• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na sprzedaż Ustka

Znalezionych ofert: 65

15771585 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25588512 15771585 Wyjątkowe 3 pokoje z dużym balkonem – prestiżowa lokalizacja w Ustce - Żeromskiego - Freedom Nieruchomości Oddział Słupsk- Stylowa willa z 1911 roku z klimatem- Duży balkon ok. 12 m² – idealny na relaks przy kawie lub kolację na świeżym powietrzu- B...

Ustka (Pomorskie, gm. Ustka)

690 000 PLN (8 838 zł/m2)

3
1
78.07 m2
1911
15762788 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Przytulne mieszkanie w sercu Ustki 25412198 15762788 Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym.Unikalna kawalerka z duszą - tylko kilka minut od morza!Atuty:Świetna lokalizacja w samym centrum UstkiBliskość morza i atrakcji turystycznych - idealne pod wynajem krótk...

Ustka (Pomorskie, gm. Ustka)

980 000 PLN (31 613 zł/m2)

1
-
31 m2
1980
15225475 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 13210040 15225475 Apartament na 2 piętrze o powierzchni 74 m2, usytuowany w samym sercu Ustki z miejscem parkingowym. Apartament składa się z 4 pokoi, 1 kuchni, 2 łazienek z WC, całkowita powierzchnia 74 m2.(dodatkowo zadaszony balkon 10 m2) oraz miejsce parkingowe. ...

Ustka (Pomorskie, gm. Ustka)

779 000 PLN (10 527 zł/m2)

4
-
74 m2
1980
15810564 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26413947 15810564 Ustka, Grunwaldzka, 3 pokoje, 48,3 m2, 15 minut spacerem od morza - Freedom Nieruchomości Oddział Słupsk- Świeże, bogate w jod powietrze, nadmorski krajobraz sprzyjają relaksowi oraz poprawie samopoczucia.- Nadmorski klimat korzystnie wpływa na układ...

Ustka (Pomorskie, gm. Ustka)

445 000 PLN (9 213 zł/m2)

3
1
48.3 m2
1980
15256695 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 13986164 15256695 W centrum Ustki Wschodniej, przestronne, dwupoziomowe mieszkanie, 500 m od morza. Szukasz przestronnego i komfortowego mieszkania położonego nad morzem?Chcesz zapewnić sobie i swojej rodzinie bardzo dobry standard i oddychać wciąż świeżym powietrzem?...

Ustka (Pomorskie, gm. Ustka)

960 000 PLN (9 412 zł/m2)

3
2
102 m2
2000
15689192 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 5 pokojowe 23995943 15689192 Nowocześnie zaaranżowany lokal mieszkalny w nowo wybudowanym budynku na osiedlu STOKOR VIP w Ustce. Osiedle STOKOR VIP apartamenty - to przestrzeń pełna zieleni, to kompletna oferta komfortowych apartamentów powstających u zbiegu ulic K...

Ustka (Pomorskie, gm. Ustka)

1 049 000 PLN (8 132 zł/m2)

5
-
129 m2
2025
15712708 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24428099 15712708 Na sprzedaż przytulne, umeblowane mieszkanie o powierzchni 34 m², położone na 4. piętrze czteropiętrowego budynku przy ul. Bałtyckiej w Ustce. Nieruchomość z księgą wieczystą, gotowa do wprowadzenia – idealna zarówno jako miejsce do zamieszkania, jak...

Ustka (Pomorskie, gm. Ustka)

339 000 PLN (9 965 zł/m2)

2
1
34.02 m2
-
15796789 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26131315 15796789 USTKA, UL. WCZASOWA - 500 M DO MORZA 2 POKOJE 55,70 m² 2 PIĘTRO Na sprzedaż oferuję funkcjonalne, zadbane mieszkanie w jednej z najlepszych lokalizacji Ustki - wschodnia części, tylko 500 metrów od plaży ....

Ustka (Pomorskie, gm. Ustka)

710 000 PLN (12 909 zł/m2)

2
-
55 m2
2000
15787415 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25927287 15787415 Mieszkanie 43,5 m² w Ustce przy ul. Jana z Kolna - 300 m od plaży, pełna własność, bez obciążeń Na sprzedaż oferujemy zadbane i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 43,5 m², położone na 3. piętrze w czteropiętrow...

Ustka (Pomorskie, gm. Ustka)

519 000 PLN (12 070 zł/m2)

2
-
43 m2
-
15154104 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 5 pokojowe 11122200 15154104 Apartament na 2 piętrze o powierzchni 109 m2 usytuowany w samym sercu Ustki z miejscem parkingowym. Apartament składa się z 4 pokoi, biblioteki,1 kuchni + aneks kuchenny, 3 łazienek z WC, całkowita powierzchnia 109,5 m2 plus 30 m2 antresola (dodat...

Ustka (Pomorskie, gm. Ustka)

950 000 PLN (6 835 zł/m2)

5
2
139 m2
1999
15742568 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 24994888 15742568 Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie w Ustce - ul. Bałtycka Cena: 359 000 zł Powierzchnia: 44,60 m² Piętro: 3 Oferujemy na sprzedaż przytulne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 44,60 m², położone na 3. piętrze w bu...

Ustka (Pomorskie, gm. Ustka)

359 000 PLN (8 159 zł/m2)

3
-
44 m2
-
15740301 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 24949897 15740301 NA SPRZEDAŻ - NOWOCZESNE, SŁONECZNE MIESZKANIE W USTCE, BLISKO MORZA I LASU OSIEDLE LUXORO PARK Oferujemy na sprzedaż komfortowe i słoneczne mieszkanie o powierzchni 62,43 m² z dużym balkonem, położone w Ustce przy ul. U...

Ustka (Pomorskie, gm. Ustka)

829 000 PLN (13 371 zł/m2)

3
-
62 m2
2020