• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na sprzedaż Wola Kopcowa Polna

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Polna i Kopcowa

Znaleźliśmy 536 podobnych ofert: Na sprzedaż lokale mieszkalne - Wola

15893604 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 5 pokojowe 27915095 15893604 5-pokojowe mieszkanie zlokalizowane Wola ul. ŁuckiejBUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 10 piętrze w 10 piętrowym budynku Rok budowy: 1997NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 123m2. W skład nieruchomości wchodzą:- Kuchnia z pełną zabudową oraz m...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 000 000 PLN (24 390 zł/m2)

5
2
123 m2
1997
15893610 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27915082 15893610 2-pokojowe mieszkanie na Woli przy ul. Jana Kazimierza BUDYNEK Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 8 piętrowym budynkuNIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 39m2 posiada:- salon z aneksem kuchennym, - ustawną sypialnię z miejscem na dużą szafę,- łaz...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

960 000 PLN (24 615 zł/m2)

2
1
39 m2
2017
15884202 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27696111 15884202 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Woli przy ul. Krochmalnej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 5 piętrze w 6 piętrowym budynku.Rok budowy: 2020NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 36,27m2 składa się z:-salonu z aneksem kuchennym,-sypial...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 345 000 PLN (37 083 zł/m2)

2
1
36.27 m2
2020
15884167 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27695924 15884167 4-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Woli przy al. Jana Pawła IIBUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 6 piętrze w 10 piętrowym budynkuRok budowy: 1999NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 96,50m2 składa się z:-salonu z otwartą kuchnia-trzech s...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 412 500 PLN (25 000 zł/m2)

4
2
96.5 m2
1999
15882144 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27657652 15882144 1-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Woli przy ul. Tyszkiewicza BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 3 piętrowym budynku.Rok budowy: budynek z lat 60-tych.NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 30m2 składa się z:-pokoju dziennego,-...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

550 000 PLN (18 333 zł/m2)

1
1
30 m2
1960
15882012 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27654579 15882012 4-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Woli przy ul. Pańskiej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 8 piętrowym budynku.Rok budowy: 2010NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 96,48 m2 składa się z:-4 pokoi,-dwóch łazienek,-aneksu kuche...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 200 000 PLN (22 803 zł/m2)

4
2
96.48 m2
2010
15881941 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27653300 15881941 4-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Woli przy ul. BellottiegoBUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 8 piętrowym budynkuRok budowy: 2010NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 116,80m2 składa się z:-salonu z kuchnią,-trzech pokoi,-dwó...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 500 000 PLN (21 404 zł/m2)

4
2
116.8 m2
2010
15881296 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27628061 15881296 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Woli przy ul. Wolskiej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 4 piętrowym budynku z windąRok budowy: 1955NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 51,6 m2 składa się z:-Pokój 1 - 19.35 m2,-Pokój 2- 12...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

877 199 PLN (17 000 zł/m2)

2
1
51.6 m2
1955
15878355 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27594395 15878355 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Woli przy ul. Wolskiej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 9 piętrowym budynkuRok budowy: 1993NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 66m2 składa się z:-salonu z kuchnią,-dwóch sypialni,-łazienk...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 100 000 PLN (16 667 zł/m2)

3
1
66 m2
1993
15878336 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27594103 15878336 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Woli przy ul. Jana Kazimierza BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 6 piętrowym budynkuRok budowy: 2015NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 50,64m2 składa się z:-salon z aneksem kuchennym – 24,...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 010 000 PLN (19 945 zł/m2)

2
1
50.64 m2
2015
15878116 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27589074 15878116 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Woli przy ul. Nakielskiej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 5 piętrze w 8 piętrowym budynkuRok budowy: 2020NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 50,31m2 składa się z:-dwóch pokoi,-oddzielnej, widnej ku...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 200 000 PLN (23 852 zł/m2)

2
1
50.31 m2
2020
15877074 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27562212 15877074 3 pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Woli przy ul. SkierniewickiejMieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 10 piętrowym budynkuRok budowy: 1974Mieszkanie o powierzchni 52 m2 składa się z:-salonu z kuchnią-pokoju sypialni -pokoju przerobionego na g...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

945 000 PLN (18 173 zł/m2)

3
1
52 m2
1974