• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na sprzedaż

Znalezionych ofert: 25 168

15891763 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27897881 15891763 Fabryczna Kraków Lokale idealne na wynajem krótko i długoterminowy Nowa inwestycja Bracia Sadurscy mają przyjemność zaprezentować do sprzedaży lokale w nowej inwestycji. I...

Kraków (Grzegórzki) (Małopolskie, gm. Kraków)

407 147 PLN (15 660 zł/m2)

1
-
26 m2
2026
15891483 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27897878 15891483 Fabryczna Kraków Lokale idealne na wynajem krótko i długoterminowy Nowa inwestycja Bracia Sadurscy mają przyjemność zaprezentować do sprzedaży lokale w nowej inwestycji. I...

Kraków (Grzegórzki) (Małopolskie, gm. Kraków)

391 464 PLN (15 056 zł/m2)

1
-
26 m2
2026
15891668 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27897874 15891668 Fabryczna Kraków Lokale idealne na wynajem krótko i długoterminowy Nowa inwestycja Bracia Sadurscy mają przyjemność zaprezentować do sprzedaży lokale w nowej inwestycji. ...

Kraków (Grzegórzki) (Małopolskie, gm. Kraków)

542 846 PLN (15 079 zł/m2)

2
-
36 m2
2026
15891948 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27897872 15891948 Fabryczna Kraków Lokale idealne na wynajem krótko i długoterminowy Nowa inwestycja Bracia Sadurscy mają przyjemność zaprezentować do sprzedaży lokale w nowej inwestycji. I...

Kraków (Grzegórzki) (Małopolskie, gm. Kraków)

542 846 PLN (15 079 zł/m2)

2
-
36 m2
2026
15891667 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27897868 15891667 Fabryczna Kraków Lokale idealne na wynajem krótko i długoterminowy Nowa inwestycja Bracia Sadurscy mają przyjemność zaprezentować do sprzedaży lokale w nowej inwestycji. I...

Kraków (Grzegórzki) (Małopolskie, gm. Kraków)

412 484 PLN (15 865 zł/m2)

1
-
26 m2
2026
15891947 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27897865 15891947 Fabryczna Kraków Lokale idealne na wynajem krótko i długoterminowy Nowa inwestycja Bracia Sadurscy mają przyjemność zaprezentować do sprzedaży lokale w nowej inwestycji. I...

Kraków (Grzegórzki) (Małopolskie, gm. Kraków)

544 660 PLN (15 129 zł/m2)

2
-
36 m2
2026
15891480 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27897860 15891480 Prestiżowe lokale użytkowe w sercu miasta Bracia Sadurscy mają przyjemność zaprezentować do sprzedaży lokale w nowej inwestycji. Inwestycja w rejonie ul. Fabrycznej wyróżnia się elega...

Kraków (Grzegórzki) (Małopolskie, gm. Kraków)

541 037 PLN (15 029 zł/m2)

2
-
36 m2
2026
15891758 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 5 pokojowe 27897849 15891758 0 % PROWIZJI OD KUPUJĄCEGO LUKSUSOWE APARTAMENTY W SĄSIEDZTWIE BULWARÓW WIŚLANYCH Prezentowana oferta to dziesięcio-kondygnacyjny budynek mieszkalny. Dzięki obszernym tarasom widokowym wykorzystane zostały walory lok...

Kraków (Grzegórzki) (Małopolskie, gm. Kraków)

9 486 050 PLN (35 004 zł/m2)

5
-
271 m2
2018
15891571 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 5 pokojowe 27897847 15891571 0 % PROWIZJI OD KUPUJĄCEGO LUKSUSOWE APARTAMENTY W SĄSIEDZTWIE BULWARÓW WIŚLANYCH Prezentowana oferta to dziesięcio-kondygnacyjny budynek mieszkalny. Dzięki obszernym tarasom widokowym wykorzystane zostały walory lok...

Kraków (Grzegórzki) (Małopolskie, gm. Kraków)

6 805 400 PLN (35 079 zł/m2)

5
-
194 m2
2018
15891851 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27897846 15891851 ZŁOCIEŃ - NOWOCZESNE OSIEDLE MIESZKANIOWE. Prezentujemy nowoczesne osiedle zlokalizowane w południowo-wschodniej części miasta. W III etapie powstanie czteropiętrowy budynek , w którym znajdują się mieszkania w przedziale ...

Kraków (Prokocim-bieżanów) (Małopolskie, gm. Kraków)

659 000 PLN (12 434 zł/m2)

3
-
53 m2
2023
15891943 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27897841 15891943 ZŁOCIEŃ - NOWOCZESNE OSIEDLE MIESZKANIOWE. Prezentujemy nowoczesne osiedle zlokalizowane w południowo-wschodniej części miasta. W III etapie powstanie czteropiętrowy budynek , w którym znajdują się mieszkania w przedziale ...

Kraków (Prokocim-bieżanów) (Małopolskie, gm. Kraków)

639 000 PLN (13 041 zł/m2)

2
-
49 m2
2023
15891662 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27897838 15891662 ZŁOCIEŃ - NOWOCZESNE OSIEDLE MIESZKANIOWE. Prezentujemy nowoczesne osiedle zlokalizowane w południowo-wschodniej części miasta. W III etapie powstanie czteropiętrowy budynek , w którym znajdują się mieszkania w przedziale ...

Kraków (Prokocim-bieżanów) (Małopolskie, gm. Kraków)

589 000 PLN (13 089 zł/m2)

3
-
45 m2
2023