• Nieruchomości Polska
 

na wynajem

Znalezionych ofert: 15 167

15663886 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 23539188 15663886 Posiadamy do wynajęcia w pełni wyposażony wyposażony apartament na strzeżonym osiedlu „Central Park”, usytuowanym w jednym z najlepszych punktów nowoczesnej dzielnicy Gdańsk - Morena. Z mieszkania rozpościera się wspaniały widok na całą panoramę Tr...

Gdańsk (Piecki migowo) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

2 600 PLN (62 zł/m2)

2
1
42 m2
2013
14284817 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 2596566 14284817 Posiadamy do wynajęcia komfortowo wyposażony apartament 3 pok. , zlokalizowany na nowoczesnym osiedlu Alfa Park gdańskiej Morenie przy ul. Gen.Andersa. Inwestycja zrealizowana przez jednego z czołowych deweloperów. Całość wykończona w bardzo wysokim...

Gdańsk (Piecki migowo) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

3 800 PLN (60 zł/m2)

3
1
63 m2
2020
13982972 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 4 pokojowe 2293525 13982972 Posiadamy do wynajmu duże mieszkanie dla 10 pracowników przy ul. Sebastiana Klonowicza we Wrzeszczu. Posiadamy do wynajmu duże mieszkanie dla pracowników przy ul. Sebastiana Klonowicza we Wrzeszczu.W skład lokalu wchodzą 4 niezależne pokoje, osobna k...

Gdańsk (Wrzeszcz) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

7 000 PLN (70 zł/m2)

4
1
100 m2
-
15890082 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 27867844 15890082 Szukasz wygodnego mieszkania w spokojnej, zielonej części Ursynowa — takiego, do którego możesz po prostu wejść i zamieszkać?To mieszkanie może być właśnie dla Ciebie.Na wynajem 3-pokojowe, umeblowane mieszkanie o powierzchni 62 mkw.Mieszka...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 500 PLN (56 zł/m2)

3
1
62 m2
1988
15885186 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny sklep 27719679 15885186 Oferta bez prowizji Nietuzinkowy lokal w przyziemiu Willi w centrum Wrzeszcza.Lokalizacja z świetnym dostępem do komunikacji miejskiej, pełnej infrastruktury handlowo-usługowej, biurowej, kancelaryjnej.Lokal o powierzchni 106m2 do własnej aranżacji. ...

Gdańsk (Wrzeszcz górny) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

3 180 PLN (30 zł/m2)

3
-
106 m2
1900
15877299 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny sklep 27565186 15877299 WYNAGRODZENIE POŚREDNIKA POKRYWA WŁAŚCICIEL Lokal handlowy do wynajęcia w centrum Wrzeszcza przy ul. Dmowskiego - głównej ulicy łączącej dworzec Gdańsk Wrzeszcza z aleją Grunwaldzką i centrum handlowym Manhattan.Lokal z bezpośrednim wejściem z ulicy ...

Gdańsk (Wrzeszcz górny) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

3 900 PLN (95 zł/m2)

2
-
41 m2
1960
15867199 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27339314 15867199 Oferta bez prowizji Komfortowe, klimatyzowane biuro o powierzchni 109m2 w układzie czterech pomieszczeń. Lokal w nowoczesnym biurowcu w Gdyni Orłowie.Lokal znajduje się na pierwszym piętrze budynku biurowego z windą i halą garażową oraz portiernią. B...

Gdynia (Orłowo) (Pomorskie, gm. Gdynia)

4 687 PLN (43 zł/m2)

4
-
109 m2
1999
15863555 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny magazyn 27252066 15863555 Oferta bez prowizji Nowa hala magazynowo – produkcyjna o powierzchni 500m2. Możliwość najmu również 1000m2 oraz placu utwardzonego.Nowy obiekt- konstrukcja stalowa, płyta warstwowa. Posadzka przemysłowa niepylna 6Tm2. Wysokość hali 6-8m, do podciągu ...

Chwaszczyno (Pomorskie, gm. Żukowo)

16 000 PLN (32 zł/m2)

1
-
500 m2
2025
15861810 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27212939 15861810 WYNAGRODZENIE POŚREDNIKA PŁACI WYŁĄCZNIE WŁAŚCICIEL NIERUCHOMOŚCI. Na wynajem obiekt komercyjny z zabudową biurowo – magazynową.Powierzchnia gruntu – 8471 m.kw w której skład wchodzi :- droga dojazdowa asfaltowa nr 116– 774 m.kw,- prac utwardzony pły...

Pruszcz Gdański (Pomorskie, gm. Pruszcz Gdański)

55 000 PLN (34 zł/m2)

11
-
1599 m2
1980
15846261 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 26879355 15846261 WYNAGRODZENIE POŚREDNIKA PŁACI WYŁĄCZNIE WŁAŚCICIEL NIERUCHOMOŚCI. Na wynajem klimatyzowany, lokal biurowy o powierzchni 35 m.kw zlokalizowany bezpośrednio przy ul. Budowlanych.Aktualnie w układzie open space – możliwość wydzielenia gabinetusalki kon...

Gdańsk (Matarnia) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

3 000 PLN (86 zł/m2)

1
-
35 m2
2012
15845735 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 26865952 15845735 WYNAGRODZENIE POŚREDNIKA PŁACI WYŁĄCZNIE WŁAŚCICIEL NIERUCHOMOŚCI. Na wynajem lokal biurowy, zlokalizowana w ścisłym centrum Pruszcza Gdańskiego.Lokal o powierzchni użytkowej 30,5 m.kw zlokalizowany na 2 piętrze budynku handlowo – usługowego.W części...

Pruszcz Gdański (Pomorskie, gm. Pruszcz Gdański)

2 250 PLN (75 zł/m2)

1
-
30 m2
1950
15845132 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 26853245 15845132 Oferta bez prowizji Biuro o powierzchni 135m2 położone w Chwaszczynie. Biuro wykończone, obecnie w formie open space z możliwością podziału na mniejsze gabinety.Doskonały dojazd do Obwodnicy Trójmiasta, trasy S6, autostrady, a także łatwy dostęp do c...

Chwaszczyno (Pomorskie, gm. Żukowo)

4 500 PLN (33 zł/m2)

1
-
135 m2
2025