• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na sprzedaż Warszawa

Znalezionych ofert: 4 679

15862176 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27222543 15862176 Mieszkanie typu studio z możliwością przerobienia na dwa pokoje o powierzchni 36 m², zlokalizowane na 2. piętrze zabytkowej, pięciopiętrowej kamienicy z 1900 roku, położonej przy Al. Jerozolimskich 109 – jednej z najbardziej reprez...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

819 000 PLN (22 750 zł/m2)

2
1
36 m2
1900
14647227 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 43179 14647227 Do sprzedania mieszkanie 4-pokojowe o powierzchni 82 m2, położone przy ulicy Okopowej. 4 piętro w 4-piętrowym apartamentowcu bez windy z 1993 roku (spółdzielnia planuje zbudowanie w budynku windy).Rozkład mieszkania:- 4 duże oddzielne pokoje, - kuch...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 200 000 PLN (14 634 zł/m2)

4
-
82 m2
1993
15882407 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Apartament z panoramą centrum Warszawy 27663549 15882407 Na sprzedaż elegancki, 4-pokojowy apartament położony na 10. piętrze prestiżowej inwestycji Platinium Towers - jednej z najbardziej rozpoznawalnych lokalizacji apartamentowych w biznesowym sercu Warszawy, w bezpośrednim sąsiedztwie Warsaw Spire i Ron...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 650 000 PLN (31 176 zł/m2)

4
2
85 m2
2009
15882383 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27661077 15882383 Na sprzedaż świeżo wyremontowane trzypokojowe mieszkanie.Trzy niezależne pokoje z oddzielną widną kuchnią oraz łazienką z prysznicem oraz wc. Dwustronne i doświetlone.Lokalizacja: Warszawa Bemowo ulica K. Wyki.Mieszkanie własnościowe z KW. Uregulow...

Warszawa (Bemowo) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

867 000 PLN (13 984 zł/m2)

3
-
62 m2
1980
15871914 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27480665 15871914 Kameralne 2-pokojowe mieszkanie z ogródkiem przy Jeziorku Imielińskim Cisza, zieleń i świetna komunikacja Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 42,8 m² z prywatnym ogródkiem ok. 30 m², położone w jednej z najbardziej spokojnych i zielony...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

723 300 PLN (17 221 zł/m2)

2
1
42 m2
2000
15860195 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27181400 15860195 Centrum miasta, ale bez zgiełku.Jeśli szukasz mieszkania, które daje dostęp do wszystkiego, co najlepsze w Warszawie, a jednocześnie pozwala naprawdę odpocząć – ta oferta jest dla Ciebie.Dwupokojowe mieszkanie przy ul. Nowogrodzkiej, w prestiżowej cz...

Warszawa (Ochota) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

999 999 PLN (21 115 zł/m2)

2
1
47.36 m2
1967
15882254 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Rozkładowe 2 pokoje z oddzielną kuchnią! 27658962 15882254 !!OFERTA DOSTĘPNA WYŁĄCZNIE W PEPPER HOUSE!!2-pokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią Gocław 49,62 m²Funkcjonalne i zadbane mieszkanie, idealne dla singla, pary lub jako inwestycja pod wynajem. Klasyczny układ pomieszczeń, dobre doświetlenie oraz s...

Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

782 800 PLN (15 976 zł/m2)

2
-
49 m2
1980
15779983 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25795474 15779983 Oferujemy do sprzedaży mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 53,91 m2, położone na 3 piętrze budynku z windą. Mieszkanie ciche, 2 stronne z ekspozycją wschódzachód. Pokoje o powierzchni około 18m2, 10m2, 8m2. Wysokość pomieszczeń 250 cm. Oddzielna, wid...

Warszawa (Włochy) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

799 000 PLN (14 821 zł/m2)

3
1
53.91 m2
1974
15339734 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 16246174 15339734 Nieruchomość dla osób, które cenią sobie szybki dojazd do centrum i dostęp do infrastruktury miasta. Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego mieszkania znajdującego się na drugim piętrze bloku z 1999 r.Ta interesująca nieruchomoś...

Warszawa (Ochota) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 395 000 PLN (17 658 zł/m2)

3
1
79 m2
1999
15858657 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27152757 15858657 Klimatyczne przestronne mieszkanie o pow. 120 mkw, w przedwojennej kamienicy tuż przy Placu Konstytucji.Mieszkanie z pewnością jest dla Tych z Państwa, którzy kochają lub są gotowi pokochać klimatyczne kamienice.Piękne, duże okna, detale architektoni...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 490 000 PLN (20 750 zł/m2)

4
2
120 m2
1875
15882174 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27658192 15882174 Na sprzedaż funkcjonalne, ciche i bardzo słoneczne mieszkanie o powierzchni 51 m², położone na 2. piętrze w 10-piętrowym budynku z windą. Nieruchomość znajduje się w zielonej i spokojnej części warszawskiej Woli, w bezpośrednim sąsiedztwie terenów le...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

845 000 PLN (16 569 zł/m2)

3
1
51 m2
1974
15359399 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 16768323 15359399 Wyjątkowa inwestycja na Mokotowie.Oferuję Państwu do zakupu apartament w miejscu idealnie łączącym komfort i spokój z bliskością atrakcji miasta.Prezentowany apartament składa się z:holu o powierzchni - 8,15 mkw. z miejscem na szafy,salonu połączoneg...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 560 384 PLN (30 596 zł/m2)

2
1
51 m2
2025