż przestronne mieszkanie w kamienicy o powierzchni 161 m2. Mieszkanie usytułowane na drugim piętrze w odnowionej kamienicy przy ulicy 5 Lipca, składające się z czterech pokoi w tym jeden o powierzchni ponad 40 m2,przestronnej łazienki wypos...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

1 400 000 PLN (8 678 zł/m2)

4
2
161.33 m2
1930
15731887 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 24796931 15731887 Rozkładowe, po generalnym remoncie, 3 pokojowe mieszkanie w wysokim standardzie w centrum miasta. Remont przeprowadzony kilka lat temu, obejmował wszystkie instalacje, tynki, podłogi, okna. Pokoje rozkładowe o pow. 22,522,926,5 m2. W pokojach przestr...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

1 190 000 PLN (11 736 zł/m2)

3
1
101.4 m2
1900
15869739 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27408000 15869739 Zapraszam do zakupu mieszkania 2 pokojowe na znanym i lubianym Niebuszewie.Lokal mieszkalny o powierzchni 59,4m2 , na który składają się:- przestronny hall z zabudową meblową,- salon z wyjściem na przestronny balkon od podwórka,- sypialnia (przygotow...

Szczecin (Niebuszewo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

570 000 PLN (9 596 zł/m2)

2
1
59.4 m2
2000
15870316 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27426595 15870316 2-pokojowe mieszkanie powstałe w wyniku adaptacji poddasza - w samym sercu miasta.Nieruchomość znajduje się na 4 piętrze 4-piętrowej, zabytkowej kamienicy. Na wyciągnięcie ręki cała niezbędna infrastruktura, restauracje, sklepy, szkoły i komunikacja ...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

435 600 PLN (12 000 zł/m2)

2
1
36.3 m2
1870
15857085 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27113306 15857085 Stylowe mieszkanie w kamienicy - po generalnym remoncie, gotowe do wprowadzenia.Na sprzedaż wyjątkowe, w pełni odnowione mieszkanie 2-pokojowe o funcjonalnym, rozkładowym układzie pomieszczeń.Lokal został wykończony z dbałością o detale, przy użyciu ...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

699 000 PLN (9 949 zł/m2)

2
1
70.26 m2
1930
15870231 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27423848 15870231 2-pokojowe mieszkanie powstałe w wyniku adaptacji poddasza - w samym sercu miasta.Nieruchomość znajduje się na 4 piętrze 4-piętrowej, zabytkowej kamienicy. Na wyciągnięcie ręki cała niezbędna infrastruktura, restauracje, sklepy, szkoły i komunikacja ...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

385 000 PLN (11 994 zł/m2)

2
1
32.1 m2
1870