• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na sprzedaż Szczecin

Znalezionych ofert: 934

15805845 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26318334 15805845 Marzysz o przestrzeni, w której wypicie porannej kawy w wygodnej kanapie otulone jest pięknym widokiem z okien na panoramę Szczecina ? Ta propozycja daje Ci taką możliwość Ta przytulna nieruchomość o powierzchni 65,44 m2 obejmuje:przestronny salon z ...

Szczecin (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

880 000 PLN (13 447 zł/m2)

2
1
65.44 m2
2012
15757309 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25297153 15757309 Na sprzedaż funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 46 m², położone na parterze 4-piętrowego bloku przy ul. Rugiańska 52 w Szczecinie. Idealne dla osób, które chcą wykończyć mieszkanie według własnego pomysłu – wiele kluczowych prac zostało...

Szczecin (Drzetowo-grabowo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

380 000 PLN (8 261 zł/m2)

2
-
46 m2
1970
15253569 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Penthouse - jedyny taki! Luksus dla wymagających 13894351 15253569 Oferta, którą oglądasz jest dostępna TYLKO W NASZYM BIURZE i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym.ATUTY:- penthouse na powierzchni całego piętra- luksusowe wykończenie wszystkich pomieszczeń- 3 łazienki- 3 miejsca postojowe w ha...

Szczecin (Niebuszewo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

3 700 000 PLN (14 176 zł/m2)

6
3
261 m2
2012
15699762 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 24174777 15699762 Na sprzedaż nowoczesny apartament o powierzchni 33,45 m², zlokalizowany na 5. piętrze wieżowca Hanza Tower – jednego z trzech najwyższych budynków w Szczecinie. Lokalizacja zapewnia doskonały dostęp do miejskiej infrastruktury: w bezpośrednim sąsiedz...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

580 000 PLN (17 293 zł/m2)

1
1
33.54 m2
2023
15808438 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26394514 15808438 Na sprzedaż własnościowe,jasne i słoneczne, 2. pokojowe mieszkanie, znajdujące się na 2. piętrze niskiego bloku, zlokalizowane w pobliżu Jasnych Błoni. Doskonały dostęp do środków komunikacji miejskiej, marketów, sklepów, uczelni, szkół oraz wielu in...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

499 000 PLN (10 672 zł/m2)

2
1
46.76 m2
1973
15797495 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26147557 15797495 Na sprzedaż oferujemy komfortowe, 3- pokojowe mieszkanie położone w spokojnej i zielonej dzielnicy Gumieńce. Na powierzchnię 76.5m2 składają się:- Salon z aneksem kuchennym- Sypialnia- Pokój- Łazienka z wanną oraz prysznicem- Korytarz Ogrzewanie oraz...

Szczecin (Gumieńce) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

879 000 PLN (11 490 zł/m2)

3
1
76.5 m2
2017
15764268 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25443430 15764268 Planujesz skredytować tę nieruchomość – zadzwoń.Do sprzedania mieszkanie 2 pokojowe zlokalizowane w dzielnicy SzczecinNiebuszewo. Lokal położony w odnowionej kamienicy z nowym dachem i klatką schodową po remoncie. Miejsce doskonale skomunikowane z ce...

Szczecin (Niebuszewo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

474 900 PLN (9 200 zł/m2)

2
1
51.62 m2
1930
15761498 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25388423 15761498 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży dużego mieszkania znajdującego się w budynku mieszkalno-usługowym w którym w 2001 r. został przeprowadzony całkowity remont i adaptacja powierzchni na lokale mieszkalne i użytkowe .Oferowane mieszkanie...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

499 000 PLN (6 970 zł/m2)

3
1
71.59 m2
1950
15780892 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25814645 15780892 Nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie Bandurskiego, NiebuszewoWarszewo, SzczecinNa sprzedaż jasne i elegancko wykończone mieszkanie o powierzchni 54 m², położone na 8. piętrze w budynku z windą przy ul. Bandurskiego – na pograniczu...

Szczecin (Warszewo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

595 500 PLN (10 999 zł/m2)

3
1
54.14 m2
1982
15624402 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 22702791 15624402 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży atrakcyjnego, 2-pokojowego mieszkania o powierzchni 52,94 m², usytuowanego w zadbanej kamienicy, tuż obok parku Jordanowskiego.Szczegóły mieszkania:Salon: Przestronny, z dużą szafą w zabudowie oraz bezp...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

427 000 PLN (8 066 zł/m2)

2
1
52.94 m2
1930
15775904 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25689746 15775904 Wyjątkowa okazja na rynku nieruchomości! Poszukujesz nowoczesnego mieszkania o wysokim standardzie z pełnym wyposażeniem? Mam coś dla Ciebie!Mieszkanie w klasie premium na zamkniętym osiedlu przy ul.Przestrzennej usytuowane na 4 piętrze, z pięknym wi...

Szczecin (Dąbie) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

1 449 000 PLN (21 499 zł/m2)

3
-
67.4 m2
2022
15763590 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25430002 15763590 Mieszkanie w sercu zielonego Pogodna – idealne miejsce do życia!Oferujemy na sprzedaż przestronne, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 58 m², położone na wysokim parterze kameralnego, dwupiętrowego budynku z lat 30. Budynek z cegły został wyremonto...

Szczecin (Pogodno) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

489 000 PLN (8 431 zł/m2)

3
1
58 m2
1930