• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na sprzedaż Warszawa

Znalezionych ofert: 4 574

15847322 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kompaktowe trzy pokoje na Starych Bielanach 26906238 15847322 Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie ul. Starej Baśni, Warszawa 47,6 m² świetna lokalizacjaNa sprzedaż funkcjonalne, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 47,6 m², położone przy ul. Starej Baśni w Warszawie. Lokal znajduje się na 4. piętrze w 4-piętrowy...

Warszawa (Bielany) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

650 000 PLN (13 830 zł/m2)

3
1
47 m2
1970
15883366 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 5 pokojowe 27674786 15883366 Syndyk masy upadłości osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej (sygn. akt: WA2MGUp-s15352025) ogłasza konkurs ofert na nabycie z wolnej ręki prawa własności nieruchomości lokalowej położonej w Warszawie przy ul. Osmańczyka 24, dla któ...

Warszawa (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 475 000 PLN (12 781 zł/m2)

5
-
115.41 m2
-
12474081 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 464517 12474081 Dwupoziomowe mieszkanie z sauną Wola blisko metraNa sprzedaż wyjątkowe, klimatyczne, dwupoziomowe mieszkanie położone na warszawskiej Woli przy ul. Grodkowskiej. Lokal znajduje się na 6. i 7. piętrze budynku z 2005 roku i oferuje komfortową, dobrze...

Warszawa (Bemowo) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 800 000 PLN (18 367 zł/m2)

3
2
98 m2
2005
15623188 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 22668523 15623188 Dwupokojowe mieszkanie z balkonem i widokiem na tereny zielone – idealne zarówno do zamieszkania, jak i jako świetna inwestycja pod wynajem krótko- i długoterminowy.Nieruchomość posiada Księgę Wieczystą, dzięki czemu można ją finansować kre...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

730 000 PLN (19 730 zł/m2)

2
1
37 m2
1971
15838488 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26733244 15838488 Holm House Skanska 2 pokoje z dużą loggią garaż i komórka Mam przyjemność zaprezentować Państwu 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 36,36 m², położone przy ul. Zdziechowskiego 7 na Mokotowie. Do lokalu przynależy ...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

925 000 PLN (25 694 zł/m2)

2
-
36 m2
2018
15864010 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27261206 15864010 OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJIDziedzictwo i kontekst miejscaApartament zlokalizowany w sercu Powiśla w naturalny sposób łączy współczesność i historię. Połączenie to stało się dla nas punktem wyjścia do poszukiwania inspiracji w starożytnych ...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

8 740 000 PLN (66 718 zł/m2)

4
-
131 m2
-
15534316 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie z potencjałem w pobliżu metra !!! 20694406 15534316 Trzypokojowe mieszkanie na Woli - blisko metra i Wola ParkOferuję na sprzedaż przestronne mieszkanie 3-pokojowe przy ul. Krępowieckiego, w sercu warszawskiej Woli. Zlokalizowane zaledwie 5 minut od stacji metra Księcia Janusza oraz tuż obok CH Wola P...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

727 000 PLN (13 981 zł/m2)

3
1
52 m2
1976
15882493 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27665341 15882493 Wyjątkowa inwestycja na Mokotowie.Oferuję Państwu do zakupu apartament w miejscu idealnie łączącym komfort i spokój z bliskością atrakcji miasta.Prezentowany apartament składa się z:holu o powierzchni - 5,77 mkw. z miejscem na szafy,salonu połączoneg...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 695 744 PLN (29 237 zł/m2)

2
1
58 m2
2025
15848707 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26947116 15848707 60 m², 3 pokoje – Twoje nowe M na Mokotowie do własnej aranżacji.Zdjęcia w ofercie są wizualizacją.Parametry:60 m², 3 pokoje1 piętro z 11Loggia + piwnicaDo generalnego remontuMokotów, Służew nad DolinkąRozkład:salon: ok 21...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

820 000 PLN (13 667 zł/m2)

3
1
60 m2
1978
15862176 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27222543 15862176 Mieszkanie typu studio z możliwością przerobienia na dwa pokoje o powierzchni 36 m², zlokalizowane na 2. piętrze zabytkowej, pięciopiętrowej kamienicy z 1900 roku, położonej przy Al. Jerozolimskich 109 – jednej z najbardziej reprez...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

819 000 PLN (22 750 zł/m2)

2
1
36 m2
1900
15882407 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Apartament z panoramą centrum Warszawy 27663549 15882407 Na sprzedaż elegancki, 4-pokojowy apartament położony na 10. piętrze prestiżowej inwestycji Platinium Towers - jednej z najbardziej rozpoznawalnych lokalizacji apartamentowych w biznesowym sercu Warszawy, w bezpośrednim sąsiedztwie Warsaw Spire i Ron...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 650 000 PLN (31 176 zł/m2)

4
2
85 m2
2009
15882383 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27661077 15882383 Na sprzedaż świeżo wyremontowane trzypokojowe mieszkanie.Trzy niezależne pokoje z oddzielną widną kuchnią oraz łazienką z prysznicem oraz wc. Dwustronne i doświetlone.Lokalizacja: Warszawa Bemowo ulica K. Wyki.Mieszkanie własnościowe z KW. Uregulow...

Warszawa (Bemowo) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

867 000 PLN (13 984 zł/m2)

3
-
62 m2
1980