• Nieruchomości Polska
 

na wynajem

Znalezionych ofert: 15 223

15645023 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 23196207 15645023 Opiekun oferty:Konrad Rakowieckitel. 602 101 602Na wynajem lokal o powierzchni 247,44 m2 położony na I piętrze w biurowcu przy ul. Tęczowej.Lokal dostępny jest od zaraz.Otoczenie nieruchomości:Lokal znajduje się przy często uczęszczanej ulicy. Blisko...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

11 160 PLN (45 zł/m2)

5
-
248 m2
2006
15643629 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Działka inwestycyjna 23140345 15643629 Opiekun oferty:Arletta Betkertel. 602 101 602Na wynajem nieruchomość gruntowa, ogrodzona z bramą wjazdową, o powierzchni 1 200 m2 w Bykowie, gmina Długołęka.OTOCZENIE:Działka położona przy główną drodze, na trasie 368 Wrocław-Warszawa, osobny zjazd z...

Byków (Dolnośląskie, gm. Długołęka)

4 800 PLN

-
-
1200 m2
-
15628574 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 7 pokojowe 22811608 15628574 Opiekun ofertyJakub Kruszyński602 101 602Mieszkanie podzielone na 7 niezależnych kawalerek!Opis lokalizacji:Aleja Generała Józefa Hallera to jedna z głównych arterii Wrocławia, położona w południowo-zachodniej części miasta. Przebiega przez osiedla G...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

14 000 PLN (101 zł/m2)

7
-
138 m2
2025
15744896 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny magazyn 25049289 15744896 Opiekun oferty:Konrad Rakowieckitel. 602 101 602Na wynajem nowoczesny kompleks przemysłowy zlokalizowany w bezpośrednim sąsiedztwie Wrocławia. W skład nieruchomości wchodzą budynek biurowy o powierzchni 517,2 m2 oraz hala o przeznaczeniu produkcyjno-...

Krępice (Dolnośląskie, gm. Miękinia)

95 848 PLN (29 zł/m2)

11
-
3302 m2
2019
15706539 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 24304847 15706539 Opiekun oferty: Konrad Rakowieckitel. 602 101 602 Zapraszam do wynajęcia przestronnego i w pełni wyposażonego mieszkania na Bielanach Wrocławskich.Otoczenie nieruchomości: Nieruchomość znajduje się w spokojnej, zielonej okolicy. Mamy stąd doskonały d...

Bielany Wrocławskie (Dolnośląskie, gm. Kobierzyce)

6 000 PLN (73 zł/m2)

3
2
82 m2
2025
15656473 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 23412558 15656473 Opiekun oferty: Konrad Rakowieckitel. 602 101 602Do wynajęcia lokal biurowy o powierzchni 19,50 m2. Do ceny należy doliczyć:- 20% powierzchni za udział w częściach wspólnych- 23,30 zł netto za opłaty eksploatacyjne- w cenę najmu wliczone jest sprząta...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 028 PLN (54 zł/m2)

1
-
19 m2
-
15645018 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 23196203 15645018 Opiekun oferty:Konrad Rakowieckitel. 602 101 602Na wynajem lokal o powierzchni 250,83 m2 położony jest na III piętrze w biurowcu przy ul. Tęczowej.Lokal jest dostępny od 01.02.2026. Otoczenie nieruchomości:Lokal znajduje się przy często uczęszczanej ...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

11 295 PLN (45 zł/m2)

7
-
251 m2
2006
15628576 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 7 pokojowe 22811610 15628576 Opiekun ofertyJakub Kruszyński602 101 602Mieszkanie podzielone na 7 niezależnych kawalerek!Opis lokalizacji:Aleja Generała Józefa Hallera to jedna z głównych arterii Wrocławia, położona w południowo-zachodniej części miasta. Przebiega przez osiedla G...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

14 000 PLN (101 zł/m2)

7
-
138 m2
2025
15765912 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny magazyn 25491535 15765912 Opiekun Oferty:Patryk CiepielewskiTel: +48 602-101-602Pośrednik Obrotu NieruchomościamiNr Licencji PFRN 29563Polecam do wynajęcia halę magazynową na antresoli o powierzchni 900 m2 w świetnej lokalizacji na terenie kompleksu bankietowo konferencyjnego...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

16 000 PLN (18 zł/m2)

11
-
900 m2
-
15761785 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 25394207 15761785 OPIEKUN OFERTY:Weronika Woźniaktel. 602 101 602Nr licencji PFRN 30960***MIESZKANIE DOSTĘPNE OD ZARAZ***Serdecznie polecam wyjątkowy, 2-pokojowy apartament zlokalizowany w jednej z najbardziej prestiżowych inwestycji we Wrocławiu przy ulicy Księcia Wi...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

5 000 PLN (100 zł/m2)

2
-
50 m2
2020
15714886 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 24475956 15714886 Opiekun Oferty:Patryk CiepielewskiTel: + 48 602-101-602Pośrednik Obrotu NieruchomościamiNr Licencji PFRN 29563(ENGLISH VERSION BELOW)***MIESZKANIE DOSTĘPNE OD ZARAZ***Serdecznie polecam do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 53 m2 znajduje ...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

5 000 PLN (94 zł/m2)

2
1
53 m2
2022
15663818 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 23538022 15663818 Opiekun Oferty:Svitlana LutsTel: +48 602-101-602Serdecznie polecam do wynajęcia przestronne mieszkanie o powierzchni 54 m przy ul. Krawieckiej w samym sercu Wrocławia. Mieszkanie urządzone w wysokim standardzie, w pełni umeblowane i gotowe do zamiesz...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

4 000 PLN (75 zł/m2)

2
1
53 m2
2013