• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na sprzedaż Warszawa

Znalezionych ofert: 4 683

15760673 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
3pok/bez PCC/Bez Prowizji/deweloperka 25363462 15760673 Zakup bez PCC i prowizji dla biura nieruchomości.Mam przyjemność przedstawić Państwu 3-pokojowe mieszkanie usytuowane na pierwszym piętrze w 3 piętrowego bloku z 2026 roku- przy ul. Solipskiej 33 o łącznej powierzchni 61,72 mkw. w bliskiej okolicy du...

Warszawa (Włochy) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 141 000 PLN (18 705 zł/m2)

3
1
61 m2
2026
15807852 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
2pok/bez pcc/Bez Prowizji/deweloperka 26381737 15807852 Zakup bez PCC i prowizji dla biura nieruchomości.Mam przyjemność przedstawić Państwu 2-pokojowe mieszkanie usytuowane na pierwszym piętrze w 3 piętrowego bloku z 2026 roku- przy ul. Solipskiej 33 o łącznej powierzchni 42,16mkw. w bliskiej okolicy duż...

Warszawa (Włochy) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

779 000 PLN (18 548 zł/m2)

2
1
42 m2
2026
15760674 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
3pok/bez PCC/Bez Prowizji/deweloperka 25363463 15760674 Zakup bez PCC i prowizji dla biura nieruchomości.Mam przyjemność przedstawić Państwu 3-pokojowe mieszkanie usytuowane na pierwszym piętrze w 3 piętrowego bloku z 2026 roku- przy ul. Solipskiej 33 o łącznej powierzchni 55.34 mkw. w bliskiej okolicy du...

Warszawa (Włochy) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 023 000 PLN (18 600 zł/m2)

3
1
55 m2
2026
15759520 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
3pok/bez PCC/Bez Prowizji/deweloperka 25339812 15759520 Zakup bez PCC i prowizji dla biura nieruchomości.Mam przyjemność przedstawić Państwu 3-pokojowe mieszkanie usytuowane na pierwszym piętrze w 3 piętrowego bloku z 2026 roku- przy ul. Solipskiej 33 o łącznej powierzchni 60.25 mkw. w bliskiej okolicy du...

Warszawa (Włochy) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 114 000 PLN (18 567 zł/m2)

3
1
60 m2
2026
15759532 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
3pok/bez PCC/Bez Prowizji/deweloperka 25339802 15759532 Zakup bez PCC i prowizji dla biura nieruchomości.Mam przyjemność przedstawić Państwu 3-pokojowe mieszkanie usytuowane na parterze piętrze w 3 piętrowego bloku z 2025 roku- przy ul. Solipskiej 33 o łącznej powierzchni 72,51 mkw. w bliskiej okolicy duż...

Warszawa (Włochy) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 341 000 PLN (18 625 zł/m2)

3
1
72 m2
2026
15486518 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 5 pokojowe 19636040 15486518 Do sprzedania 128 metrowy, 5-pokojowy apartament z dwoma balkonami.Mieszkanie położone na pierwszym piętrze w bloku z 2012 roku. Ma wspaniały rozkład z widokiem na trzy strony świata. Jest eleganckie i praktyczne. Mieszkanie w 2022 roku przeszło gru...

Warszawa (Wilanów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 600 000 PLN (20 313 zł/m2)

5
2
128 m2
2012
15877755 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27578230 15877755 Przedmiotem oferty jest komfortowe studio o powierzchni 26,24 m2, położone na 4 piętrze w budynku z windą.Budynek jest po remoncie, zadbane klatki schodowe.Mieszkanie ciche, z ekspozycja okien na południowy zachód, słoneczne.Rozkład: przestronny pokó...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

603 520 PLN (23 000 zł/m2)

1
1
26.24 m2
1964
15877697 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27577603 15877697 Wyjątkowa inwestycja w najbardziej atrakcyjnej części Warszawy – na zielonym, prestiżowym Mokotowie.Oferuję Państwu do zakupu apartament w miejscu idealnie łączącym komfort i spokój z bliskością atrakcji miasta.Prezentowany apartament skład...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 789 472 PLN (31 844 zł/m2)

4
2
119 m2
2025
15728712 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24751184 15728712 Na sprzedaż mieszkanie 48 m² Warszawa, ŻoliborzNie przegap tej wyjątkowej oferty w sercu stolicy!Jasne i przestronne mieszkanie o powierzchni 48 m² zlokalizowane na Żoliborzu. To idealna propozycja zarówno dla osób szukających własnego lokum, jak i ...

Warszawa (Żoliborz) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

950 000 PLN (19 792 zł/m2)

2
1
48 m2
1967
15625721 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
4 pok/wysoki standard/dwustronne/umeblowane 22725213 15625721 Mam przyjemność zaprezentować Państwu ofertę 4-pokojowego mieszkania wykończonego w wysokim standardzie na osiedlu URSA SKY (ul. Silnikowa 15).Nieruchomość znajduje się na 1 piętrze w budynku siedmio-piętrowym na osiedlu URSA SKY wybudowanym przez UN...

Warszawa (Ursus) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 499 000 PLN (17 430 zł/m2)

4
2
86 m2
2022
15877043 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27561817 15877043 Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 38 m, składające się z dwóch pokoi, położone na 4. piętrze w spokojnej części warszawskiego Ursusa. To idealna propozycja zarówno dla pary, singla czy młodej rodziny, jak i dla inwestora szukającego n...

Warszawa (Ursus) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

540 000 PLN (14 211 zł/m2)

2
-
38 m2
1970
15877581 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27573308 15877581 Prezentuję na sprzedaż wyjątkowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 39,09 m², położone na parterze nowoczesnego budynku na kameralnym osiedlu Zacisze (Targówek). To idealna propozycja dla osób ceniących ciszę, zieleń i szybki dostęp do centrum mias...

Warszawa (Targówek) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

621 531 PLN (15 937 zł/m2)

2
-
39 m2
-