• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na sprzedaż Warszawa

Znalezionych ofert: 4 512

15818156 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26633469 15818156 2-pokojowe mieszkanie na Bródnie przy ul. Piotra Wysockiego w inwestycji o wysokim standardzie Rezydencja Liwska IIBUDYNEK Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 6 piętrowym budynku NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 37m2 składa się z:- salonu z an...

Warszawa (Targówek) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

615 000 PLN (16 622 zł/m2)

2
1
37 m2
2024
15817919 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26633462 15817919 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Pradze-Południe przy ul. Skalskiego - Osiedle Saska.BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 5 piętrze w 7 piętrowym budynku.Rok budowy: 2013 NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 36,9m2 składa się z:-salonu p...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

756 450 PLN (20 500 zł/m2)

2
1
36.9 m2
2013
15817920 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26633461 15817920 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Ursynowie przy ul. Koprowskiego BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 2 piętrowym budynku.Rok budowy: 2026NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 41,01m2 składa się z:-salonu z aneksem kuchennym,-...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

720 000 PLN (17 557 zł/m2)

2
1
41.01 m2
2026
15816137 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26633449 15816137 3-pokojowe mieszkanie na Ursynowie przy ul. Czesława Przybylskiego BUDYNEK Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 3 piętrowym budynku Rok budowy: ok. 1970Budynek został ocieplony, a klatka schodowa gruntownie wyremontowana. Części wspólne są regularn...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

950 000 PLN (16 379 zł/m2)

3
1
58 m2
1970
15816085 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26633445 15816085 2-pokojowe mieszkanie na Śródmieściu przy ul. Elektoralnej BUDYNEK Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 4 piętrowej kamienicyNIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 49,5m2 składa się z:- 2 pokoi, - kuchni, - łazienki, - przedpokoju. Powierzchnia dodat...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 140 000 PLN (23 030 zł/m2)

2
1
49.5 m2
1952
15815589 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26633436 15815589 3-pokojowe mieszkanie na Bemowie przy ul. LazurowejBUDYNEKMieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 5 piętrowym budynku NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 55,56m2 składa się z:- salonu z aneksem kuchennym, - 2 pokoi, - łazienki.Powierzchnia dodatkowa:...

Warszawa (Bemowo) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

999 900 PLN (17 997 zł/m2)

3
1
55.56 m2
2024
15815588 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26633435 15815588 2-pokojowe mieszkanie na Ursusie przy ul. Edwarda HabichaBUDYNEK Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 7 piętrowym budynku NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 45,29m2 składa się z:- 2 pokoi, - oddzielnej kuchni,- łazienki, - przedpokoju.Powierzchni...

Warszawa (Ursus) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

780 000 PLN (17 222 zł/m2)

2
1
45.29 m2
2024
15815574 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 26633433 15815574 4-pokojowe mieszkanie na Bielanach przy ul. LoteryjkiBUDYNEK Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 3 piętrowym budynku z 2025 rokuNIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 64,31m2. W skład wchodzą:- Pokój dzienny z aneksem kuchennym — 23,61 m²- Sypialnia...

Warszawa (Bielany) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

799 000 PLN (12 424 zł/m2)

4
1
64.31 m2
2025
15818734 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 26633479 15818734 1 pokojowe mieszkanie ul. Nowolipki MuranówBUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 3 piętrowym budynku Rok budowy: 1956NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 35.69 m2 składa się z:-widny duży pokój z wnęką i dużym oknem (str. zachodnia)-k...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

675 000 PLN (18 913 zł/m2)

1
-
35.69 m2
1956
15818725 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26633475 15818725 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Białołęce przy ul. Berensona BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 4 piętrowym budynku.Rok budowy: 2015NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 48,11m2 składa się z:-pokoju dziennego z aneksem kuc...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

720 000 PLN (14 966 zł/m2)

2
1
48.11 m2
2015
15818222 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26633471 15818222 Dwupoziomowe mieszkanie na Woli przy ul. MrocznejBUDYNEK Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 4 piętrowym budynku NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 87,21 m², w tym 28 m² funkcjonalnej antresoli:- Na dole: jasny salon, nowoczesna kuchnia oraz łaz...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 299 000 PLN (14 895 zł/m2)

3
1
87.21 m2
2000
15816135 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26633447 15816135 2-pokojowe mieszkanie na Białołęce przy ul. ŚwiatowidaBUDYNEK Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 4 piętrowym budynku NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 44,2m2 składa się z:- salonu, - sypialni, - oddzielnej, widnej kuchni, - łazienki, - przedpo...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

590 000 PLN (13 348 zł/m2)

2
1
44.2 m2
2001