• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na sprzedaż Warszawa

Znalezionych ofert: 4 678

15876779 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27555604 15876779 3‑pokojowe mieszkanie z garderobą, dużym balkonem i garażem – gotowe do wprowadzenia.Szukasz mieszkania, które łączy wygodę nowoczesnego wnętrza z energią Pragi‑Północ?To 3‑pokojowe mieszkanie przy ul. Siedleckiej to idealna propozycja dla osób, któr...

Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

939 000 PLN (16 995 zł/m2)

3
1
55.25 m2
2008
15877025 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27562054 15877025 Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 51,67 m², zlokalizowane na 3. piętrze w zadbanym, 12-piętrowym budynku z windą, na zielonym i spokojnym Ursynowie.Rozkład pomieszczeń:-jasny, przestronny salon z wyjściem na duży balkon-ustawna, oddzi...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

682 000 PLN (13 199 zł/m2)

2
1
51.67 m2
1984
15872459 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27494265 15872459 Przytulne i bardzo funkcjonalne mieszkanie zlokalizowane przy ul. Dwernickiego, w atrakcyjnej części Warszawa, w niedalekiej odległości od Rondo Wiatraczna. Lokal usytuowany jest na 3. piętrze w kameralnym, czteropiętrowym budynku z cegły, który zost...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

595 000 PLN (15 455 zł/m2)

1
1
38.5 m2
1960
15591190 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
2-pokojowe po generalnym remoncie ul.Czapelska 21998899 15591190 Posiadam do sprzedaży 2-pokojowe eleganckie mieszkanie znajdujące się w Warszawie przy ul.Czapelskiej.Nieruchomość znajduję się na pierwszym piętrze z czteropiętrowego apartamentowcu z 2015 roku.Mieszkanie po generalnym remoncie w 20023roku.Jest nowo...

Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

860 000 PLN (23 889 zł/m2)

2
1
36 m2
2015
15872470 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27495476 15872470 4 pokojowe 2 poziomowe mieszkanie 86.9m znajdujące się na 4 piętro ( 67 kondygnacja ) w bloku z końca lat 70ych.Układ mieszkania :- salon ok. 25m2 , - osobna widna kuchnia ok. 7m2 , - WC 3m2 , - przedpokój - balkon- na wyższym poziomie trzy pokoje ( ...

Warszawa (Bielany) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 185 000 PLN (13 636 zł/m2)

4
1
86.9 m2
1979
15827468 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26619891 15827468 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerNa sprzedaż dwupokojowe mieszkanie położone w inwestycji Olchowy Park przy ul. Marii Callas 10 na warszawskiej Białołęce. Podana cena obejmuje wykończenie łazienki oraz podłogi i drzwi wewnętrzne (bez AGD ...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

565 000 PLN (15 694 zł/m2)

2
-
36 m2
2025
15811305 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 5 pokojowe 26431022 15811305 ..:: Apartament Willa Miejska Wilanów Rumiana Prestiż ::..Apartament dwupoziomowy z przestronnym tarasem na dachu.Z przyjemnością prezentujemy apartament w stanie deweloperskim, dwupoziomowy z przestronnym tarasem na dachu, znajdujący się w ekskl...

Warszawa (Wilanów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

4 950 000 PLN (16 723 zł/m2)

5
2
296 m2
2022
15021917 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 7131233 15021917 Mieszkanie znajduje się w modernistycznym, 3-piętrowym budynku, który powstał w 1947 roku,według projektu Barbary i Stanisława Brukalskich. Budynek położony jest na Starym Żoliborzu, w jednej z najpiękniejszych dzielnic Warszawy,przy ulicy Ks. Jerze...

Warszawa (Żoliborz) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

675 000 PLN (25 000 zł/m2)

1
-
27 m2
1947
15876961 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27559278 15876961 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerPrezentowane mieszkanie to przestrzeń wykończona dla siebie – z szacunkiem do naturalnych surowców i dbałością o detale, które budują poczucie dyskretnego luksusu.Idealna baza dla osób, które szukają trwał...

Warszawa (Ochota) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 575 000 PLN (21 575 zł/m2)

3
-
73 m2
2020
15799926 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26199765 15799926 Wyjątkowe, klimatyczne mieszkanie w sercu Starego Mokotowa - 50 m od Metra Racławicka Na sprzedaż prezentujemy niezwykle urokliwe, starannie wykończone mieszkanie położone przy kameralnej, zamkniętej uliczce Starego Mokotowa. To propozycja dla os...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 490 000 PLN (23 281 zł/m2)

3
-
64 m2
1935
15857569 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27125496 15857569 Oferta dodana za pomocą ADDOMNa sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie 67 m² garaż podziemny balkon ul. Głębocka – BiałołękaNa sprzedaż funkcjonalne i komfortowe mieszkanie o powierzchni 67 m², położone przy ul. Głębockiej na strzeżonym, zadbanym osiedlu ...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

890 000 PLN (14 127 zł/m2)

3
-
63 m2
2006
15872412 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27491872 15872412 Oferta dodana za pomocą ADDOMNa sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 75 m², położone przy ul. Książąt Mazowieckich w Warszawie.Lokal składa się z trzech pokoi: jasnego salonu z aneksem kuchennym, dwóch komfortowych sypialni, ł...

Warszawa (Bielany) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 730 000 PLN (23 067 zł/m2)

3
-
75 m2
-