• Nieruchomości Polska
 

Nieruchomości na sprzedaż

Znalezionych ofert: 64 025

15666624 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 23588780 15666624 Na sprzedaż oferujemy atrakcyjne grunty budowlane , położone w malowniczej miejscowości Pałecznica, gmina Niedźwiada , województwo lubelskie. W wyniku podziału powstaną działki : Działka nr 1 ( I linia zabudowy) - 1831 m&su...

Pałecznica (Lubelskie, gm. Niedźwiada)

145 000 PLN

-
-
2004 m2
-
15584170 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 21859060 15584170 KontaktSebastian Święcicki 602 101 602Mieszkanie wykończone pod klucz bez kuchni i AGD. Zajmiemy się wszystkimi szczegółami potrzebnymi do bezpiecznego i komfortowego zakupu.Lokalizacja:Inwestycja położona jest na wrocławskim Psim Polu w dynamicznie ...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

540 000 PLN (16 875 zł/m2)

2
-
32 m2
2024
15333979 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 16083736 15333979 Opiekun oferty:Sebastian Święcicki602 101 602Mieszkanie wykończone, bez mebli kuchennych i AGD. Zajmiemy się wszystkimi szczegółami potrzebnymi do bezpiecznego i komfortowego zakupu.Układ pomieszczeń:- Salon z aneksem 23,72 m2- Sypialnia 13,02 m2- Po...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 098 736 PLN (13 734 zł/m2)

4
-
80 m2
2024
15204653 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rolna 12549771 15204653 Alternatywne Biuro Nieruchomości posiada w ofercie nieruchomość inwestycyjną położoną w miejscowości Wola Lisowska, w gminie Lubartów, na obrzeżach urokliwej okolicy, co czyni ją atrakcyjną dla osób ceniących sobie spok&oac...

Wola Lisowska (Lubelskie, gm. Lubartów)

39 000 PLN

-
-
3225 m2
-
15134043 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 10615366 15134043 Sprzedam wolnostojący dom dwukondygnacyjny o łącznej powierzchni 174 m. kw . usytuowany pod lasem, w zielonej, cichej okolicy domów jednorodzinnych i pól w odległości 2,5 km od centrum Obornik Śląskich, na działce o powierz...

Oborniki Śląskie (Dolnośląskie, gm. Oborniki Śląskie)

540 000 PLN (3 103 zł/m2)

5
2
174 m2
2023
15888994 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
2 pokojowe mieszkanie na osiedlu Wróbla Staw!! 27839783 15888994 OFERTA DOSTĘPNA WYŁĄCZNIE W PEPPER HOUSE !!ATUTY NIERUCHOMOŚCI:- gotowe do zamieszkania,- funkcjonalny rozkład,- klimatyzacja zapewniająca komfort przez cały rok,- dodatkowa przestrzeń przechowywania - duża komórka lokatorska (5,48m2),- indywidualne ...

Gdańsk (Jasień) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

719 000 PLN (16 341 zł/m2)

2
1
44 m2
2016
15888104 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Domek szkieletowy / Konstrukcja drewniana 27801991 15888104 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Oferujemy nowoczesne konstrukcje drewniane do samodzielnego montażu lub realizacji pod klucz...

Choroszcz (Podlaskie, gm. Choroszcz)

27 999 PLN (583 zł/m2)

2
-
48 m2
-
15886219 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dwustronne 89,55 m² | Miejsce postojowe w cenie 27750407 15886219 Szukasz dużej przestrzeni w sercu poznańskich Jeżyc, ale potrafisz liczyć i nie chcesz przepłacać? Mamy coś, co praktycznie nie trafia się na rynku w tej lokalizacji. Słoneczne, dwustronne mieszkanie z ogromnym potencjałem, w którym to Ty od A do Z d...

Poznań (Jeżyce) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

580 000 PLN (6 517 zł/m2)

4
-
89 m2
-
15884476 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27704348 15884476 Na sprzedaż działka położona w gminie Dopiewo (rejon Dąbrowy), objęta wstępnym projektem podziału, z potencjałem zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej (w tym dwulokalowej).PARAMETRY INWESTYCYJNE maksymalna powierzchnia zabudowy: 30% możliwe dwie kon...

Dąbrowa (Wielkopolskie, gm. Dopiewo)

499 000 PLN

-
-
1050 m2
-
15876266 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka z malowniczym widokiem na jezioro 27534859 15876266 Oferta, którą oglądasz jest dostępna TYLKO W NASZYM BIURZE i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym.Oferta dla wymagających osób doceniających piękno natury i jednocześnie dobre połączenie do centrum miasta.ATUTYwspaniały widok na...

Lublewo Gdańskie (Pomorskie, gm. Kolbudy)

1 200 000 PLN

-
-
3143 m2
-
15867785 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Trzypokojowy apartament w centrum Gdańska 27352267 15867785 Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym.Na sprzedaż nowoczesne, w pełni wyposażone i funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 52,76 m², położone w prestiżowej inwestycji DOKI w samym sercu Gdańska. Nier...

Gdańsk (Śródmieście) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

1 298 000 PLN (24 962 zł/m2)

3
1
52 m2
2025
15856459 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Urokliwa działka w świetnej lokalizacji 27091443 15856459 Do kupienia działka rolna 3053 m2, Książenice.Dynamicznie rozwijająca się okolica niedaleko Grodziska Mazowieckiego. Znakomita propozycja dla osób poszukujących działki rolnej lub zakup inwestycyjny, jako lokata kapitału. Teren objęty MPZP Grodziska ...

Książenice (Mazowieckie, gm. Grodzisk Mazowiecki)

610 000 PLN

-
-
3053 m2
-