• Nieruchomości Polska
 

Nieruchomości na sprzedaż

Znalezionych ofert: 63 956

15855955 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27081949 15855955 Na sprzedaż - 4-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie Os. Piastów, Mistrzejowice - Kraków Na sprzedaż funkcjonalne i bardzo jasne mieszkanie o powierzchni 56,5 m² , usytuowane na parterze czteropiętroweg...

Kraków (Mistrzejowice), os. Piastów

729 000 PLN (13 018 zł/m2)

4
1
56 m2
1975
15859593 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27170755 15859593 Przestronne mieszkanie w kamienicy - ul. Chopina, Krowodrza, przy Parku Krakowskim Mieszkanie do remontu. Na sprzedaż funkcjonalne, dwustronne mieszkanie zlokalizowane na parterze eleganckiej, modernistycznej kamienicy z 1937 roku,...

Kraków (Krowodrza), Chopina

1 290 000 PLN (17 671 zł/m2)

3
1
73 m2
1937
15821444 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26646761 15821444 ŁADNE, ZADBANE 2-POKOJOWE MIESZKANIE Z BALKONEM WIDOK NA ZIELEŃ Na sprzedaż klimatyczne, bardzo zadbane mieszkanie o powierzchni 47.91 m² , położone na parterze w budynku z 2012 roku , przy ul. Felińskiego . Lokal idealny zaró...

Kraków (Prądnik Biały), Alojzego Felińskiego

650 000 PLN (13 830 zł/m2)

2
1
47 m2
2012
15829867 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26650219 15829867 KRAKÓW - DĘBNIKI KLINY Przestronne 3-pokojowe mieszkanie 74,5 m² Idealne dla rodziny lub jako inwestycja pod wynajem Na sprzedaż oferujemy funkcjonalne i zadbane mieszkanie o powierzchni 74,5 m² , położone na parter...

Kraków (Dębniki), Babinicza

950 000 PLN (12 838 zł/m2)

3
1
74 m2
2000
15703961 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24254054 15703961 OFERTA SPRZEDAŻY - DOM Z POTENCJAŁEM INWESTYCYJNYM W KRAKOWIE - SWOSZOWICE Biuro Nieruchomości Bracia Sadurscy prezentuje Na sprzedaż przestronny dom wolnostojący zlokalizowany w prestiżowej i zielonej dzielnicy Swoszowice w Krakowie. Nieru...

Kraków (Swoszowice), Chałubińskiego

2 500 000 PLN (6 345 zł/m2)

8
1
394 m2
2004
15483526 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 19572401 15483526 Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie, ul. Bratysławska, Kraków Biuro Nieruchomości Bracia Sadurscy ma przyjemność zaoferować przestronne i bardzo funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 49,30 m², położone w doskonałej lokalizac...

Kraków (Krowodrza), Bratysławska

886 000 PLN (18 082 zł/m2)

2
1
49 m2
2002
15879305 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27612715 15879305 Opiekun oferty:Kamil Bogdanowicztel: 602 101 602 Otoczenie nieruchomości: Święta Katarzyna to urokliwa miejscowość położona w gminie Siechnice, tuż przy granicy Wrocławia, będąca doskonałą propozycją dla osób szukających harmonii między spokojem podm...

Święta Katarzyna (Dolnośląskie, gm. Siechnice)

761 006 PLN (11 530 zł/m2)

4
1
66 m2
2027
15870877 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27443032 15870877 . 3-pokojowe, rozkładowe mieszkanie z balkonem w dobrze skomunikowanej lokalizacji.Opiekun oferty:Krzysztof Dudektel. +48 602 101 602Otoczenie nieruchomości:Mieszkanie znajduje się na osiedlu Przedmieście Oławskie w dzielnicy Krzyki w części miasta, ...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

789 000 PLN (13 150 zł/m2)

3
1
60 m2
1991
15613179 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 10 pokojowe 22471752 15613179 Zapraszam do zapoznania się z wielopokojową, przestronną nieruchomością w kamienicy na Podwalu Mieszkanie do remontu, w ofercie zamieszczono 1 wizualizację. Opiekun oferty:Marta Woźniczka Nr. licencji PFRN 23867602 101 602Otoczenie nieruchomości:Ta k...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 800 000 PLN (8 738 zł/m2)

10
3
206 m2
1900
15594667 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Wyjątkowa działka przy Jez. Żarnowieckim 22057980 15594667 Oferta, którą oglądasz jest dostępna TYLKO W NASZYM BIURZE i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym.Na sprzedaż wyjątkowa działka w miejscowości Nadolu, zaledwie kilka kroków od Jeziora Żarnowieckiego,.Tej nieruchomości nie znajdz...

Nadole (Pomorskie, gm. Gniewino)

395 412 PLN

-
-
996 m2
-
15468496 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 19240175 15468496 Przedstawiamy wyjątkową ofertę apartamentu z tarasem, balkonem i ogródkiem w zabytkowej, miejskiej willi Zapraszam na prezentację Marta Woźniczka-OpuchlikNr. licencji PFRN 23867tel. 602 101 602Otoczenie nieruchomości:Mieszkanie znajduje się w przedwo...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

2 999 000 PLN (14 773 zł/m2)

3
2
203 m2
1907
15437676 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 18543389 15437676 Oferta dla inwestora: Nieruchomość składająca się z czterech modułów, w pełni wykończona, zlokalizowana w sercu miasta. Opiekun oferty: Marta Woźniczka-OpuchlikNr. licencji PFRN 23867Otoczenie nieruchomości:Mieszkanie ulokowane na pierwszym piętrze w...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 850 000 PLN (25 342 zł/m2)

4
-
73 m2
1910