• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na sprzedaż Warszawa

Znalezionych ofert: 4 472

15640854 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 23070029 15640854 0% prowizji 0% PCCSUPER CENA mieszkanie 4 pokoje 73,68 m² + balkon 3.66 m²Każde mieszkanie w standardzie wyposażone jest w system Smart Home.Oferujemy do sprzedaży atrakcyjne mieszkanie zlokalizowane w nowoczesnej inwestycji na warszawskiej Białołę...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

869 424 PLN (11 910 zł/m2)

4
-
73 m2
-
15602839 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 22243769 15602839 Uwaga: 0% prowizji i 0% podatku PCCPrzestronne mieszkanie w kameralnej inwestycji, zlokalizowanej w zielonej części warszawskiej dzielnicy Wesoła, na osiedlu Stara Miłosna.Wszystkie szczegóły, metraże i rozkład pomieszczeń znajdują się w załączonym z...

Warszawa (Wesoła) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

825 123 PLN (12 502 zł/m2)

3
-
66 m2
-
15602835 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 22243768 15602835 Uwaga: 0% prowizji i 0% podatku PCCPrzestronne mieszkanie w kameralnej inwestycji, zlokalizowanej w zielonej części warszawskiej dzielnicy Wesoła, na osiedlu Stara Miłosna.Wszystkie szczegóły, metraże i rozkład pomieszczeń znajdują się w załączonym z...

Warszawa (Wesoła) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

617 108 PLN (13 415 zł/m2)

2
-
46 m2
-
15602814 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 22243765 15602814 Uwaga: 0% prowizji i 0% podatku PCCPrzestronne mieszkanie w kameralnej inwestycji, zlokalizowanej w zielonej części warszawskiej dzielnicy Wesoła, na osiedlu Stara Miłosna.Wszystkie szczegóły, metraże i rozkład pomieszczeń znajdują się w załączonym z...

Warszawa (Wesoła) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

748 517 PLN (11 881 zł/m2)

3
-
63 m2
-
15602826 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 22243761 15602826 Uwaga: 0% prowizji i 0% podatku PCCPrzestronne mieszkanie w kameralnej inwestycji, zlokalizowanej w zielonej części warszawskiej dzielnicy Wesoła, na osiedlu Stara Miłosna.Wszystkie szczegóły, metraże i rozkład pomieszczeń znajdują się w załączonym z...

Warszawa (Wesoła) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

820 835 PLN (12 071 zł/m2)

3
-
68 m2
-
15602829 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 22243758 15602829 Uwaga: 0% prowizji i 0% podatku PCCPrzestronne mieszkanie w kameralnej inwestycji, zlokalizowanej w zielonej części warszawskiej dzielnicy Wesoła, na osiedlu Stara Miłosna.Wszystkie szczegóły, metraże i rozkład pomieszczeń znajdują się w załączonym z...

Warszawa (Wesoła) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

587 000 PLN (13 651 zł/m2)

2
-
43 m2
-
15597030 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 22111312 15597030 BEZPOŚREDNIO OD DEVELOPERA !0% - KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI !0% - BRAK PODATKU PCC !200 metrów pieszo do planowanej Stacji Metra - Odbiór Kluczy (3 QW 2026) zbieżny z otwarciem Stacji ChrzanówStan deweloperski - Warszawa BemowoRenomowany Developer -...

Warszawa (Bemowo) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 648 000 PLN (15 119 zł/m2)

4
-
109 m2
-
15640825 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 23070026 15640825 Obniżona cena! Wysoki standard budynku! tylko teraz 12 990 zł za m2!komfortowy cichy ogród w cenie! wypij kawę na własnym tarasie wszystkie niezbędne usługi w zasięgu ręki, spokojna okolicaMieszkanie z ogrodem w Warszawie 497 51738,3 m2 + 24,5m2 ogró...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

497 517 PLN (13 093 zł/m2)

2
-
38 m2
-
15602836 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 22243762 15602836 Uwaga: 0% prowizji i 0% podatku PCCPrzestronne mieszkanie w kameralnej inwestycji, zlokalizowanej w zielonej części warszawskiej dzielnicy Wesoła, na osiedlu Stara Miłosna.Wszystkie szczegóły, metraże i rozkład pomieszczeń znajdują się w załączonym z...

Warszawa (Wesoła) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

595 900 PLN (13 543 zł/m2)

2
-
44 m2
-
15597778 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 22121993 15597778 Uwaga: 0% prowizji - 0% podatku PCCOferujemy na sprzedaż przestronne, ostatnie, 3-pokojowe mieszkanie w prestiżowej inwestycji zlokalizowanej na warszawskim Targówku, osiedle Bródno. Budynek oddany do użytkowania, mieszkanie gotowe do zakupu.Miejsce ...

Warszawa (Targówek) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 130 000 PLN (14 868 zł/m2)

4
-
76 m2
-
15597033 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 5 pokojowe 22111314 15597033 Bez prowizji i podatku PCC.Luksusowy, dwupoziomowy penthouse o powierzchni 115 m², w otoczeniu zieleni, z espozycją południowo-wschodnią, z wygodnym dostępem do miejskiej infrastruktury. Funkcjonalny układ pomieszczeń daje możliwość indywidualnej ara...

Warszawa (Wesoła) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 261 696 PLN (10 971 zł/m2)

5
-
115 m2
-
15578873 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 21734349 15578873 BEZ PROWIZJI (0%)BEZPOŚREDNIO od Developera (0% - PCC)Gotowe do odbioru - rewelacyjne 3 pokojowe mieszkanie na 55 m2 - Warszawa WłochyStan deweloperski.Renomowany DeveloperMiejsce postojowe w hali garażowej - 39.000.Zapraszam na oglądanie mieszkania...

Warszawa (Włochy) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

583 080 PLN (17 669 zł/m2)

3
-
33 m2
2025