• Nieruchomości Polska
 

Nieruchomości na sprzedaż

Znalezionych ofert: 63 980

15890485 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27878371 15890485 3 pokoje z balkonem 62,6 m² Trynek Duży potencjał 375 000 zł Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 6 2,6 m² , położone w Gliwicach przy ul. Asnyka 21A2, w dzielnicy Trynek. Lokal znajduje się na wyso...

Gliwice (Trynek) (Śląskie, gm. Gliwice)

375 000 PLN (6 048 zł/m2)

3
-
62 m2
1990
15886950 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27771974 15886950 Przestronne 4 pokoje (74,2 m²) z balkonem spokojna okolica Bojszów Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 74,2 m², położone na 1. piętrze w spokojnej części Bojszowa przy ul. Dąbrówka. ...

Bojszów (Śląskie, gm. Rudziniec)

279 000 PLN (3 770 zł/m2)

4
-
74 m2
1990
15886820 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27768141 15886820 Polecam rewelacyjnie zlokalizowane, jasne i bardzo dobrze rozplanowane mieszkanie w budynku przy ul. Broniwoja, w jednym z najatrakcyjniejszym rejonie Warszawy! Bezpieczna, zielona okolica o niskiej zabudowie, obok Park GRANAT i ARKADIA, a stacja met...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

815 000 PLN (16 633 zł/m2)

2
1
49 m2
1964
15885926 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rolna 27743843 15885926 Kompleks działek Rudno (gmina Rudziniec) - oferta łączna Działki nr 5, 6, 7 - łączna pow. 1,3996 ha (Rld) Zestaw trzech sąsiadujących działek o łącznej powierzchni 1,3996 ha . W planie miejscowym oznaczone symbolem Rld - grunty leśne. Do k...

Rudno (Śląskie, gm. Rudziniec)

55 984 PLN

-
-
13996 m2
-
15882558 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 27668838 15882558 Do sprzedania grunt inwestycyjny o powierzchni 7 366 mkw., położony w miejscowości Kurów, tuż przy trasie ekspresowej S12S17. Działka znajduje się w odległości około 600 metrów od wjazduzjazdu z trasy, co zapewnia łatwy dostęp do głównych dróg komuni...

Kurów (Lubelskie, gm. Kurów)

667 500 PLN (91 zł/m2)

-
-
7366 m2
-
15866922 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27331411 15866922 MIKOŁÓW 3377 m² TERENU INWESTYCYJNEGO BUDYNEK USŁUGOWY PLAC DLA FIRM Na sprzedaż funkcjonalna nieruchomość inwestycyjna w Mikołowie Bujakowie, przygotowana pod działalność gospodarczą. Teren o powierzchni 3377 m² wra...

Mikołów (Bujaków) (Śląskie, gm. Mikołów)

1 150 000 PLN

-
-
3377 m2
-
15849463 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 26968085 15849463 Mieszkanie położone w prestiżowej lokalizacji Warszewo... W okolicy lasu i pięknie zagospodarowanych terenów rekreacyjnychSalon z aneksem kuchennym z wyjściem na duży ogródek. Mieszkanie do zamieszkania w pełni umeblowane i wyposażone. Gustownie i no...

Szczecin (Warszewo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

428 000 PLN (14 861 zł/m2)

1
1
28.8 m2
2019
15823530 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26636941 15823530 Mieszkanie - Gliwice, ul. Jowisza, os. Kopernika Przytulne mieszkanie o pow. 52,50 m2 , położone na 3 piętrze niskiego bloku , na popularnym i zielonym osiedlu Kopernika w Gliwicach. Lokal idealny zarówno dla pary, singla,...

Gliwice (Kopernik) (Śląskie, gm. Gliwice)

369 000 PLN (7 096 zł/m2)

2
-
52 m2
-
15683409 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 23893305 15683409 Na sprzedaż oferujemy atrakcyjną nieruchomość gruntową zabudowaną kompleksem budynków o funkcji innej niż mieszkalna, położoną w Warszawie, w dzielnicy Białołęka.Nieruchomość stanowi zorganizowaną i funkcjonującą całość gospodarczą – obecni...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

10 500 000 PLN (6 722 zł/m2)

11
-
1562 m2
1990
15530922 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 20628177 15530922 Na sprzedaż, pensjonat nad morzem, Rowy ul. Leśna, gmina Ustka, 3.880.000-PLN Na sprzedaż dochodowy pensjonat w centrum Rowów, w odległości 350 metrów od plaży. Budynek wolnostojacy o powierzchni całkowitej 480 m2 posadowiony na działce o powier...

Rowy (Pomorskie, gm. Ustka)

3 880 000 PLN (8 083 zł/m2)

12
1
480 m2
2005
15893539 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27913688 15893539 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Bemowie przy ul. Jana Blatona BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 11 piętrowym budynkuRok budowy: 1990NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 64 m2 składa się z:-trzech pokoi,-oddzielnej kuchni,-...

Warszawa (Bemowo) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

897 000 PLN (14 016 zł/m2)

3
1
64 m2
1990
15893540 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 5 pokojowe 27913687 15893540 5-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Ochocie przy Al. Niepodległości BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 5 piętrze w 5 piętrowym budynkuRok budowy: 1931NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 112,5m2 składa się z:-oddzielnej, widnej kuchni,-5 ...

Warszawa (Ochota) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 200 000 PLN (19 556 zł/m2)

5
1
112.5 m2
1931