• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na sprzedaż Warszawa

Znalezionych ofert: 4 682

15830763 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26678563 15830763 Do sprzedania mieszkanie w przedwojennej kamienicy połżonej na Starym Żoliborzu pośród pięknych willi. Lokal składa się z: - salonu - aneksu kuchennego - sypialni - łazienki - dużego przedpokoju Pod okanami mieszkania znajduje się malowniczy ogród...

Warszawa (Żoliborz) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

730 000 PLN (20 857 zł/m2)

2
-
35 m2
1932
15828089 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26640846 15828089 Do sprzedania mieszkanie na Starym Żoliborzu, zlokalizowane przy Dworcu Gdańskim (metro) W skład lokalu wchodzą: - salon, - sypialnia I - kuchnia - łazienka, - przedpokój, Budynek ocieplony. Z okien widok na Warszawę oraz na ciche podwórko. Blok...

Warszawa (Żoliborz) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

609 000 PLN (16 459 zł/m2)

2
-
37 m2
-
15835942 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26706958 15835942 Do sprzedania mieszkanie na uroczym Starym Żoliborzu, o powierzchni 47 m2. W skład lokalu wchodzą: - salon (jest tam wnęka widoczna na zdjęciu, w której można zrobić aneks kuchenny) - sypialnia, - oddzielna widna kuchnia (możliwość zrobienia 3 poko...

Warszawa (Żoliborz) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

745 000 PLN (15 851 zł/m2)

2
-
47 m2
1965
15870072 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27418394 15870072 Warszawa, Praga-Północ ul. Białostocka 34 m² taras ostatnie piętro gotowe do wprowadzeniaNa sprzedaż funkcjonalne i wyjątkowo przytulne mieszkanie o powierzchni 34 m², położone na 5. (ostatnim) piętrze nowoczesnego budynku z 2018 roku. To idealn...

Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

746 500 PLN (22 621 zł/m2)

1
1
33 m2
2018
15758917 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 25333998 15758917 Luksusowe, w pełni wyposażone 4-pokojowe mieszkanie w prestiżowej inwestycji City Flow Wola, ul. Redutowa 11 BEZ PROWIZJINa sprzedaż wyjątkowy apartament o powierzchni 86,68 m² w nowoczesnej inwestycji City Flow (etap 1 – już oddany do użytku), wyk...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 399 000 PLN (27 575 zł/m2)

4
2
87 m2
2025
15845251 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 26858673 15845251 SASKA KĘPA - PRZESTRONNY APARTAMENT Z TARASEM I WIDOKIEM NA PRYWATNY LAS To propozycja dla osób poszukujących ciszy, zieleni i komfortu życia w jednej z najbardziej prestiżowych części Warszawy. Apartament o powierzchni 87,3 m&...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 600 000 PLN (18 391 zł/m2)

4
-
87 m2
2001
15872231 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27488783 15872231 Kluczowe cechy: mieszkanie ciche, dwustronne, wysokie, klimatyczne, kamienica z 1937 r., w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji na Starym Mokotowie, przy spokojnej uliczce, tuż obok stacji metra Pole Mokotowskie. Ciche, wysokie (2,95 m), dwust...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 075 000 PLN (23 370 zł/m2)

2
1
46 m2
1937
15781188 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
3pok/bez PCC/Bez Prowizji/deweloperka 25823053 15781188 Zakup bez PCC i prowizji dla biura nieruchomości.Mam przyjemność przedstawić Państwu 3-pokojowe mieszkanie usytuowane na pierwszym piętrze 3-piętrowego bloku z 2026 roku- przy ul. Solipskiej 33 o łącznej powierzchni 61,20 mkw. w bliskiej okolicy duży...

Warszawa (Włochy) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 132 200 PLN (18 561 zł/m2)

3
1
61 m2
2026
15834295 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Taras na dachu / Niski czynsz / Komórka na piętrze 26780670 15834295 Adres: ul. Dzieci WarszawyPiętro: 23Powierzchnia: 78.75 mkwPokoje: salon + 3 sypialnieCena: 1 299 000 złDodatki:- miejsce w garażu podziemnym tuż przy klatce schodowej - 50 000 zł- komórka lokatorska pow. 2,16 mkw na pietrze niedaleko mieszkania - 20...

Warszawa (Ursus) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 299 000 PLN (16 654 zł/m2)

4
1
78 m2
2020
15849522 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
2pok/dwu stronne/do wprowadzenia/ustawne 26971571 15849522 Mam przyjemność przedstawić Państwu 2-pokojowe mieszkanie usytuowane na pierwszym piętrze w 4 piętrowego bloku z 2002 roku- przy Zapustnej 36 o łącznej powierzchni 63,79 mkw. w bliskiej okolicy dużych arterii al. Jerozolimskich oraz ul. Łopuszańskiej...

Warszawa (Włochy) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

899 000 PLN (14 270 zł/m2)

2
1
63 m2
2002
15760673 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
3pok/bez PCC/Bez Prowizji/deweloperka 25363462 15760673 Zakup bez PCC i prowizji dla biura nieruchomości.Mam przyjemność przedstawić Państwu 3-pokojowe mieszkanie usytuowane na pierwszym piętrze w 3 piętrowego bloku z 2026 roku- przy ul. Solipskiej 33 o łącznej powierzchni 61,72 mkw. w bliskiej okolicy du...

Warszawa (Włochy) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 141 000 PLN (18 705 zł/m2)

3
1
61 m2
2026
15807852 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
2pok/bez pcc/Bez Prowizji/deweloperka 26381737 15807852 Zakup bez PCC i prowizji dla biura nieruchomości.Mam przyjemność przedstawić Państwu 2-pokojowe mieszkanie usytuowane na pierwszym piętrze w 3 piętrowego bloku z 2026 roku- przy ul. Solipskiej 33 o łącznej powierzchni 42,16mkw. w bliskiej okolicy duż...

Warszawa (Włochy) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

779 000 PLN (18 548 zł/m2)

2
1
42 m2
2026