• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na sprzedaż

Znalezionych ofert: 25 203

15859096 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Prestiżowy Nowy Świat 2 pok 42m2 kamienica 27164393 15859096 Prestiżowy adres w sercu Warszawy: Nowy Świat 41A. Potencjał inwestycyjny i biznesowyOferujemy Państwu nieruchomość o powierzchni 42,08 m², położoną przy jednej z najbardziej rozpoznawalnych i pożądanych ulic w Polsce. Lokalizacja ta łączy historyczn...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

988 000 PLN (23 479 zł/m2)

2
1
42.08 m2
1956
15852442 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Ciche dwupokojowe blisko Lasu Kabackiego 27032901 15852442 Małe, dwupokojowe mieszkanie przy Lasku Kabackim – ul. Stryjeńskich 19, NatolinMościcki Nieruchomości prezentuje Państwu dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 34,95 m², zlokalizowane na Natolinie. To idealna propozycja dla singla, pary lub jako bez...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

550 000 PLN (15 737 zł/m2)

2
1
34.95 m2
2000
15820590 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26607216 15820590 *OFERTA TYLKO W NASZEJ AGENCJI:Do sprzedaży widne, dwustronne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 44,3 m², usytuowane na 3. piętrze w budynku bez windy, z pełną własnością. Lokalizacja: ul. 1 Maja, Ursus, blisko stacji PKP, placu Tysiąclecia oraz Par...

Warszawa (Ursus) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

595 000 PLN (13 431 zł/m2)

2
1
44.3 m2
1961
15891418 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27896927 15891418 OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJIWyjątkowa i rzadko pojawiająca się na rynku oferta wyremontowanego apartamentu z loggią, położonego w sercu zielonego Gocławia.Agencje proszę o kontakt tylko z klientem, od którego pobieracie prowizję.LOKALIZACJA...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

890 000 PLN (18 936 zł/m2)

3
-
47 m2
2008
15876667 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Na sprzedaż kawalerka na Ochocie 27544555 15876667 Oferujemy do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 36,40 m² położone na Ochocie przy ul. Sierpińskiego. LOKALIZACJA:Nieruchomość położona jest w Warszawie, w południowej części dzielnicy Ochota, przy ul. Sierpińskiego, w bliskim sąsiedztwie ul. Racławi...

Warszawa (Ochota) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

628 000 PLN (17 253 zł/m2)

1
1
36.4 m2
2004
15856499 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Na sprzedaż 2 pok tuż przy metro Wierzbno Mokotów 27091512 15856499 2 pokoje przy metrze Wierzbno Stary Mokotów świetna inwestycjaNa sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie na Starym Mokotowie, zlokalizowane przy Al. Niepodległości (róg ul. Woronicza).Największym atutem nieruchomości jest doskonała lokalizacja – wejście do st...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

610 000 PLN (16 138 zł/m2)

2
1
37.8 m2
1968
15850247 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dla rodziny blisko Lasu Kabackiego 26991954 15850247 Rodzinna enklawa spokoju przy Lesie Kabackim – 80,4 m² z potencjałemMościcki Nieruchomości z ogromną przyjemnością prezentuje Państwu wyjątkową nieruchomość położoną w sercu najbardziej zielonej części warszawskich Kabat – przy ul. Rybałtów. To propo...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 185 500 PLN (14 745 zł/m2)

3
1
80.4 m2
1996
15846595 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26889867 15846595 OCHOTA - Osiedle znajduje się w zielonej części Szczęśliwic, zaprojektowane z myślą o osobach ceniących wygodę i spokój. Architektura osiedla harmonijnie łączy nowoczesność z tradycją, wpisując się w niską zabudowę tej części miasta.W bezpośrednim są...

Warszawa (Ochota) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

830 000 PLN (17 068 zł/m2)

2
1
48.63 m2
2000
15844395 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Sprzedam ciekawe 2 pok Ursynów metro Natolin 26834204 15844395 Oferuję do zakupu komfortowe mieszkania na Ursynowie w doskonałej lokalizacji, które spełni oczekiwania zarówno singla, pary, jak i inwestora.Mieszkanie o powierzchni 49,6 m2, usytuowane na pierwszym piętrze 8-piętrowego budynku z 2000 roku, położone...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

788 000 PLN (15 887 zł/m2)

2
1
49.6 m2
2000
15844211 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Wyjątkowe 5 pok Kabaty 2 poz przy Lesie Kabackim 26826108 15844211 Unikalny Dwupoziomowy Apartament przy Lesie Kabackim – Warszawa, ul. Polnej RóżyZ ogromną przyjemnością prezentujemy Państwu wyjątkową nieruchomość położoną w sercu Kabat, przy ul. Polnej Róży. To idealna propozycja dla osób szukających przestrzeni d...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 980 000 PLN (10 351 zł/m2)

5
3
191.28 m2
1996
15771143 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25571423 15771143 Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o pow. 52.6 m², usytuowane na parterze budynku z 1967 znajdującego się w dzielnicy Gumieńce w Szczecinie. SKŁAD NIERUCHOMOŚCI:Salon Pokój Kuchnia KorytarzSchowekDODATKOWO:Garaż OgródekMEDIA I OPŁATY:Mieszkanie bezczy...

Szczecin (Gumieńce) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

399 000 PLN (7 586 zł/m2)

2
1
52.6 m2
1967
15891409 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27896683 15891409 Jeśli poszukujesz słonecznego mieszkania o funkcjonalnym układzie, ta oferta jest właśnie dla Ciebie!GŁÓWNE ATUTY:- Spółdzielczo-własnościowe z KW - możliwość zakupu przez ocokrajowca- Odległość 3 km od Starego Miasta- Praktyczny układ pomieszczeń z ...

Gdańsk (Orunia) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

619 000 PLN (11 836 zł/m2)

3
1
52.3 m2
1970