• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na sprzedaż Ustka

Znalezionych ofert: 65

15001290 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 6587594 15001290 Atrakcyjne,przestronne i eleganckie 2 poziomowe mieszkanie. METROHOUSE USTKA Oferuje na sprzedaż wyjątkowe,stylowe,jasne,nowoczesne, przytulne i funkcjonalne dwupoziomowe mieszkanie,z dużym potencjałem.Część mieszkania na drugim piętrze składa się z ...

Ustka (Pomorskie, gm. Ustka)

888 000 PLN (6 000 zł/m2)

2
1
148 m2
2021
15827605 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26592837 15827605 Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 48,6 m2 w Ustce, 15 minut spacerem od morza.. Biuro Nieruchomości DELTA oferuje na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie w czteropiętrowym bloku przy ulicy Grunwaldzkiej w Ustce w odległości około 1,2 km od morza. Miesz...

Ustka (Pomorskie, gm. Ustka)

420 000 PLN (8 750 zł/m2)

2
-
48 m2
1988
15841027 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26787518 15841027 OFERTA SPRZEDAŻY MIESZKANIA - USTKA, UL. MARYNARKI POLSKIEJ Proponujemy na sprzedaż funkcjonalne, przestronne i bardzo ustawne mieszkanie o powierzchni 50,55 m² , położone na parterze zadbanego budynku przy ul. Marynarki ...

Ustka (Pomorskie, gm. Ustka)

429 000 PLN (8 580 zł/m2)

3
-
50 m2
-
15220031 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 13076716 15220031 Ogromną zaletą jest to, że to USTKA ul. Marynarki Polskiej 54. Na sprzedaż atrakcyjne, 3-pokojowe mieszkanie.Lokal jest w bardzo dobrym stanie. Dzięki usytuowaniu na ostatnim piętrze zaznasz tu dużo ciszy i spokoju - nie ma już żadnego sąsiada, ani n...

Ustka (Pomorskie, gm. Ustka)

370 000 PLN (8 222 zł/m2)

3
1
45 m2
1910
15817989 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26638713 15817989 Oferujemy komfortową kawalerkę z aneksem kuchennym o powierzchni 26m2 zlokalizowaną w wyremontowanej kamienicy w centrum Ustki – jednej z najbardziej cenionych lokalizacji nad polskim morzem.Podany metraż 30,96m2 obejmuje dodatkowo pomieszczenie na s...

Ustka (Pomorskie, gm. Ustka)

350 000 PLN (11 305 zł/m2)

2
-
30.96 m2
-
15817988 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 26638712 15817988 Oferujemy komfortową kawalerkę z aneksem kuchennym o powierzchni 20,6 m2 zlokalizowaną w wyremontowanej kamienicy w centrum Ustki – jednej z najbardziej cenionych lokalizacji nad polskim morzem.Podany metraż 25,46m2 obejmuje dodatkowo pomieszczenie n...

Ustka (Pomorskie, gm. Ustka)

299 000 PLN (11 744 zł/m2)

1
-
25.46 m2
-
15587775 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 21917979 15587775 Na sprzedaż atrakcyjne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 64,42 m2 usytuowane na wygodnym parterze przy ulicy Słowiańskiej w Ustce.W skład nieruchomości wchodzą 2 pokoje, przestronny salon z aneksem kuchennym, przedpokój, łazienka z WC.Do mieszkania...

Ustka (Pomorskie, gm. Ustka)

699 000 PLN (10 922 zł/m2)

3
1
64 m2
1995
15729742 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 24766977 15729742 LOKALIZACJASTOKOR VIP APARTAMENTY to wyjątkowe osiedle położone w zachodniej części Ustki, uznawanego za popularny nadmorski kurort. Dzięki oddaleniu od miejskiego zgiełku, zapewnia ciszę i spokój przez cały rok, także w sezonie letnim, jednocześnie ...

Ustka (Pomorskie, gm. Ustka)

849 000 PLN (8 717 zł/m2)

4
-
97.4 m2
2024
15729743 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 5 pokojowe 24766978 15729743 LOKALIZACJAEkskluzywne osiedle STOKOR VIP APARTAMENTY w Ustce położone jest w spokojnej, zachodniej części miasta. Usytuowanie z dala od miejskiego zgiełku gwarantuje ciszę i komfort nawet w sezonie letnim, jednocześnie zapewniając bliskość morza i l...

Ustka (Pomorskie, gm. Ustka)

1 049 000 PLN (8 002 zł/m2)

5
-
131.1 m2
2024
15729740 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 24766975 15729740 LOKALIZACJAPołożone w Ustce, znanym i popularnym nadmorskim kurorcie, kameralne osiedle STOKOR VIP APARTAMENTY znajduje się po zachodniej stronie miasta. Jest odsunięte od śródmiejskiego ruchu i gwaru. Zapewnia spokój nawet w okresie letnim, ale pozo...

Ustka (Pomorskie, gm. Ustka)

849 000 PLN (8 717 zł/m2)

4
-
97.4 m2
2024
15729741 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 5 pokojowe 24766976 15729741 LOKALIZACJAKameralne osiedle STOKOR VIP APARTAMENTY w Ustce znajduje się po zachodniej stronie miasta. Położone z dala od śródmiejskiego ruchu i gwaru, co gwarantuje spokój nawet w okresie letnim, ale nadal pozostaje blisko morza i lasu. Lokalizacja ...

Ustka (Pomorskie, gm. Ustka)

1 049 000 PLN (8 002 zł/m2)

5
-
131.1 m2
2024
15754043 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Nowoczesny apartament 2-pokojowy | ul. Legionów, 25223093 15754043 Nowoczesny apartament 2-pokojowy ul. Legionów, UstkaNa sprzedaż atrakcyjny apartament z 2017 roku, położony w zadbanym budynku przy ul. Legionów w Ustce (strona wschodnia miasta).Powierzchnia: 40,31mPiętro: 34 windaUkład:przestronny salon z aneksem ...

Ustka (Pomorskie, gm. Ustka)

519 000 PLN (12 975 zł/m2)

2
1
40 m2
2017