• Nieruchomości Polska
 

Nieruchomości na sprzedaż

Znalezionych ofert: 64 002

15862404 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27225742 15862404 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży niezwykle klimatycznej nieruchomości położonej w doskonałej lokalizacji – w pobliżu Politechniki Śląskiej. Parametry mieszkania: Powierzchnia użytkowa: 59,25 m² Powierzchnia całkowita (po podłodze):...

Gliwice (Politechnika) (Śląskie, gm. Gliwice)

480 000 PLN (8 136 zł/m2)

2
1
59 m2
1960
15861865 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27214396 15861865 Na sprzedaż nowoczesny dom typu bliźniak, w stanie deweloperskim, położony w miejscowości Grabanów, nieopodal Białej Podlaskiej.Ostatni dostępny w tym roku (lipiec 2026).Nieruchomość posiada powierzchnię ok 138m2, a w jej skład wchodzą:PARTER:-Salon ...

Grabanów (Lubelskie, gm. Biała Podlaska)

721 000 PLN (5 225 zł/m2)

4
2
138 m2
2026
15858010 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27137551 15858010 Na sprzedaż piękny dom nad zalewem w Skierniewicach przy ulicy Strobowskiej. Powierzchnia domu wynosi 100 m², a jego cena to 980 000 PLN, co daje 9 800 PLN za metr kwadratowy. Jest to niezwykła oferta dla tych, którzy poszukują spokojnego miejsca z p...

Skierniewice (Łódzkie, gm. Skierniewice)

890 000 PLN (8 900 zł/m2)

3
1
100 m2
1960
15852481 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27033360 15852481 Szukasz idealnego mieszkania na start lub bezpiecznej lokaty kapitału pod wynajem? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Przedstawiam funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie położone w centrum Olsztyna, przy ul. Dworcowej 50.O mieszkaniuNieruchomość o powie...

Olsztyn (Śródmieście) (Warmińsko-Mazurskie, gm. Olsztyn)

370 000 PLN (9 487 zł/m2)

2
1
39 m2
1977
15834935 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26712447 15834935 #REZERWACJA#Na sprzedaż przytulne mieszkanie po generalnym remoncie, położone na osiedlu Jagiellońskim, przy ul. Zygmunta Augusta w Białej Podlaskiej.Nieruchomość o powierzchni 48.6m2, znajduje się na 3 piętrze, a w jej skład wchodzą:-Przestronny sal...

Biała Podlaska (Lubelskie, gm. Biała Podlaska)

387 000 PLN (8 063 zł/m2)

2
1
48 m2
1983
15799311 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26185175 15799311 Szukasz działki, która pozwoli Ci stworzyć wygodny dom w spokojnej, zielonej części Rybnika, a jednocześnie nie rezygnować z bliskości centrum? Ta parcela w Orzepowicach to miejsce, które łączy świetny metraż, kompletną infrastrukturę oraz wyjątkowo ...

Rybnik (Śląskie, gm. Rybnik)

173 760 PLN (240 zł/m2)

-
-
724 m2
-
15772662 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 25615724 15772662 Na sprzedaż wyjątkowa, pięknie zagospodarowana działka budowlana o powierzchni 1004 m², położona w miejscowości Spore, zaledwie 500 metrów od czystego jeziora o tej samej nazwie. Działka jest ogrodzona siatką i urządzona z dbałością o szczegóły znaj...

Spore (Zachodniopomorskie, gm. Szczecinek)

245 000 PLN (244 zł/m2)

-
-
1004 m2
-
15630791 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 22858560 15630791 Na sprzedaż działka o powierzchni 1473 m², która znajduje się w malowniczej i spokojnej okolicy, otoczona lasami, z dala od głównych dróg. Działka jest prostokątna, ogrodzona i posiada gotowy projekt domu. Na działce znajdują się również fundamenty, ...

Bojano (Pomorskie, gm. Szemud)

440 000 PLN (299 zł/m2)

-
-
1473 m2
-
15627862 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 22791403 15627862 Na sprzedaż dom jednorodzinny, położony w okolicach ul. Podleśnej w Białej Podlaskiej.Nieruchomość posiada powierzchnię ok. 115m2, a w jej skład wchodzą:PARTER:-Salon-2 pokoje-Łazienka-Przedpokój-Wiatrołap-Przedsionek1 PIĘTRO:-2 pokoje-Kuchnia-Łazien...

Biała Podlaska (Lubelskie, gm. Biała Podlaska)

427 000 PLN (3 713 zł/m2)

5
2
115 m2
1985
15527290 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 20534411 15527290 Sprzedaż Bazy transportowej z dużym parkingiem przystosowanym do Tir-ów, w całości nieruchomość ogrodzona. W skład Nieruchomości wchodzą :  biurowiec, warsztat i budynek gospodarczy o łącznej powierzchni 865 m² za cenę 2 500 000 PLN. Baza Transportow...

Chąśno Drugie (Łódzkie, gm. Chąśno)

2 500 000 PLN (12 195 zł/m2)

11
-
205 m2
2012
15490480 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 19741539 15490480 Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1442 m2 w Ząbrowie jedynie 14 km od morza na przedmieściach Kołobrzegu, z którym dzieli ją zaledwie 10 km.Działka z warunkami zabudowy pod budownictwo mieszkaniowe jednorodzinne w kształcie prostokąta o wym...

Ząbrowo (Zachodniopomorskie, gm. Gościno)

148 000 PLN (103 zł/m2)

-
-
1442 m2
-
15480237 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 19501071 15480237 Borne Sulinowo Willa AMETYST wyjątkowa inwestycja deweloperska dla wymagających klientów . Jako wyłączne biuro sprzedaży dewelopera przedstawiamy Państwu najnowszą ofertę budynku wielorodzinnego przy ul. Różanej w Bornem Sulinowie.Mieszkanie dwupozio...

Borne Sulinowo (Zachodniopomorskie, gm. Borne Sulinowo)

368 000 PLN (8 364 zł/m2)

2
1
44 m2
1936