• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na sprzedaż Warszawa

Znalezionych ofert: 4 677

15876895 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 6 pokojowe 27558428 15876895 Oferujemy Państwu do zakupu wyjątkową nieruchomość położoną na warszawskich Bielanach. Jest to trzy-poziomowy apartament z pełnowymiarowym strychem, piwnicą i garażem oraz z dostępem do niedużego ogródka (na wyłączność) w domu dwurodzinnym (w domu s...

Warszawa (Bielany) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 950 000 PLN (9 547 zł/m2)

6
2
309 m2
2001
15876903 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27558425 15876903 Wyjątkowy, dwupoziomowy apartament przy Parku Szczęśliwickim – komfort, cisza i prestiżowa lokalizacja. Na sprzedaż, dwupoziomowy apartament o powierzchni 112,5 mkw, położony w jednej z najbardziej pożądanych części Ochoty – Szczę...

Warszawa (Ochota) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 850 000 PLN (16 518 zł/m2)

4
2
112 m2
1999
15829227 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
2 pokoje ul.Ożarowska 26617977 15829227 Posiadam do  sprzedaży 2-pokojowe mieszkanie o pow. 47,60m2, znajdujące się  na warszawskiej Woli przy ul.Ożarowskiej.  Mieszkanie znajduje się w budynku po remoncie elewacji . Budynek został ocieplony a klatka odnowiona.Mieszkanie znajduję się na pa...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

846 000 PLN (18 000 zł/m2)

2
1
47 m2
1957
15828184 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dwupokojowe Mieszkanie na Warszawskim Powiślu 26616794 15828184 Szukasz nieruchomości, która łączy prestiżowy adres z  potencjałem inwestycyjnym? Zapraszam na warszawskie Powiśle - do miejsca, gdzie miejska energia spotyka się z parkową ciszą.Lokalizacja, Której Nie Trzeba ReklamowaćPowiśle to od lat absolutny nu...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

795 000 PLN (19 875 zł/m2)

2
1
40 m2
1967
15802454 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie dla rodziny Stara Miłosna 26266840 15802454 Przestronne 85 m² w Starej Miłosnej - cegła, loggia, strych z potencjałem, cisza drugiej linii zabudowyNa sprzedaż wyjątkowe, dwustronne mieszkanie o powierzchni 85 m², położone na 3. piętrze kameralnego budynku z czerwonej cegły z 1996 roku, w zielo...

Warszawa (Wesoła) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

990 000 PLN (11 647 zł/m2)

3
1
85 m2
1996
15723942 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Komfortowy apartament z ogrodem na półpiętrze | Wi 24647369 15723942 WYJĄTKOWY APARTAMENT Z OGRODEM NA PÓŁPIĘTRZE WILANÓW - ZAWADYZapraszamy do odkrycia unikalnego apartamentu o powierzchni 127,5 m², położonego w sercu najbardziej kameralnej części Wilanowa - na Zawadach. To idealna propozycja dla osób poszukujących ...

Warszawa (Wilanów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 741 250 PLN (21 585 zł/m2)

4
2
127 m2
2006
15780658 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25810058 15780658 Na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie w dzielnicy Ursus, na ostatnim 4.tym piętrze.Cena do negocjacji !!!Mieszkanie o powierzchni 48,5 m2 na 4. piętrze (bez windy), składa się z:- przestronnego pokoju dziennego z jadalnią;- otwartej kuchni w zabudowie;- ...

Warszawa (Ursus) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

699 000 PLN (14 412 zł/m2)

2
1
48.5 m2
1968
15713390 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 24435047 15713390 Przestronne 3-pokojowe mieszkanie z balkonem – blisko metra i SGGW!Na sprzedaż funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie o przemyślanym układzie, usytuowane na 1. piętrze w niskim, kameralnym budynku z 1981 roku (tylko 3 piętra). To idealna propozycja dla ...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

849 000 PLN (14 245 zł/m2)

3
1
59.6 m2
1981
15857337 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27119704 15857337 Do sprzedania tylko w naszym biurze bardzo atrakcyjne 3 pokojowe(plus dodatkowe 9m pomieszczenie) mieszkanie z ogromnym potencjałem na warszawskim Powiślu przy ulicy Wilanowskiej.Mieszkanie usytuowane jest na parterze zabytkowej kamienicy wybudowanej...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 649 000 PLN (20 613 zł/m2)

3
1
80 m2
1938
15876763 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27552942 15876763 OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJINa sprzedaż słoneczne i funkcjonalne mieszkanie w kameralnym budynku wielorodzinnym z 2019 roku. Lokal jest gotowy do wprowadzenia i nie wymaga nakładów inwestycyjnych.• 86 m2• 2 piętro (w budynku znajduje się wi...

Warszawa (Wawer) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 449 000 PLN (16 849 zł/m2)

4
-
86 m2
2019
15798189 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26164546 15798189 Nowoczesne, jasne, komfortowe mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 46 m² z klimatyzacją , sporym balkonem i miejscem postojowym w hali garażowej przy widzie. Apartament wykończony w wysokim standardzie i gotowy do zamieszkania bez dodatkowych nakładów...

Warszawa (Ursus) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

770 000 PLN (16 739 zł/m2)

2
1
46 m2
2020
15876709 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27548392 15876709 OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJINa sprzedaż 96-metrowe mieszkanie na Warszawskim Ursusie blisko przystanku autobusowego i Alej Jerozolimskich, niedaleko CH Skorosze. Mieszkanie składa się z dużego salonu z kuchnią i jadalnią, dodatkowo dwa poko...

Warszawa (Ursus) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 490 000 PLN (15 521 zł/m2)

3
-
96 m2
2011