• Nieruchomości Polska
 

na wynajem Rzeszów

Znalezionych ofert: 91

15833989 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 26933968 15833989 Biuro Nieruchomości Pierwsze Piętro, przedstawia na wynajem dwupokojowe mieszkanie z balkonem i komórką lokatorską przy ul. Witkacego os. Kmity w Rzeszowie. Mieszkanie po generalnym remoncie, dostępne od zaraz.Oferta na wyłączność, tylko w biurze Pie...

Rzeszów (Podkarpackie, gm. Rzeszów)

1 950 PLN (49 zł/m2)

2
1
40.1 m2
1976
15785065 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 25865675 15785065 Biuro Nieruchomości Pierwsze Piętro oferuje możliwość wynajęcia gabinetu o powierzchni 12 m² stanowiącego jedno, oddzielne pomieszczenie wchodzące w skład większego lokalu. Zlokalizowany jest prestiżowym budynku przy ul. Dominikańskiej w Rzeszowie. O...

Rzeszów (Podkarpackie, gm. Rzeszów)

1 450 PLN (121 zł/m2)

11
-
12 m2
2024
15840338 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 26774593 15840338 Biuro Nieruchomości Piętro prezentuje na wynajem lokal biurowy o powierzchi 93 m2 znajdujący się na piętrze przy al. Okulickiego w Rzeszowie. Nieruchomość idealnie sprawdzą się pod działalność biurową, handlową czy usługową. Lokal wolny od zaraz. Opi...

Rzeszów (Podkarpackie, gm. Rzeszów)

4 140 PLN (45 zł/m2)

11
-
92 m2
1980
15854175 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27070426 15854175 Biuro Nieruchomości Pierwsze Piętro przedstawia do wynajęcia lokal biurowy o powierzchni 55 m2 znajdujący się w centrum miasta przy ul. Targowej w Rzeszowie.Opis nieruchomości:- powierzchnia użytkowa lokalu - 55 m2- piętro pierwsze - toaleta- parki...

Rzeszów (Podkarpackie, gm. Rzeszów)

3 500 PLN (64 zł/m2)

11
-
55 m2
-
15848470 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 26938415 15848470 Biuro Nieruchomości Pierwsze Piętro prezentuje na wynajem nowoczesny lokal biurowy na pierwszym drugim pietrze o powierzchni 58 m2. Nieruchomość zlokalizowana jest przy blisko al. Okulickiego i Broniewskiego w Rzeszowie. Opis nieruchomość:- lokal o p...

Rzeszów (Podkarpackie, gm. Rzeszów)

2 600 PLN (43 zł/m2)

11
-
60 m2
-
15664633 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 23558275 15664633 Biuro Nieruchomości Pierwsze Piętro prezentuje do wynajęcia lokal o powierzchni 32 m2 znajdujący się na pierwszym piętrze w budynku z windą. Wykończony w wysokim standardzie. Lokal sprawdzi się jako gabinet medyczny, stomatologiczny, terapeutyczny, a...

Rzeszów (Podkarpackie, gm. Rzeszów)

1 700 PLN (53 zł/m2)

11
-
32 m2
-
15720421 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 24588857 15720421 Biuro Nieruchomości Pierwsze Piętro prezentuje atrakcyjną ofertę wynajmu funkcjonalnej powierzchni biurowej o powierzchni 79 m², zlokalizowanej przy ul. Podkarpackiej w Rzeszowie. Lokal znajduje się w doskonałej lokalizacji z bezpośrednim wjazdem z g...

Rzeszów (Podkarpackie, gm. Rzeszów)

2 990 PLN (38 zł/m2)

11
-
79 m2
-
15488272 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 19693333 15488272 Mam przyjemność zaoferować Państwu obiekt, który sprawdzi się jako inwestycja.Jeśli szukasz miejsca na swój wymarzony biznes ta oferta skierowana jest właśnie dla Ciebie.Z przyjemnością prezentuję Państwu lokal, który znajduje się w Rzeszowie, przy u...

Rzeszów (Podkarpackie, gm. Rzeszów)

6 500 PLN (60 zł/m2)

11
-
108.2 m2
-
15117168 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 10220093 15117168 Mam przyjemność zaprezentować Państwu niezwykle przestronne, a jednocześnie przytulne mieszkanie do wynajęcia. Jeśli poszukujesz własnego kąta dla siebie to ta oferta z całą pewnością Cię zainteresuje. To przestronne mieszkanie znajduje się w Rzeszow...

Rzeszów (Podkarpackie, gm. Rzeszów)

2 000 PLN (39 zł/m2)

2
-
51 m2
1967
15840664 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 4 pokojowe 26782263 15840664 Mam przyjemność zaprezentować Państwu przestronne, czteropokojowe mieszkanie znajdujące się na pierwszym piętrze w szeregówce wybudowanej w 2025 roku w bardzo spokojnej i cichej okolicy na ulicy Beskidzkiej w Rzeszowie.Jeśli szukasz funkcjonalnego mi...

Rzeszów (Pod racławówką) (Podkarpackie, gm. Rzeszów)

4 000 PLN (55 zł/m2)

4
1
72.62 m2
2025
15774196 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 25647546 15774196 Biuro Nieruchomości Pierwsze Piętro prezentuje na wynajem lokal usługowy na parterze o łącznej powierzchni 125 m2 znajdujący się w okolicach Rejtana i Popiełuszki w Rzeszowie. Możliwość zamieszczenia reklamy zewnętrznej, miejsce o bardzo dużym natęż...

Rzeszów (Podkarpackie, gm. Rzeszów)

7 900 PLN (63 zł/m2)

11
-
125 m2
-
15839148 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 26741394 15839148 Biuro Nieruchomości Pierwsze Piętro prezentuje na wynajem lokal o powierzchni 24 m2 na piętrze w okolicach ulic Przy Torze i Współnej w Rzeszowie. Dostępny od zaraz. Opis nieruchomości:- powierzchnia użytkowa lokalu - 24 m2 - w skład lokalu wchodzą d...

Rzeszów (Podkarpackie, gm. Rzeszów)

720 PLN (30 zł/m2)

11
-
24 m2
1990