• Nieruchomości Polska
 

Nieruchomości na sprzedaż

Znalezionych ofert: 64 004

15877716 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27577804 15877716 1-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Żoliborzu przy ul. Mickiewicza BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 3 piętrowym budynkuRok budowy: 1930NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 29m2 składa się z:-pokoju dziennego z aneksem kuchen...

Warszawa (Żoliborz) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

725 000 PLN (25 000 zł/m2)

1
1
29 m2
1930
15877732 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27577799 15877732 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Śródmieściu przy ul. Śliskiej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 7 piętrze w 15 piętrowym budynkuRok budowy: 1967NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 38m2 składa się z:-Salon- duży narożnik, komoda i s...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 115 000 PLN (29 342 zł/m2)

2
1
38 m2
1967
15877714 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27577730 15877714 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Mokotowie przy ul. Czerniakowskiej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 12 piętrze w 15 piętrowym budynkuRok budowy: 1974NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 37,90m2 składa się z:-dwóch pokoi,-oddzielnej...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

609 000 PLN (16 069 zł/m2)

2
1
37.9 m2
1974
15877602 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27574086 15877602 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Targówku przy ul. Krasnobrodzkiej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 9 piętrze w 10 piętrowym budynkuRok budowy: 1975NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 46m2 składa się z:-salonu z wyjściem na balkon,-...

Warszawa (Targówek) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

730 000 PLN (15 870 zł/m2)

2
1
46 m2
1975
15877604 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27574083 15877604 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Wilanowie przy ul. Bruzdowej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 2 piętrowym budynku Rok budowy: około 2000rNIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 42,1m2 składa się z:-salonu,-sypialni,-oddziel...

Warszawa (Wilanów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

700 000 PLN (16 627 zł/m2)

2
1
42.1 m2
2000
15877216 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27562884 15877216 4-pokojowe mieszkanie w Wesołej przy ul. Plac Wojska PolskiegoBUDYNEK Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 4 piętrowym budynkuNIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 73m2. Układ:- 4 pokoje- Oddzielna, widna kuchnia - Garderoba- Osobna łazienka i toale...

Warszawa (Wesoła) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

899 000 PLN (12 315 zł/m2)

4
1
73 m2
1990
15877197 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27562632 15877197 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Mokotowie przy Al. Polski Walczącej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 5 piętrze w 6 piętrowym budynkuRok budowy: 2025NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 37,96m2 składa się z:-salonu z aneksem kuchen...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

780 000 PLN (20 548 zł/m2)

2
1
37.96 m2
2025
15877170 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27562473 15877170 1-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Wawrze przy ul. Wał Miedzeszyński BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 2 piętrowym budynkuRok budowy: 2004NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 29,03m2 składa się z:-pokoju dziennego , -łazien...

Warszawa (Wawer) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

432 000 PLN (14 881 zł/m2)

1
1
29.03 m2
2004
15883531 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27675219 15883531 Na sprzedaż atrakcyjna nieruchomość gruntowa położona w spokojnej i rozwijającej się miejscowości Wąwelnica. Oferta obejmuje dwie działki sprzedawane łącznie o łącznej powierzchni 1999m² Najważniejsze informacje: łączna powierzchnia: 1999m²działki:...

Wąwelnica (Zachodniopomorskie, gm. Dobra (Szczecińska))

340 000 PLN

-
-
1999 m2
-
15883287 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27674837 15883287 Prezentujemy Panstwu na sprzedaż dom w zabudowie blizniaczej o pow. uzytkowej.ok. 125 m2.Świetna lokalizacja. Wokół przyjemna dla oka nowa zabudowa.Czesc mieszkalna domu o pow. ok. 108 m2 sklada sie z 2 poziomow.Na pierwszym znajduje się przestronny ...

Przęsocin (Zachodniopomorskie, gm. Police)

1 299 000 PLN (10 427 zł/m2)

4
1
124.58 m2
2023
15882989 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27673440 15882989 Na sprzedaż mieszkanie w stanie deweloperskim – PoliceNa sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 34,30m², położone na 2. piętrze nowo wybudowanego budynku w Policach.Lokal składa się z:• salonu z aneksem kuchennym - 21.77 m²• osobnej sypialni ...

Police (Zachodniopomorskie, gm. Police)

286 405 PLN (8 350 zł/m2)

2
1
34.3 m2
2025
15877081 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27562254 15877081 OFERTA SPRZEDAŻY MIESZKANIALOKALIZACJA:3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Białołęce przy ul. MarywilskaBUDYNEKOSIEDLE:Mieszkanie znajduje się na trzecim piętrze w pięciopiętrowym budynku. NIERUCHOMOŚĆ:Mieszkanie o powierzchni 57 m² składa się z s...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

963 300 PLN (16 900 zł/m2)

3
1
57 m2
2012