• Nieruchomości Polska
 

Nieruchomości na sprzedaż

Znalezionych ofert: 63 950

15892783 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27899216 15892783 PRZEDSPRZEDAŻ, CENY PROMOCYJNE. Zamieszkaj w samym sercu Krakowa ! Ekskluzywne apartamenty- to nowoczesna inwestycja składająca się z 20 apartamentów położonych w samym sercu Krakowa w dzielnicy Grzegórzki od 29 do 60 ...

Kraków (Grzegórzki) (Małopolskie, gm. Kraków)

689 000 PLN (23 759 zł/m2)

1
-
29 m2
2024
15892631 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27899201 15892631 Mam ogromną przyjemność zaoferować Państwu dom o powierzchni 153 m2 z ogrodem i ogromnym tarasem zbudowany w standardzie Premium tuż przy granicy z Krakowem. Kameralna inwestycja czterech identycznych domów wolnostojących idealna je...

Zielonki (Boleń) (Małopolskie, gm. Zielonki)

1 599 900 PLN (10 457 zł/m2)

4
2
153 m2
2024
15892567 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27899189 15892567 NOWA INWESTYCJA DEWELOPERSKA W DOSKONAŁEJ LOKALIZACJI - OSIEDLE RUCZAJ MIESZKANIA GOTOWE DO UŻYTKOWANIA ( KLUCZE) Kameralne osiedle 3 budynków mieszkalnych z niską trzypiętrową zabudową. Każde mieszkania posiada balkon lub ogr&oacu...

Kraków (Ruczaj) (Małopolskie, gm. Kraków)

702 589 PLN (13 511 zł/m2)

2
-
52 m2
2024
15892778 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27899186 15892778 Dom wolnostojący 140 m2 typu Nowoczesna stodoła w Mnikowie gm. Liszki. Mam ogromną przyjemność zaoferować Państwu dom na własnej działce zbudowany w tradycyjnej technologii murowanej o powierzchni użytkowej 120 m2 z wiatą garażową na zamkni...

Liszki (Mników) (Małopolskie, gm. Liszki)

889 000 PLN (6 350 zł/m2)

4
2
140 m2
2024
15892628 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27899184 15892628 NOWA INWESTYCJA DEWELOPERSKA Kraków- Bieżanów Prezentowana kameralna inwestycja składa się z dwóch czteropiętrowych budynków mieszkalnych. Dostępne mieszkania 2, 3 oraz 4 pokojowe w metrażach od...

Kraków (Prokocim-bieżanów) (Małopolskie, gm. Kraków)

696 410 PLN (13 140 zł/m2)

2
-
53 m2
2025
15892840 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27899181 15892840 NOWA INWESTYCJA DEWELOPERSKA Kraków- Bieżanów Prezentowana kameralna inwestycja składa się z dwóch czteropiętrowych budynków mieszkalnych. Dostępne mieszkania 2, 3 oraz 4 pokojowe w metrażach od...

Kraków (Prokocim-bieżanów) (Małopolskie, gm. Kraków)

892 500 PLN (12 570 zł/m2)

3
-
71 m2
2025
15892714 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27899174 15892714 NOWE MIESZKANIA - PRĄDNIK BIAŁY, GÓRKA NARODOWA. W ramach kolejnego etapu inwestycji powstanie łącznie 236 mieszkań, ulokowanych w czterech budynkach o sześciu kondygnacjach naziemnych. Wszystkie z mieszkań 1-, 2-, 3- i 4-pokojow...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

870 750 PLN (12 996 zł/m2)

3
-
67 m2
2023
15892562 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27899163 15892562 OSIEDLE PIASTÓW - NOWE MIESZKANIA, STAN DEWELOPERSKI. Nowy etap inwestycji na Osiedlu Piastów - Dogodna lokalizacja, blisko węzła komunikacyjnego. Prezentowana inwestycja to 10-kondygnacyjny budynek mieszkalny z podziemn...

Kraków (Mistrzejowice) (Małopolskie, gm. Kraków)

589 280 PLN (16 369 zł/m2)

2
-
36 m2
2025
15892774 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27899159 15892774 OSIEDLE PIASTÓW - NOWE MIESZKANIA, STAN DEWELOPERSKI. Nowy etap inwestycji na Osiedlu Piastów - Dogodna lokalizacja, blisko węzła komunikacyjnego. Prezentowana inwestycja to 10-kondygnacyjny budynek mieszkalny...

Kraków (Mistrzejowice) (Małopolskie, gm. Kraków)

824 348 PLN (11 947 zł/m2)

3
-
69 m2
2025
15892498 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27899149 15892498 OSIEDLE PIASTÓW - NOWE MIESZKANIA, STAN DEWELOPERSKI. Nowy etap inwestycji na Osiedlu Piastów - Dogodna lokalizacja, blisko węzła komunikacyjnego. Prezentowana inwestycja to 10-kondygnacyjny budynek mieszkalny z podziemn...

Kraków (Mistrzejowice) (Małopolskie, gm. Kraków)

573 530 PLN (16 869 zł/m2)

2
-
34 m2
2025
15892772 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27899147 15892772 OSIEDLE PIASTÓW - NOWE MIESZKANIA, STAN DEWELOPERSKI. Nowy etap inwestycji na Osiedlu Piastów - Dogodna lokalizacja, blisko węzła komunikacyjnego. Prezentowana inwestycja to 10-kondygnacyjny budynek mieszkalny z podziemn...

Kraków (Mistrzejowice) (Małopolskie, gm. Kraków)

632 763 PLN (17 102 zł/m2)

2
-
37 m2
2025
15797263 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 26140200 15797263 Pięknie wykończony, przestronny, skrajny dom szeregowy 285m2 na działce 358m2 w Józefosławiu, na obrzeżach Ursynowa. Nowoczesny, z ogromnymi panoramicznymi oknami skierowanymi na soczystą zieleń własnego ogrodu, świeżo wykońc...

Józefosław (Mazowieckie, gm. Piaseczno)

2 800 000 PLN (9 825 zł/m2)

6
3
285 m2
2010