• Nieruchomości Polska
 

na wynajem Szczecin Śródmieście

Znalezionych ofert: 125

14982759 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 6052756 14982759 Do wynajmu lokal o powierzchni 90 m2 położony w Śródmieściu Szczecina. Wejście do lokalu z poziomu 0. Witryna. Lokal przy ulicy o dużym natężeniu przepływu pieszych. Lokal składa się z dwóch pomieszczeń biurowo usługowych, które mogą być połączone w...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

2 250 PLN (25 zł/m2)

2
-
90 m2
1950
15779468 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 25780824 15779468 Do wynajęcia komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 30 m², usytuowane na 1 piętrze w niskiej 4-piętrowej kamienicy z windą.W skład mieszkania wchodzi:salon o powierzchni ok. 17 m²,sypialnia (ok. 7 m²) z dużą, pojemną szafą,łazienka z WC...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

2 300 PLN (82 zł/m2)

2
1
28.16 m2
2015
15731902 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 24796938 15731902 Do wynajęcia lokal położony w okolicy ronda Giedroyca i targowiska Manhattan.Lokal z wejściem bezpośrednio z ulicy o powierzchni 120,9m2, a w tym:- hall, - poczekalnia, -5 pomieszczeń, - 2 osobne WC,- 2 pomieszczenia socjalne.Lokal pełnił dotychcza...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

7 000 PLN (58 zł/m2)

5
-
120.9 m2
1999
15518627 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 20345645 15518627 Wyjątkowa Powierzchnia Najmu w Sercu Szczecina – Możliwości.Powierzchnie do wynajęcia od 30m2 do 650m2 Zapraszamy do odkrycia unikalnej oferty najmu przestrzeni w jednej z najpiękniejszych i najbardziej prestiżowych lokalizacji Szczecina, w sercu mi...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

4 500 PLN (45 zł/m2)

11
-
100 m2
1920
15791552 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 25994366 15791552 Oferujemy na wynajem luksusowy, klimatyzowany i przestronny apartament o powierzchni 46 m², położony na 8. piętrze w nowoczesnym, 10-piętrowym budynku z 2020 roku w prestiżowym, resortowym kompleksie Nautica przy ul. Raginisa w Szczecinie.Standard i ...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

2 999 PLN (65 zł/m2)

2
1
46 m2
2020
15748142 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 25105567 15748142 Do wynajęcia lokal położony w okolicy ronda Giedroyca i targowiska Manhattan.Lokal z wejściem bezpośrednio z ulicy o powierzchni 120,9m2, a w tym:- hall, - poczekalnia, -5 pomieszczeń, - 2 osobne WC,- 2 pomieszczenia socjalne.Lokal pełnił dotychcza...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

7 000 PLN (58 zł/m2)

5
-
120.9 m2
1999
14578519 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 17279 14578519 Oferta najmu połowy piętra w budynku 417mkw Centrum miasta Szczecin.Budynek bardzo dobrze skomunikowany z resztą miasta, dostępny parking, bardzo dobra lokalizacja. Pomieszczenia idealnie nadają się pod biura takie jak kancelarie adwokackie, biura ...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

16 703 PLN (40 zł/m2)

10
-
417.59 m2
1935
14499568 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 17183 14499568 Wyjątkowy wolnostojący budynek o powierzchni 770mkw, z niezwykłą historią, odrestaurowany w każdym calu, po kapitalnym remoncie.Budynek sam w sobie robi duże wrażenie, 4 kondygnacje, winda, 4xłazienki, na każdym piętrze zaplecze socjalne - kuchni...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

53 900 PLN (70 zł/m2)

12
-
770 m2
1880
15595143 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 22071763 15595143 Zapraszam na prezentację, lokalu gotowego do prowadzenia działalności medycznej- gabinety lekarskie. Do zaoferowania mamy lokal z trzema gabinetami, recepcją oraz toaletą. Lokal znajduje się w niskim budynku z windą bez barier architektonicznych. Mie...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

5 000 PLN (87 zł/m2)

1
-
57.2 m2
1995
15768138 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 25535230 15768138 Przy wynajmie na mieszkanie - najem okazjonalny.Atrakcyjne mieszkanie, znajdujące się w centrum Szczecina w pobliżu Jasnych Błoni, na 2 piętrze w odremontowanym budynku. Dwa poziomy powstały w wyniku adaptacji poddasza w 2008 r. Powierzchnia (lic...

Szczecin (Śródmieście), Monte Cassino

1 800 PLN (36 zł/m2)

2
1
50 m2
1936
15472260 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 19333043 15472260 Do wynajęcia gabinet lekarski o powierzchni około 15 m²,  znajdujący się w działającym obiekcie, w którym mieszczą się także laboratorium oraz gabinet psychologiczny. Jest to idealne miejsce na prowadzenie działalności medycznej, w pełni spe...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

2 500 PLN (167 zł/m2)

11
-
15 m2
-
15539446 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 20813498 15539446 Do wynajęcia 2 - pokojowe mieszkanie w budynku Apartamentowym River House przy ul. Świętego DuchaOpis mieszkania: • Nowoczesne i stylowe mieszkanie, w pełni umeblowane. • 2 pokoje: przestronna sypialnia z dużym łóżkiem oraz szafą z ...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

2 600 PLN (65 zł/m2)

2
-
40 m2
-