• Nieruchomości Polska
 

Nieruchomości na sprzedaż

Znalezionych ofert: 63 911

15867271 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27343117 15867271 Na sprzedaż komfortowe, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 45,7 m², usytuowane na III piętrze w nowoczesnym, czteropiętrowym budynku z 2021 roku, wyposażonym w windę. Nieruchomość znajduje się na zadbanym osiedlu z dostępem do miejsc postojowych o...

Legnica (Dolnośląskie, gm. Legnica)

475 000 PLN (10 394 zł/m2)

2
1
45.7 m2
2021
15861490 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27207444 15861490 Nowoczesne, piękne mieszkanie dwupokojowe z dwoma miejscami postojowymi oraz komórką lokatorską w bliskich okolicach Centrum Świdnicy!Na powierzchnie mieszkania składa się salon z wyjściem na duży balkon oraz aneksem kuchennym, sypialnia, łazienka z ...

Świdnica (Dolnośląskie, gm. Świdnica)

465 000 PLN (9 688 zł/m2)

2
-
48 m2
2022
15861376 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27204539 15861376 Na sprzedaż atrakcyjny lokal użytkowy zlokalizowany w samym sercu Polkowic – w Rynku, zapewniający doskonałą widoczność i stały ruch pieszych. Idealny zarówno pod kontynuację sprawdzonego biznesu, jak i nową działalność wymagającą prestiżowej lokaliz...

Polkowice (Dolnośląskie, gm. Polkowice)

1 349 000 PLN (5 961 zł/m2)

1
-
226.3 m2
-
15860802 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
0% prowizji | Mieszkanie jak dom | garaż x 2 27184506 15860802 INFORMACJE OGÓLNE:Lokalizacja: Warszawa, Wawer, ul. JeziorowaRodzaj zabudowy: kameralne budynki wielorodzinne (mieszkania z ogródkami i balkonami)Metraż: 70,32 m² lub 80,53 m²Układ: 3 lub 4 pokojePowierzchnia dodatkowa: balkony powyżej 10 m² oraz pry...

Warszawa (Wawer) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

746 236 PLN (10 661 zł/m2)

3
1
70 m2
2027
15857720 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27132560 15857720 Na sprzedaż komfortowe mieszkanie zlokalizowane w Legnicy, w pobliżu centrum, przy ul. Ściegiennego. To doskonała propozycja dla osób ceniących wygodę miejskiego życia, a jednocześnie spokojne i dobrze zagospodarowane otoczenie. Lokal znajduje się na...

Legnica (Dolnośląskie, gm. Legnica)

450 000 PLN (7 087 zł/m2)

2
1
63.5 m2
2008
15856306 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27087901 15856306 Na sprzedaż działka budowlano-rolna - 2,5251 ha - Dobranowice, gm. Wieliczka Na sprzedaż atrakcyjna nieruchomość gruntowa o łącznej powierzchni 2,5251 ha , położona w malowniczej miejscowości Dobranowice , w gminie Wieliczka , z dogodnym doja...

Dobranowice (Małopolskie, gm. Wieliczka)

1 742 500 PLN

-
-
25251 m2
-
15856289 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27087473 15856289 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą kameralnej inwestycji nowych domów w zabudowie bliźniaczej, z szybkim dojazdem do centrum Legnicy. Idealne miejsce dla osób szukających spokoju, a jednocześnie dostępu do miejskiej infrastruktury. Domy w stanie d...

Legnica (Dolnośląskie, gm. Legnica)

599 000 PLN (7 544 zł/m2)

4
2
79.4 m2
2026
15852092 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27025248 15852092 Nowoczesny budynek biurowo-socjalny z halą magazynową – na sprzedaż Na sprzedaż atrakcyjna nieruchomość komercyjna położona w Legnica przy ul. Nowodworkiej. To doskonała propozycja dla firm poszukujących nowoczesnej siedziby z zapleczem biurowym, soc...

Legnica (Dolnośląskie, gm. Legnica)

3 500 000 PLN (7 000 zł/m2)

10
-
500 m2
2012
15831362 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26693226 15831362 Na Osiedlu Młodych, w bezpośrednim sąsiedztwie Szkoły Podstawowej nr 4, na 3. piętrze, znajduje się ciepłe, przytulne i wygodne 3-pokojowe mieszkanie z balkonem w Świdnica.Pomieszczenia są wykończone, w pełni umeblowane i wyposażone. Na oknach zamont...

Świdnica (Dolnośląskie, gm. Świdnica)

485 000 PLN (9 327 zł/m2)

3
1
52 m2
1985
15820625 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26646757 15820625 Na sprzedaż nowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 34,5 m² , zlokalizowane w nowoczesnym apartamentowcu na ul. Woźniców (Czyżyny, okolice M1). Lokal wykończony gotowy do zamieszkania od zaraz - wszystkie meble w cenie. Mi...

Kraków (Czyżyny) (Małopolskie, gm. Kraków)

645 000 PLN (18 971 zł/m2)

2
-
34 m2
2023
15810180 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dwupoziomowe | 81 m² | 3 pokoje | Poddasze 26406754 15810180 INFORMACJE OGÓLNE:Lokalizacja: Warszawa, Białołęka - Tarchomin, ul. Pasłęcka 14CMetraż: ok. 81 m² powierzchni użytkowej + poddasze ok. 15 m²Piętro: 33 (mieszkanie dwupoziomowe + poddasze)Liczba pokoi: 3Balkon: ok. 6 m²Rok budowy: 2002Stan prawny: peł...

Warszawa (Mazowieckie, gm. Warszawa)

849 000 PLN (10 481 zł/m2)

3
2
81 m2
2002
15805717 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 26314950 15805717 Na sprzedaż atrakcyjny lokal usługowo-handlowo-biurowy w apartamentowcu na Ruczaju Oferujemy przestronny lokal o bardzo szerokich możliwościach aranżacyjnych, zlokalizowany na 1. piętrze nowoczesnego kompleksu apartamentowego z całodobową rec...

Kraków (Dębniki) (Małopolskie, gm. Kraków)

5 000 000 PLN (7 082 zł/m2)

11
-
706 m2
2013