• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na sprzedaż Warszawa

Znalezionych ofert: 4 681

15871642 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27472973 15871642 * Wynagrodzenie naszego biura pokrywa właściciel nieruchomości. Na sprzedaż świetnie zlokalizowane mieszkanie w nowoczesnej inwestycji APARTAMENTY BOKSERSKA na Mokotowie.Apartamenty Bokserska to kameralny, nowoczesny apartamentowiec o podwyższonym st...

Warszawa (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 099 000 PLN (19 982 zł/m2)

2
1
55 m2
2020
15382123 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 17295343 15382123 Na sprzedaż bez prowizji Trzypokojowe mieszkanie w doskonałej lokalizacji Grochowa. Świetna komunikacja z centrum Warszawy, zarówno autobusowa jak i tramwajowa (bliskość ronda Wiatraczna). Pełna infrastruktura handlowa w okolicy (centra handlowe, baz...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

874 375 PLN (14 103 zł/m2)

3
-
62 m2
1982
14233895 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 106376 14233895 Mieszkanie na bliskim Targówku w osobnej małej kamienicy z ogródkiem przed lokalem. Mieszkanie wysokie 5m wraz z już zbudowaną andresolą, jest miejsce na małą sypialnię. Obecnie lokal jest w stanie deweloperskim. Blisko do stacji metra Dworzec Wileńs...

Warszawa (Mazowieckie, gm. Warszawa)

480 000 PLN (17 778 zł/m2)

1
-
27 m2
-
15680495 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 23828401 15680495 Piękne i bardzo ustawne, dwustronne mieszkanie w ekskluzywnym małym apartamentowcu.Mieszkanie pełne światła z ponad 5 m balkonem Kuchnia aneksie w salonie.Dwie sypialnie- około 10 i 13mOsobno łazienka i WC W cenie komórka lokatorska.Budynek, określan...

Warszawa (Bielany) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 100 000 PLN (19 298 zł/m2)

3
-
57 m2
2025
15363448 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 16853148 15363448 Eleganckie, pełne światła mieszkanie wykończone wysokogatunkowymi materiałami .Funkcjonalny układ architektoniczny dzieli wyraźnie powierzchnię lokalu na dwie strefy:1 Reprezentacyjnąna którą składa się -Widna ,duża kuchnia z jadalnią otwartą częścio...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 300 000 PLN (11 818 zł/m2)

4
-
110 m2
2004
15390970 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 17504634 15390970 Oferuję Państwu do zakupu apartament w miejscu idealnie łączącym komfort i spokój z bliskością atrakcji miasta.Prezentowany apartament składa się z:holu o powierzchni - 8,15 mkw. z miejscem na szafy,salonu połączonego z kuchnią w aneksie, całość ma p...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 481 190 PLN (29 624 zł/m2)

2
1
50 m2
2025
15845941 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26872661 15845941 Mieszkanie o powierzchni 45,8 m² znajduje się na trzecim piętrze w bloku.Stan techniczny mieszkania do odświeżenia - remontu , w zależności od bieżących potrzeb przyszłego nabywcy .Ostani remont mieszkania wykonany był 10 lat temu : wymieniono okna, ...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

820 000 PLN (17 904 zł/m2)

3
1
45.8 m2
1978
15877312 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27565767 15877312 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerUlica Literacka leży w zacisznym miejscu na styku Żoliborza i Bielan. I właśnie tutaj pod numerem 11 mam do zaproponowania Państwu wygodne, ciche, widne i ustawne mieszkanie położone na 5 piętrze budynku z...

Warszawa (Bielany) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 260 000 PLN (16 579 zł/m2)

3
-
76 m2
2007
15728709 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24751182 15728709 Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 46 m², położone w urokliwej dzielnicy Wola, przy ulicy Szlenkierów w Warszawie. 2 osobne pokoje, kuchnia,  łazienka, przedpokój.Wymieniona elektryka, piony wodno-kanalizacyjne, okna plastikowe.Mieszkan...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

699 000 PLN (15 196 zł/m2)

2
1
46 m2
1970
15864690 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27271951 15864690 Nowoczesne 3 pokoje z dużym ogródkiem Daniszewska 22A, Warszawa (Białołęka) !Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 56 m² z prywatnym ogródkiem 55 m², położone w nowoczesnym bloku z 2019 roku przy ul. Daniszewskiej 22A. Funkcjonalny układ 3 ...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

800 000 PLN (14 286 zł/m2)

3
1
56 m2
2019
15778730 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25756240 15778730 Na sprzedaż trzypokojowe, przestronne mieszkanie w sercu Miasteczka Wilanów !Jeśli mówiąc „mieszkanie dla mojej rodziny” masz na myśli: 1. funkcjonalny rozkład i doskonale doświetlona przestrzeń (ekspozycja zachód - wschód)2.  loggię, na której w cis...

Warszawa (Wilanów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 763 000 PLN (22 038 zł/m2)

3
1
80 m2
2009
15448948 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 18796248 15448948 Oferujemy na sprzedaż bezpośrednio od właściciela przestronne, trzypokojowe mieszkanie zlokalizowane na 7. piętrze apartamentowca w sercu Pragi-Południe.Doskonała lokalizacja przy rondzie Wiatraczna zapewnia szybki dojazd do centrum miasta, zarówno t...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 300 000 PLN (17 105 zł/m2)

3
1
76 m2
2007