• Nieruchomości Polska
 

na wynajem Białystok

Znalezionych ofert: 207

15886337 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka obok Politechniki !!! 27753767 15886337 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Do wynajęcia nieduże mieszkanie o powierzchni 18 m2 w Białymstoku przy ulicy Angielskiej , n...

Białystok (Bema) (Podlaskie, gm. Białystok)

1 450 PLN (81 zł/m2)

1
1
18 m2
2024
15856089 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal użytkowy 490 m2. Nowe Miasto. 27082959 15856089 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Polecam Państwu ofertę najmu lokalu użytkowego, znajdującego się na I piętrze budynku handlo...

Białystok (Nowe miasto) (Podlaskie, gm. Białystok)

14 700 PLN (30 zł/m2)

5
-
490 m2
2000
15851232 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal biurowy w samym centrum miasta 27012664 15851232 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Lokale biurowe w CENTRUM Białegostoku. - prestiżowa lokalizacja w eleganckiej kamienicy- pow...

Białystok (Centrum) (Podlaskie, gm. Białystok)

2 790 PLN (56 zł/m2)

2
-
50 m2
-
15851354 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Hala magazynowa, Elewatorska 27012634 15851354 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Hala - magazyn przy ul. Elewatorskiej w Białymstoku.Około 400 m2. Czysta, sucha powierzchnia...

Białystok (Starosielce) (Podlaskie, gm. Białystok)

6 000 PLN (15 zł/m2)

1
-
400 m2
-
15860980 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka w Centrum na wynajem 27191773 15860980 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Przedstawiamy Państwu 1-pokojowe mieszkanie na wynajem. Mieszkanie jest położone na 1 piętrz...

Białystok (Centrum) (Podlaskie, gm. Białystok)

1 600 PLN (53 zł/m2)

1
1
30 m2
1960
15860969 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Nowy obiekt komercyjny Białystok 27191684 15860969 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Do wynajęcia nowy obiekt biurowo - magazynowy w Białymstoku. Nowoczesny budynek, bardzo szer...

Białystok (Dojlidy górne) (Podlaskie, gm. Białystok)

66 000 PLN (36 zł/m2)

12
-
1850 m2
-
15851214 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Restauracja do odstąpienia 27012711 15851214 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Oferuję w pełni wyposażoną restaurację generująca stabilny poziom obrotów z tendencją wzrost...

Białystok (Piaski) (Podlaskie, gm. Białystok)

3 500 PLN (64 zł/m2)

11
-
55 m2
2010
15851299 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Biuro w prestiżowej lokalizacji 27012709 15851299 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Do wynajęcia atrakcyjna powierzchnia biurowa o łącznym metrażu 515 m², zlokalizowana na 5. (...

Białystok (Sienkiewicza) (Podlaskie, gm. Białystok)

38 000 PLN (74 zł/m2)

10
-
515 m2
2005
15851298 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
lokal biurowy blisko dworca 27012701 15851298 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Do wynajęcia samodzielny lokal na I piętrze z wejściem z ulicy, w budynku biurowo - handlowy...

Białystok (Młodych) (Podlaskie, gm. Białystok)

1 800 PLN (49 zł/m2)

3
-
37 m2
1980
15851210 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Biura z magazynem do wynajęcia 27012679 15851210 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Budynek biurowy z częścią magazynową. Lokalizacja podmiejska, przy głównej trasie z wygodnym...

Białystok (Starosielce) (Podlaskie, gm. Białystok)

6 900 PLN (27 zł/m2)

3
-
255 m2
-
15851185 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Powierzchnie biurowe i magazyn 27012678 15851185 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Oferta wynajmu lokalu użytkowego z częścią biurową i magazynową. Możliwość wynajmu całości, ...

Białystok (Młodych) (Podlaskie, gm. Białystok)

10 700 PLN (30 zł/m2)

4
-
360 m2
-
15851206 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal użytkowy 240 m2 parter 27012647 15851206 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Polecam Państwu do wynajęcia lokal usługowy położony na parterze budynku o wielofunkcyjnym p...