• Nieruchomości Polska
 

Nieruchomości na sprzedaż

Znalezionych ofert: 63 951

15687656 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 23970082 15687656 Na sprzedaż lokal usługowy z najemcą: umowa najmu z siecią Żabka Polska. ✔ Najemca Żabka Polska ✔ Umowa najmu 10 lat✔ YIELD 7%Termin realizacji inwestycji lipiec 2025. Lokal o powierzchni 108 m² w budynku apartamentowo–usługowym, w otoczeniu innyc...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 200 000 PLN (20 370 zł/m2)

1
-
108 m2
2026
15687240 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 23960633 15687240 Lokal inwestycyjny w Warszawie dzielnica Mokotów.Na sprzedaż lokal usługowy bezpośrednio przy wejściu do Galerii Mokotów.Podana cena zakupu jest ceną netto. Należy do niej doliczyć 23% VAT. ✅ Posiadam na sprzedaż i wynajem inne lokale usługowe – gas...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 430 000 PLN (27 000 zł/m2)

1
-
90 m2
2025
15875340 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27527288 15875340 Oferuję na sprzedaż przestronne, 3-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie, gotowe do zamieszkania od zaraz! Usytuowane na pierwszym piętrze bloku z windą, to idealne miejsce, które łączy komfort, funkcjonalność i nowoczesny styl.Funkcjonalny ukła...

Łódź (Górna) (Łódzkie, gm. Łódź)

489 000 PLN (8 833 zł/m2)

3
1
55.36 m2
1975
15848209 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26935067 15848209 Mieszkanie 3 pokojowe, 48mkw. na 4 ostatnim piętrze w bloku z 1965 roku .Mieszkanie posiada :- 3 widne pokoje, - jasną kuchnię, - łazienkę, - balkon. Dodatkowo do mieszkania przynależy piwnica (wliczona w cenę całkowitą).Najbliższy przystanek autobus...

Warszawa (Bielany) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

660 000 PLN (13 750 zł/m2)

3
1
48 m2
1965
15834018 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26728053 15834018 Wysokie stropy, duże okna, balkonMieszkanie wykończone w pięknych materiałach i wzorach z dbałością o funkcjonalność każdego metra kwadratowego :)Opiekun oferty:Marta Woźniczka-OpuchlikNr. licencji PFRN 23867tel. 602 101 602 Otoczenie nieruchomości:U...

Wrocław (Śródmieście) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

599 000 PLN (15 359 zł/m2)

2
1
39 m2
1910
15799536 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26192217 15799536 Rozkładowe mieszkanie przy samym KampusieWyłączny Opiekun oferty:Marta Woźniczka-OpuchlikNr. licencji PFRN 23867tel. 602 101 602Układ pomieszczeń:- Pokój 1 - 23 m2- Pokój 2 - 12 m2- Pokój 3 - 9 m2- Kuchnia - 7 m2- Przedpokój - 6 m2- Łazienka - 3 m2- ...

Wrocław (Śródmieście) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

819 000 PLN (12 797 zł/m2)

3
-
64 m2
1991
15280239 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 14609313 15280239 2-pokojowe mieszkanie z dużym tarasem Ruczaj ul. Piltza Na sprzedaż funkcjonalne i bardzo przytulne mieszkanie 2-pokojowe z osobną kuchnią o powierzchni 42,5 m², położone na wysokim parterze nowoczesnego, 4-piętrowego budynku z 2014 ...

Kraków (Dębniki) (Małopolskie, gm. Kraków)

688 000 PLN (16 381 zł/m2)

2
-
42 m2
2012
15875977 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 27526115 15875977 Szukasz miejsca, w którym Twój biznes w końcu odetchnie i nabierze tempa?Prezentujemy wyjątkową ofertę gruntu inwestycyjnego o powierzchni 6 000 m², zlokalizowanego bezpośrednio przy drodze krajowej nr 25. To nie jest tylko kawałek ziemi – to Twoja n...

Tarkowo Dolne (Kujawsko-Pomorskie, gm. Nowa Wieś Wielka)

389 000 PLN

-
-
3000 m2
-
15866945 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dochodowa kamienica | Gdynia Orłowo 27331766 15866945 Wyjątkowa nieruchomość inwestycyjna w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji Trójmiasta - Gdynia Orłowo. Dochodowa kamienica z 1938 roku, oferująca kilkanaście niezależnych jednostek najmu i stabilny przychód od pierwszego dnia. Idealna zarówno ...

Gdynia (Orłowo) (Pomorskie, gm. Gdynia)

4 490 000 PLN (10 022 zł/m2)

12
5
448 m2
1938
15849405 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26965518 15849405 Zapraszam do zapoznania się z ofertą dwupokojowego mieszkania w kamienicy na Nadodrzu.W mieszkaniu obecnie trwają prace remontowe pod okiem architekta.W cenie 560 tys. oferowany jest lokal po generalnym remoncie, w pełni wyposażony (stała zabudowa, m...

Wrocław (Śródmieście) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

569 000 PLN (17 781 zł/m2)

2
1
32 m2
1915
15802303 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Skowarcz Działka mieszkaniowo usługowa 26262968 15802303 Nieruchomość usytuowana na osiedlu domków jednorodzinnych. Jest to teren objęty miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego, który określa teren zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej oraz zabudowy usługowej.Lokalizacja Nieruchomość znajduje się...

Skowarcz (Pomorskie, gm. Pszczółki)

446 200 PLN

-
-
2231 m2
-
15626862 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 22753735 15626862 Dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni całkowitej ok. 103 m2 usadowiony na działce o powierzchni ok. 350 m2 w Pełczycach.Zakup bez PCC!Doradca klienta:Justyna Adamiaktel. 602 101 602Nr licencji PFRN: 28305Otoczenie nieruchomości:Pełczyce to dynami...

Pełczyce (Dolnośląskie, gm. Kobierzyce)

880 000 PLN (7 788 zł/m2)

4
2
113 m2
2025